Przedstawiciele
|
Przyjęcie
|
Lata
|
Cong ress
|
Historia wyborcza
|
Powiat utworzony 4 marca 1833
|
Richard Coulter
|
Jacksonian
|
4 marca 1833 – 3 marca 1835
|
23.
|
Redystrybuowany z 17. dzielnicy i ponownie wybrany w 1832 roku . Przegrana reelekcji.
|
John Klingensmith Jr.
|
Jacksonian
|
4 marca 1835 – 3 marca 1837
|
24.
|
Wybrany w 1834 roku . Wybrany ponownie w 1836 roku . Został sekretarzem Land Office of Pennsylvania.
|
Demokratyczny
|
4 marca 1837 – 3 marca 1839
|
25.
|
Albert G. Marchand
|
Demokratyczny
|
4 marca 1839 – 3 marca 1843
|
26. 27
|
Wybrany w 1838 roku . Ponownie wybrany w 1840 roku . Na emeryturze.
|
Henry D. Foster
|
Demokratyczny
|
4 marca 1843 – 3 marca 1847
|
28. 29
|
Wybrany w 1843 roku . Ponownie wybrany w 1844 roku . Na emeryturze.
|
Praca Manna
|
Demokratyczny
|
4 marca 1847 – 3 marca 1851
|
30. 31.
|
Wybrany w 1846 roku . Ponownie wybrany w 1848 roku . Na emeryturze.
|
Joseph H. Kuhns
|
wig
|
4 marca 1851 – 3 marca 1853
|
32.
|
Wybrany w 1850 roku . Przegrana reelekcji.
|
Augustus Bęben
|
Demokratyczny
|
4 marca 1853 – 3 marca 1855
|
33.
|
Wybrany w 1852 roku . Przegrana reelekcji.
|
John Covode
|
Sprzeciw
|
4 marca 1855 – 3 marca 1857
|
34. 35. 36. 37.
|
Wybrany w 1854 roku . Ponownie wybrany w 1856 roku . Ponownie wybrany w 1858 roku . Ponownie wybrany w 1860 roku . Na emeryturze.
|
Republikański
|
4 marca 1857 – 3 marca 1863
|
Glenni W. Scofield
|
Republikański
|
4 marca 1863 – 3 marca 1873
|
38. 39. 40. 41. 42.
|
Wybrany w 1862 roku . Ponownie wybrany w 1864 roku . Ponownie wybrany w 1866 roku . Ponownie wybrany w 1868 roku . Ponownie wybrany w 1870 roku . Ograniczony do dzielnicy At-large
|
Carlton B. Curtis
|
Republikański
|
4 marca 1873 – 3 marca 1875
|
43.
|
Wybrany w 1872 roku . Przegrana reelekcji.
|
Levi Maish
|
Demokratyczny
|
4 marca 1875 – 3 marca 1879
|
44. 45.
|
Wybrany w 1874 roku . Ponownie wybrany w 1876 roku . Przegrana reelekcji.
|
Frank E. Beltzhoover
|
Demokratyczny
|
4 marca 1879 – 3 marca 1883
|
46. 47.
|
Wybrany w 1878 roku . Ponownie wybrany w 1880 roku . Na emeryturze.
|
William A. Duncan
|
Demokratyczny
|
4 marca 1883 – 14 listopada 1884
|
48.
|
Wybrany w 1882 roku . Zmarły.
|
Pusty
|
14 listopada 1884 – 23 grudnia 1884
|
|
John A. Swope
|
Demokratyczny
|
23 grudnia 1884 – 3 marca 1885
|
Wybrany na zakończenie kadencji Duncana .
|
Pusty
|
4 marca 1885 – 3 listopada 1885
|
|
John A. Swope
|
Demokratyczny
|
3 listopada 1885 – 3 marca 1887
|
48. 49.
|
Wybrany na zakończenie kadencji Duncana . Ponownie wybrany w 1884 roku . [ dane nieznane/brakujące ]
|
Levi Maish
|
Demokratyczny
|
4 marca 1887 – 3 marca 1891
|
50. 51.
|
Wybrany w 1886 roku . Ponownie wybrany w 1888 roku . Przegrana reelekcji.
|
Frank E. Beltzhoover
|
Demokratyczny
|
4 marca 1891 – 3 marca 1895
|
52. 53.
|
Wybrany w 1890 . Ponownie wybrany w 1892 roku . Na emeryturze.
|
James A. Stahle
|
Republikański
|
4 marca 1895 – 3 marca 1897
|
54.
|
Wybrany w 1894 roku . Na emeryturze.
|
George J. Benner
|
Demokratyczny
|
4 marca 1897 – 3 marca 1899
|
55.
|
Wybrany w 1896 roku . Na emeryturze.
|
Edwarda D. Zieglera
|
Demokratyczny
|
4 marca 1899 – 3 marca 1901
|
56.
|
Wybrany w 1898 roku . Przegrana reelekcji.
|
Roberta J. Lewisa
|
Republikański
|
4 marca 1901 – 3 marca 1903
|
57.
|
Wybrany w 1900 roku . Na emeryturze.
|
Alvin Evans
|
Republikański
|
4 marca 1903 – 3 marca 1905
|
58.
|
Ograniczony z 20. dzielnicy i ponownie wybrany w 1902 roku . [ dane nieznane/brakujące ]
|
John M. Reynolds
|
Republikański
|
4 marca 1905 – 17 stycznia 1911
|
59. 60. 61.
