45. Kongres Stanów Zjednoczonych - 45th United States Congress
45. Kongres Stanów Zjednoczonych | |
---|---|
44-ci ←
→ 46.
| |
4 marca 1877 – 4 marca 1879 | |
Członkowie | 76 senatorów 293 przedstawicieli 8 delegatów bez prawa głosu |
Większość Senatu | Republikański |
Prezydent Senatu | William A. Wheeler (R) |
Większość domów | Demokratyczny |
głośnik domowy | Samuel J. Randall (D) |
Sesje | |
Specjalna : 5 marca 1877 – 17 marca 1877 1 : 15 października 1877 – 3 grudnia 1877 2 : 3 grudnia 1877 – 20 czerwca 1878 3 : 2 grudnia 1878 – 3 marca 1879 |
45-ci Kongres Stanów Zjednoczonych było spotkanie z władzy ustawodawczej rządu federalnego Stanów Zjednoczonych, składający się z Senatu Stanów Zjednoczonych oraz Izba Reprezentantów Stanów Zjednoczonych . Spotkał się w Waszyngtonie od 4 marca 1877 do 4 marca 1879, w ciągu pierwszych dwóch lat prezydentury Rutherforda Hayesa . Podział miejsc w Izbie Reprezentantów oparto na IX Spisie Powszechnym Stanów Zjednoczonych z 1870 roku . Senat miał większość republikańską , a Izba miała większość demokratyczną .
45. Kongres pozostał politycznie podzielony między Izbę Demokratyczną i Senat Republikański. Prezydent Hayes zawetował ustawę o przydziałach wojska wydaną przez Izbę, która zakończyłaby odbudowę i zakazał użycia oddziałów federalnych do ochrony lokali wyborczych w byłej Konfederacji. Odbijając się, Kongres unieważnił kolejne weta Hayesa i uchwalił ustawę Bland-Allison, która wymagała zakupu i bicia srebra. Kongres zatwierdził również hojny wzrost uprawnień emerytalnych dla weteranów Północnej Wojny Secesyjnej.
Główne wydarzenia
- 4 marca 1877: Rutherford B. Hayes zostaje prezydentem Stanów Zjednoczonych
Główne ustawodawstwo
- 28 lutego 1878: Ustawa Blanda-Allisona (ustawa o monetach (srebrny dolar)), Sess. 2, rozdz. 20, 20 Stat. 25
- 29 kwietnia 1878: National Quarantine Act , Sess. 2, rozdz. 66, 20 Stat. 37
- 3 czerwca 1878: Ustawa o drewnie i kamieniu , Sesja. 2, rozdz. 151, 20 Stat. 89
- 18 czerwca 1878: Akt Posse Comitatus , Sesja. 2, rozdz. 263, §15, 20 ust . 152
Podsumowanie imprezy
Poniższa liczba identyfikuje przynależność partyjną na początku pierwszej sesji tego Kongresu i obejmuje członków z wolnych miejsc i nowo przyjętych stanów, kiedy zasiadali po raz pierwszy. Zmiany wynikające z kolejnych zastąpień są pokazane poniżej w sekcji „Zmiany w członkostwie”.
Podczas tego Kongresu dodano dwa miejsca w Senacie i jedno miejsce w Izbie dla nowego stanu Kolorado.
Senat
Party (zacienienie pokazuje kontrolę) |
Całkowity | Pusty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Anty monopol (AM) |
Demokratyczny (D) |
Republikanin (R) |
Niezależny (I) |
|||
Koniec poprzedniego kongresu | 1 | 30 | 45 | 0 | 76 | 0 |
Rozpocząć | 1 | 35 | 39 | 1 | 76 | 0 |
Kończyć się | 36 | 38 | ||||
Ostateczny udział w głosach | 1,3% | 47,4% | 50,0% | 1,3% | ||
Początek kolejnego kongresu | 1 | 42 | 32 | 1 | 76 | 0 |
Izba Reprezentantów
Party (zacienienie pokazuje kontrolę) |
Całkowity | Pusty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Demokratyczny (D) |
Niezależni Demokraci (ID) |
Niezależny |
Niepodległa Republikańska |
Republikanin (R) |
Banknot |
|||
Koniec poprzedniego kongresu | 183 | 1 | 3 | 4 | 100 | 0 | 291 | 1 |
Rozpocząć | 149 | 2 | 0 | 0 | 141 | 0 | 292 | 1 |
Kończyć się | 153 | 136 | 291 | 2 | ||||
Ostateczny udział w głosach | 52,6% | 0,7% | 0,0% | 0,0% | 46,7% | 0,0% | ||
Członkowie bez prawa głosu | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 8 | 0 |
Początek kolejnego kongresu | 145 | 4 | 1 | 0 | 131 | 11 | 292 | 1 |
Przywództwo
Senat
- Prezydent : William A. Wheeler (R)
- Prezes pro tempore : Thomas W. Ferry (R)
- Przewodniczący Konferencji Republikańskiej : Henry B. Anthony
- Przewodniczący Klubu Demokratów : William A. Wallace
Izba Reprezentantów
- Prelegent : Samuel J. Randall (D)
- Przewodniczący Klubu Demokratów : Hiester Clymer
- Przewodniczący Konferencji Republikańskiej : Eugene Hale
- Przewodniczący Komitetu Kampanii Demokratycznej : Joseph Clay Stiles Blackburn
Członkowie
Lista ta jest uporządkowana według izby, a następnie według stanu. Senatorowie są wymieniani według starszeństwa, a przedstawiciele według okręgu.
Senat
Senatorowie byli wybierani przez legislatury stanowe co dwa lata, przy czym jedna trzecia rozpoczynała nową sześcioletnią kadencję z każdym Kongresem. Nazwiska w poniższym wykazie poprzedzają numery klas Senatu , które wskazują na cykl ich wyborów. W tym Kongresie klasa 1 oznaczała, że ich kadencja rozpoczęła się na ostatnim Kongresie, wymagając reelekcji w 1880 r.; Klasa 2 oznaczała, że ich kadencja rozpoczęła się w tym Kongresie, wymagając reelekcji w 1882 roku; a klasa 3 oznaczała, że ich kadencja zakończyła się w tym Kongresie, wymagając reelekcji w 1878 roku.
- Przejdź do Izby Reprezentantów poniżej
Izba Reprezentantów
Nazwiska członków Izby Reprezentantów poprzedzone są ich numerami okręgowymi.
Zmiany w członkostwie
Poniższa liczba odzwierciedla zmiany od początku pierwszej sesji tego Kongresu.
Senat
- Zamienniki: 5
- Demokratyczny : zysk netto 1 mandat
- Republikanin : strata netto 1 miejsca
- Zgony: 2
- Rezygnacje: 3
- Nominacje pośrednie: 1
- Zakwestionowane wybory: 0
- Suma miejsc ze zmianami: 5
Stan (klasa) |
Wakator | powód do zmiany | Następca | Data oficjalnej instalacji następcy |
---|---|---|---|---|
Stany Zjednoczone (3) | John Sherman (R) | Zrezygnował 8 marca 1877 i został sekretarzem skarbu USA . Następca wybrany 21 marca 1877 r. |
Stanley Matthews (R) | 21 marca 1877 r. |
Pensylwania (3) | Szymon Cameron (R) | Zrezygnowany 12 marca 1877. Następca wybrany 20 marca 1877. |