|
Wybrany w 1904 roku . Ponownie wybrany w 1906 roku . Ponownie wybrany w 1908 roku . Zrezygnował z funkcji gubernatora porucznika
|
Pusty
|
17 stycznia 1911 – 3 marca 1911
|
62.
|
|
Jesse L. Hartman
|
Republikański
|
4 marca 1911 – 3 marca 1913
|
Wybrany w 1910 roku . Przegrana reelekcji.
|
Warren W. Bailey
|
Demokratyczny
|
4 marca 1913 – 3 marca 1917
|
63. 64
|
Wybrany w 1912 roku . Ponownie wybrany w 1914 roku . Przegrana reelekcji.
|
John M. Rose
|
Republikański
|
4 marca 1917 – 3 marca 1923
|
65. 66. 67.
|
Wybrany w 1916 roku . Wybrany ponownie w 1918 roku . Wybrany ponownie w 1920 roku . Na emeryturze.
|
Strony Franka C.
|
Demokratyczny
|
4 marca 1923 – 3 marca 1925
|
68.
|
Wybrany w 1922 roku . Przegrana reelekcji.
|
Joshua W. Swartz
|
Republikański
|
4 marca 1925 – 3 marca 1927
|
69.
|
Wybrany w 1924 roku . Na emeryturze.
|
Izaak H. Doutrich
|
Republikański
|
4 marca 1927 – 3 stycznia 1937
|
70. 71. 72. 73. 74.
|
Wybrany w 1926 roku . Ponownie wybrany w 1928 roku . Ponownie wybrany w 1930 roku . Wybrany ponownie w 1932 roku . Ponownie wybrany w 1934 roku . Przegrana reelekcji.
|
Facet J. Swope
|
Demokratyczny
|
3 stycznia 1937 – 3 stycznia 1939
|
75.
|
Wybrany w 1936 roku . Przegrana reelekcji.
|
John C. Kunkel
|
Republikański
|
3 stycznia 1939 – 3 stycznia 1945
|
76. 77. 78.
|
Wybrany w 1938 roku . Ponownie wybrany w 1940 roku . Ponownie wybrany w 1942 roku . Ograniczony do 18. dzielnicy .
|
Leon H. Gavin
|
Republikański
|
3 stycznia 1945 – 3 stycznia 1953
|
79. 80. 81. 82.
|
Redystrybuowany z 20. dystryktu i ponownie wybrany w 1944 roku . Ponownie wybrany w 1946 roku . Ponownie wybrany w 1948 roku . Ponownie wybrany w 1950 roku . Ograniczony do 23. dzielnicy .
|
S. Walter Stauffer
|
Republikański
|
3 stycznia 1953 – 3 stycznia 1955
|
83
|
Wybrany w 1952 roku . Przegrana reelekcji.
|
James M. Quigley
|
Demokratyczny
|
3 stycznia 1955 – 3 stycznia 1957
|
84.
|
Wybrany w 1954 roku . Przegrana reelekcji.
|
S. Walter Stauffer
|
Republikański
|
3 stycznia 1957 – 3 stycznia 1959
|
85.
|
Wybrany w 1956 roku . Przegrana reelekcji.
|
James M. Quigley
|
Demokratyczny
|
3 stycznia 1959 – 3 stycznia 1961
|
86.
|
Wybrany w 1958 roku . Przegrana reelekcji.
|
George A. Goodling
|
Republikański
|
3 stycznia 1961 – 3 stycznia 1965
|
87. 88
|
Wybrany w 1960 roku . Ponownie wybrany w 1962 roku . Przegrana reelekcji.
|
Nathaniel N. Craley Jr.
|
Demokratyczny
|
3 stycznia 1965 – 3 stycznia 1967
|
89.
|
Wybrany w 1964 roku . Przegrana reelekcji.
|
George A. Goodling
|
Republikański
|
3 stycznia 1967 – 3 stycznia 1975
|
90. 91. 92. 93.
|
Wybrany w 1966 roku . Ponownie wybrany w 1968 roku . Ponownie wybrany w 1970 roku . Ponownie wybrany w 1972 roku . Na emeryturze.
|
William F. Goodling
|
Republikański
|
3 stycznia 1975 – 3 stycznia 2001
|
94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106
|
Wybrany w 1974 roku . Ponownie wybrany w 1976 roku . Ponownie wybrany w 1978 roku . Ponownie wybrany w 1980 roku . Ponownie wybrany w 1982 roku . Ponownie wybrany w 1984 roku . Ponownie wybrany w 1986 roku . Ponownie wybrany w 1988 roku . Ponownie wybrany w 1990 roku . Ponownie wybrany w 1992 roku . Ponownie wybrany w 1994 roku . Ponownie wybrany w 1996 roku . Ponownie wybrany w 1998 roku . Na emeryturze.
|
Todd R. Platts
|
Republikański
|
03.01.2001 – 03.01.2013
|
107. 108. 109. 110. 111. 112.
|
Wybrany w 2000 roku . Ponownie wybrany w 2002 roku . Ponownie wybrany w 2004 roku . Ponownie wybrany w 2006 roku . Ponownie wybrany w 2008 roku . Ponownie wybrany w 2010 roku . Na emeryturze.
|
Dzielnica wyeliminowana 3 stycznia 2013 r.
|