J. Donald Cameron (R) | 20 marca 1877 |
Missouri (3) | Lewis V. Bogy (D) | Zmarł 20 września 1877. Następcę powołano 29 września 1877, aby kontynuować kadencję. |
David H. Armstrong (D) | 29 września 1877 |
Indiana (3) | Oliver P. Morton (R) | Zmarł 1 listopada 1877. Następca wybrany 31 stycznia 1879. |
Daniel W. Voorhees (D) | 6 listopada 1877 |
Missouri (3) | David H. Armstrong (D) | Tymczasowo mianowany na emeryturę. Następca wybrany 26 stycznia 1879 r. |
Tarcze Jamesa (D) | 27 stycznia 1879 r |
Stany Zjednoczone (1) | Izaak P. Chrześcijaństwo (R) | Zrezygnował 10 lutego 1879 z powodu złego stanu zdrowia. Następca wybrany 22 lutego 1879 r. |
Zachariasz Chandler (R) | 22 lutego 1879 |
Izba Reprezentantów
- Zamienniki: 10
- Demokratyczny : zysk netto 5 miejsc
- Republikanin : strata netto 5 miejsc
- Zgony: 7
- Rezygnacje: 1
- Zakwestionowane wybory: 5
- Suma miejsc ze zmianami: 13
Dzielnica | Wakator | powód do zmiany | Następca | Data oficjalnej instalacji następcy |
---|---|---|---|---|
Gruzja 9th | Pusty | Reprezentant Benjamin Harvey Hill zrezygnował na poprzednim kongresie | Hiram P. Bell (D) | 13 marca 1877 r. |
Kolorado na dużym obszarze | James B. Belford (R) | Przegrana kwestionowana wybory 13 grudnia 1877 r. | Thomas M. Patterson (D) | 13 grudnia 1877 |
4. Kalifornia | Romualdo Pacheco (R) | Przegrane sporne wybory 7 lutego 1878 r. | Peter D. Wigginton (D) | 7 lutego 1878 |
Luizjana 3. | Chester B. Darrall (R) | Przegrane sporne wybory 20 lutego 1878 r. | Joseph H. Acklen (D) | 20 lutego 1878 |
Luizjana 5th | John E. Leonard (R) | Zmarł 15 marca 1878 | J. Smith Young (D) | 5 listopada 1878 |
Massachusetts 3. miejsce | Walbridge A. Pole (R) | Przegrane sporne wybory 28 marca 1878 r. | Benjamin Dziekan (D) | 28 marca 1878 |
Nowy Jork 16. | Terence J. Quinn (D) | Zmarł 18 czerwca 1878 | John M. Bailey (R) | 5 listopada 1878 |
Nebraska na dużą skalę | Frank Welch (R) | Zmarł 4 września 1878 | Thomas J. Majors (R) | 5 listopada 1878 |
Michigan 1. | Alpheus S. Williams (D) | Zmarł 21 grudnia 1878 | Pusty | Nie wypełniono tego terminu |
Wirginia 1. | Beverly B. Douglas (D) | Zmarł 22 grudnia 1878 | Richard LT Beale (D) | 23 stycznia 1879 r |
Gruzja 1st | Julian Hartridge (D) | Zmarł 8 stycznia 1879 | William B. Fleming (D) | 10 lutego 1879 r |
Teksas 6. | Gustav Schleicher (D) | Zmarł 10 stycznia 1879 | Pusty | Nie wypełniono tego terminu |
Floryda 2nd | Horatio Bisbee Jr. (R) | Przegrane sporne wybory 20 lutego 1879 r. | Jesse J. Finley (D) | 20 lutego 1879 r |
Komisje
Listy komitetów i ich liderów partyjnych, członków (Izba i Senatu) komitetów i ich przydziały, przejdź do Oficjalnego Katalogu Kongresów na dole artykułu i kliknij lub naciśnij link (5 linków), w katalogu po na stronach regulaminu zobaczysz komisje Senatu, Izby (Stałej z Podkomisjami, Wybranej i Specjalnej) i Wspólnej, a po stronach komisji zobaczysz zadania komisji Izby/Senatu w katalogu, na komisjach sekcji Izby i Senatu w Oficjalnym Dyrektorium Kongresu, członkowie komisji w pierwszym rzędzie po lewej stronie wskazują przewodniczącego komisji, a po prawej stronie rankingowego członka komisji.
Senat
- Rolnictwo (Prezes: Algernon S. Paddock ; Członek Rankingu: Henry G. Davis )
- Środki (Prezes: William Windom ; Członek Rankingu: Henry G. Davis )
- Audyt i kontrola wydatków warunkowych Senatu (przewodniczący: John P. Jones ; członek rankingu: George R. Dennis )
- Służba Cywilna i Retrenchment (Przewodniczący: Henry M. Teller ; Członek Rankingu: Thomas C. McCreery )
- Roszczenia (Prezes: Samuel JR McMillan ; Członek Rankingu: Francis M. Cockrell )
- Handel (Prezes: Roscoe Conkling ; Członek Rankingu: John B. Gordon )
- Podział dochodów publicznych między stany (wybierz)
- Dystrykt Kolumbii (przewodniczący: Stephen W. Dorsey ; członek rankingu: Augustus S. Merrimon )
- Edukacja i praca (przewodniczący: Ambrose E. Burnside ; członek rankingu: John B. Gordon )
- Wybory 1878 (Wybierz)
- Pochłonięte rachunki (przewodniczący: Thomas F. Bayard ; członek rankingu: Henry B. Anthony )
- Choroby epidemiczne (Wybierz)
- Zbadaj kilka gałęzi w służbie cywilnej (wybierz) (przewodniczący: Jerome B. Chaffee ; członek rankingu: Augustus S. Merrimon )
- Finanse (przewodniczący: Justin S. Morrill ; członek rankingu: Thomas F. Bayard )
- Stosunki zagraniczne (przewodniczący: Hannibal Hamlin ; członek rankingu: Thomas C. McCreery )
- Komisja Gorących Źródeł (Arkansas) (Specjalna)
- Indian Affairs (przewodniczący: William B. Allison ; członek rankingu: Thomas C. McCreery )
- Sądownictwo (przewodniczący: George F. Edmunds ; członek rankingu: David Davis )
- Późne wybory prezydenckie w Luizjanie
- Producenci (Przewodniczący: Edward H. Rollins ; Członek Rankingu: John W. Johnston )
- Relacje w Meksyku (Wybierz)
- Sprawy wojskowe (przewodniczący: George E. Spencer ; członek rankingu: Theodore F. Randolph )
- Kopalnie i górnictwo (przewodniczący: William Sharon ; członek rankingu: Frank Hereford )
- Mississippi River Levee System (Wybierz) (Przewodniczący: Blanche Bruce ; Członek Rankingu: Francis M. Cockrell )
- Sprawy marynarki wojennej (przewodniczący: Aaron A. Sargent ; członek rankingu: William P. Whyte )
- Uzbrojenie i okręty wojenne (wybierz)
- Patenty (Prezes: Newton Booth ; Członek rankingu: Francis Kernan )
- Emerytury (Prezes: John J. Ingalls ; Członek Rankingu: Robert E. Withers )
- Poczta i drogi pocztowe (przewodniczący: Thomas W. Ferry ; członek rankingu: Ambrose E. Burnside )
- Prywatne roszczenia do ziemi (przewodniczący: Allen G. Thurman ; członek rankingu: Isaac P. Christiancy )
- Przywileje i wybory (przewodniczący: Bainbridge Wadleigh ; członek rankingu: John J. Ingalls )
- Grunty publiczne (przewodniczący: Richard J. Oglesby ; członek rankingu: Joseph E. McDonald )
- Railroads (Prezes: John H. Mitchell ; Członek Rankingu: Stanley Matthews )
- Rewizja prawa (przewodniczący: Isaac P. Christiancy ; członek rankingu: William A. Wallace )
- Rewolucyjne roszczenia (przewodniczący: John W. Johnston ; członek rankingu: Henry L. Dawes )
- Zasady (Prezes: James G. Blaine ; Członek Rankingu: Augustus S. Merrimon )
- Rozporządzenie taryfowe (Wybierz)
- Dziesiąty Spis Ludności (wybierz) (przewodniczący: Justin S. Morrill ; członek rankingu: nie dotyczy)
- Terytoria (Przewodniczący: John J. Patterson ; Członek Rankingu: Augustus H. Garland )
- Drogi transportowe na wybrzeże (wybierz) (przewodniczący: Angus Cameron ; członek rankingu: nie dotyczy)
- Rozbieżności w rachunkach Departamentu Skarbu (wybierz) (przewodniczący: Henry G. Davis ; członek rankingu: John J. Ingalls )
- Cały
Izba Reprezentantów
- Konta (Prezes: Charles B. Roberts ; Członek Rankingu: Henry W. Blair )
- Rolnictwo (przewodniczący: Augustus W. Cutler ; członek rankingu: Walter L. Steele )
- Środki (Prezes: John DeWitt Clinton Atkins ; Członek Rankingu: Milton J. Durham )
- Bankowość i waluta (przewodniczący: Aylett H. Buckner ; członek rankingu: Elizur K. Hart )
- Roszczenia (Prezes: John M. Bright ; Członek Rankingu: Daniel N. Lockwood )
- Monety, Wagi i Miary (Prezes: Alexander H. Stephens ; Członek Rankingu: John B. Clarke )
- Handel (Prezes: John H. Reagan ; Członek Rankingu: John E. Kenna )
- Dystrykt Kolumbii (Przewodniczący: Alpheus S. Williams, następnie Joseph CS Blackburn ; Członek Rankingu: Gabriel Bouck )
- Edukacja i praca (przewodniczący: John Goode ; członek rankingu: Van H. Manning )
- Wybory (przewodniczący: John T. Harris ; członek rankingu: E. John Ellis )
- Zapisane rachunki (przewodniczący: Andrew H. Hamilton ; członek rankingu: Nelson H. Van Vorhes )
- Wydatki w Departamencie Spraw Wewnętrznych (Prezes: William AJ Sparks ; Członek Rankingu: Edwin Willits )
- Wydatki w Departamencie Sprawiedliwości (przewodniczący: Edward S. Bragg ; członek rankingu: Nicholas Muller )
- Wydatki w Departamencie Marynarki Wojennej (przewodniczący: Benjamin A. Willis ; członek rankingu: Jay A. Hubbell )
- Wydatki w Urzędzie Pocztowym (przewodniczący: Jeremiah N. Williams ; członek rankingu: Curtis H. Brogden )
- Wydatki w Departamencie Stanu (przewodniczący: William M. Springer ; członek rankingu: Thomas M. Bayne )
- Wydatki w Departamencie Skarbu (przewodniczący: John M. Glover ; członek rankingu: Henry L. Dickey )
- Wydatki w Departamencie Wojny (Prezes: Joseph CS Blackburn ; Członek Rankingu: Benjamin T. Eames )
- Wydatki na budynki publiczne (przewodniczący: William P. Lynde ; członek rankingu: William S. Stenger )
- Sprawy Zagraniczne (przewodniczący: Thomas Swann ; członek rankingu: Benjamin Wilson )
- Indian Affairs (przewodniczący: Alfred M. Scales ; członek rankingu: George M. Beebe )
- Nieprawidłowe emerytury (Prezes: Americus V. Rice ; Członek rankingu: Clement H. Sinnickson )
- Sądownictwo (przewodniczący: J. Proctor Knott ; członek rankingu: David B. Culberson )
- Wały i ulepszenia rzeki Missisipi
- Producenci (Przewodniczący: Hendrick B. Wright ; Członek Rankingu: Robert F. Ligon )
- Przebieg (przewodniczący: Thomas R. Cobb ; członek rankingu: Lorenzo Danford )
- Sprawy Wojskowe (Przewodniczący: Henry B. Banning ; Członek Rankingu: Edward S. Bragg )
- Milicja (przewodniczący: Miles Ross ; członek rankingu: Thomas Turner )
- Kopalnie i górnictwo (przewodniczący: George M. Beebe ; członek rankingu: James T. Jones )
- Mississippi Levees (Przewodniczący: Edward W. Robertson ; Członek Rankingu: Benjamin F. Martin )
- Sprawy marynarki wojennej (przewodniczący: Washington C. Whitthorne ; członek rankingu: Benjamin W. Harris )
- Pacific Railroads (Prezes: James W. Throckmorton ; Członek Rankingu: Charles O'Neill )
- Patenty (przewodniczący: Robert B. Vance ; członek rankingu: Augustus W. Cutler )
- Poczta i drogi pocztowe (przewodniczący: Alfred M. Waddell ; członek rankingu: Terence J. Quinn, a następnie Joseph G. Cannon )
- Prywatne roszczenia do ziemi (przewodniczący: Thomas M. Gunter ; członek rankingu: Dudley C. Denison )
- Budynki publiczne i tereny (przewodniczący: Philip Cook ; członek rankingu: James A. McKenzie )
- Wydatki publiczne (przewodniczący: Robert A. Hatcher ; członek rankingu: Robert HM Davidson )
- Grunty publiczne (Prezes: William R. Morrison ; Członek Rankingu: William E. Smith )
- Koleje i kanały (przewodniczący: George C. Cabell ; członek rankingu: Alvah A. Clark )
- Rewizja prawa (przewodniczący: William Walsh ; członek rankingu: Walbridge A. Field )
- Zasady (Wybierz) (Prezes: Samuel J. Randall ; Członek Rankingu: Nathaniel P. Banks )
- Rewolucyjne Emerytury (Prezes: Levi A. Mackey ; Członek Rankingu: William Kimmel )
- Standardy postępowania urzędowego
- Terytoria (Przewodniczący: Benjamin J. Franklin ; Członek Rankingu: George A. Bagley )
- Roszczenia wojenne (Prezes: John R. Eden ; Członek rankingu: S. Addison Oliver )
- Sposoby i środki (Prezes: Fernando Wood ; Członek Rankingu: James Phelps )
- Cały
Wspólne komisje
- Warunki plemion indyjskich (specjalne)
- Enrolled Bills (Przewodniczący: Rep. Andrew H. Hamilton ; Wiceprzewodniczący: Rep. Nelson H. Van Vorhes )
- Biblioteka (Przewodniczący: Rep. Samuel S. Cox ; Wiceprzewodniczący: Rep. Eugene Hale )
- Drukarnia (Przewodniczący: Rep. Otho R. Singleton ; Wiceprzewodniczący: Rep. Latimer W. Ballou )
- Reorganizacja Armii
- Przeniesienie Biura Indyjskiego
Kaukazy
- Demokratyczny (Dom)
- Demokratyczny (Senat)
Pracowników
Dyrektorzy agencji oddziałów ustawodawczych
- Architekt Kapitolu : Edward Clark
- Bibliotekarz Kongresu : Ainsworth Rand Spofford
- Wydawca publiczny Stanów Zjednoczonych : John D. Defrees
Senat
- Kapelan : Byron Sunderland ( prezbiterianin )
- Bibliotekarz : George F. Dawson
- Sekretarz : George C. Gorham
- Sierżant broni : John R. French
Izba Reprezentantów
-
Kapelan : IL Townsend ( Episkopalny ), do 15 października 1877 r.
- John Poise ( metodysta ), do 3 grudnia 1877 r.
- WP Harrison ( metodysta ), wybrany 3 grudnia 1877 r.
- Urzędnik : George M. Adams
- Urzędnik przy stole marszałka : William H. Scudder
-
Odźwierny : John W. Polk , wybrany 17 października 1877 r.
- Charles W. Field , wybrany 8 kwietnia 1878 r.
- Naczelnik poczty : James M. Steuart
- Czytelnicy : Thomas S. Pettit (D) i Neill S. Brown Jr. (R)
- Sierżant broni : John G. Thompson
Zobacz też
- 1876 Wybory w Stanach Zjednoczonych (wybory prowadzące do tego Kongresu)
- 1878 Wybory w Stanach Zjednoczonych (wybory podczas tego Kongresu, prowadzące do następnego Kongresu)
Uwagi
Bibliografia
- Martis, Kenneth C. (1989). Atlas historyczny partii politycznych w Kongresie Stanów Zjednoczonych . Nowy Jork: Macmillan Publishing Company.
- Martis, Kenneth C. (1982). Historyczny Atlas Okręgów Kongresowych Stanów Zjednoczonych . Nowy Jork: Macmillan Publishing Company.
Zewnętrzne linki
- Katalog biograficzny Kongresu USA
- Amerykańska Izba Reprezentantów: Historia Domu
- Senat USA: statystyki i listy
- Dyrektorium Kongresu na 45. Kongres, I Sesja .
- Dyrektorium Kongresu na 45. Kongres, II sesja .
- Dyrektorium Kongresu na 45. Kongres, II Sesja (I Rewizja) .
- Dyrektorium Kongresu na 45. Kongres, II Sesja (II Rewizja) .
- Dyrektorium Kongresu na 45. Kongres, III sesja .
- Dyrektorium Kongresu na 45. Kongres, III Sesja (Rewizja) .