43. Kongres Stanów Zjednoczonych - 43rd United States Congress
43. Kongres Stanów Zjednoczonych | |
---|---|
42nd ←
→ 44.
| |
4 marca 1873 – 4 marca 1875 | |
Członkowie | 74 senatorów 292 przedstawicieli 10 delegatów bez prawa głosu |
Większość Senatu | Republikański |
Prezydent Senatu | Henry Wilson (R) |
Większość domów | Republikański |
głośnik domowy | James G. Blaine (R) |
Sesje | |
Specjalna : 4 marca 1873 – 26 marca 1873 1 : 1 grudnia 1873 – 23 czerwca 1874 2 : 7 grudnia 1874 – 4 marca 1875 |
43-ci Kongres Stanów Zjednoczonych było spotkanie z władzy ustawodawczej rządu federalnego Stanów Zjednoczonych, składający się z Senatu Stanów Zjednoczonych oraz Izba Reprezentantów Stanów Zjednoczonych . Spotkał się w Waszyngtonie od 4 marca 1873 do 4 marca 1875, podczas piątego i szóstego roku prezydentury Ulyssesa S. Granta . Podział miejsc w Izbie Reprezentantów oparto na IX Spisie Powszechnym Stanów Zjednoczonych z 1870 roku . Obie izby miały większość republikańską .
Główne wydarzenia
- 18 września 1873: krach na giełdzie w Nowym Jorku wywołał Panikę 1873 , część Długiego Kryzysu
- 4 listopada 1874: Wybory do Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, 1874 – Demokraci odzyskali kontrolę nad Izbą Reprezentantów USA po raz pierwszy od 1860
- 25 listopada 1874: Partia Zielonych Stanów Zjednoczonych założona jako partia polityczna, złożona głównie z rolników poszkodowanych finansowo przez Panikę 1873
Główne ustawodawstwo
- 22 czerwca 1874: Poprawione Statuty Stanów Zjednoczonych
- 23 czerwca 1874: Ustawa Polska , 18 Stat. 253
- 14 stycznia 1875: Ustawa o wznowieniu płatności za gatunki, rozdz. 15, 18 Stat. 296
- 1 marca 1875: Ustawa o prawach obywatelskich z 1875 r. (Ustawa Butler-Sumner) 18 Stat. 335
- 3 marca 1875: Taryfa 1875
- 3 marca 1875 r.: Page Act z 1875 r. , 18 Stat. 477
Traktaty
- 18 marca 1874: Hawaje podpisały traktat ze Stanami Zjednoczonymi przyznający wyłączne prawa handlowe.
Podsumowanie imprezy
Poniższa liczba identyfikuje przynależność partyjną na początku pierwszej sesji tego Kongresu i obejmuje członków z wolnych miejsc i nowo przyjętych stanów, kiedy zasiadali po raz pierwszy. Zmiany wynikające z kolejnych zastąpień są pokazane poniżej w sekcji „Zmiany w członkostwie”.
Senat
Party (zacienienie pokazuje kontrolę) |
Całkowity | Pusty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Demokratyczny (D) |
Anty monopol (AM) |
Liberalny Republikanin (LR) |
Republikanin (R) |
|||
Koniec poprzedniego kongresu | 17 | 0 | 1 | 54 | 72 | 2 |
Rozpocząć | 19 | 0 | 3 | 50 | 72 | 2 |
Kończyć się | 20 | 2 | 51 | 73 | 1 | |
Ostateczny udział w głosach | 27,4% | 0,0% | 2,7% | 69,9% | ||
Początek kolejnego kongresu | 28 | 1 | 0 | 43 | 72 | 2 |
Izba Reprezentantów
Przed tym Kongresem spis ludności Stanów Zjednoczonych z 1870 r. i wynikający z niego podział zmienił liczebność Izby do 292 członków.
Party (zacienienie pokazuje kontrolę) |
Całkowity | Pusty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Demokratyczny (D) |
Niezależni Demokraci (ID) |
Niezależny (I) |
Niezależny Republikanin (IR) |
Liberalny Republikanin (LR) |
Republikanin (R) |
|||
Koniec poprzedniego kongresu | 97 | 0 | 0 | 1 | 3 | 141 | 242 | 1 |
Rozpocząć | 87 | 1 | 0 | 0 | 4 | 198 | 290 | 2 |
Kończyć się | 91 | 1 | 193 | |||||
Ostateczny udział w głosach | 31,4% | 0,3% | 0,0% | 0,3% | 1,4% | 66,6% | ||
Początek kolejnego kongresu | 177 | 1 | 4 | 3 | 0 | 101 | 286 | 5 |
Przywództwo
Senat
- Prezydent : Henry Wilson (R)
-
Prezes pro tempore : Matthew H. Carpenter (R)
- Henry B. Anthony (R), wybrany 25 stycznia 1875 r.
Izba Reprezentantów
- Mówca : James G. Blaine (R)
- Przewodniczący Konferencji Republikańskiej : Horace Maynard
- Przewodniczący Klubu Demokratów : William E. Niblack
Członkowie
Lista ta jest uporządkowana według izby, a następnie według stanu. Senatorowie są wymieniani według klas, a członkowie Izby według okręgów.
- Przejdź do Izby Reprezentantów poniżej
Senat
Senatorowie byli wybierani przez legislatury stanowe co dwa lata, przy czym jedna trzecia rozpoczynała nową sześcioletnią kadencję z każdym Kongresem. Nazwiska w poniższym wykazie poprzedzają numery klas Senatu , które wskazują na cykl ich wyborów. Na tym Kongresie klasa 1 oznaczała, że ich kadencja zakończyła się wraz z tym Kongresem, w obliczu reelekcji w 1874 roku; klasa 2 oznaczała, że ich kadencja rozpoczęła się na ostatnim Kongresie, w obliczu reelekcji w 1876 roku; a klasa 3 oznaczała, że ich kadencja rozpoczęła się w tym Kongresie, w obliczu reelekcji w 1878 roku.
Izba Reprezentantów
Nazwiska członków Izby Reprezentantów poprzedzone są ich numerami okręgowymi.
Zmiany w członkostwie
Poniższa liczba odzwierciedla zmiany od początku pierwszej sesji tego Kongresu.
Senat
- Zamienniki: 5
- Demokratyczny : zysk netto 1 mandat
- Republikański : bez zmian netto
- Liberalny Republikanin : strata netto 1 miejsca
- Zgony: 3
- Rezygnacje: 3
- Nominacje pośrednie: 1
- Wakat: 1
- Suma miejsc ze zmianami: 7
Stan (klasa) |
Wakator | powód do zmiany | Następca | Data oficjalnej instalacji następcy |
---|---|---|---|---|
Stany Zjednoczone (2) | Pusty |
Henry Wilson zrezygnował na poprzednim kongresie po tym, jak został wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych . Następca wybrany 17 marca 1873 r. |
George S. Boutwell (R) | 17 marca 1873 r. |
Missisipi (1) | Adelbert Ames (R) | Zrezygnował 17 marca 1873, po wyborze na gubernatora Missisipi . Następca wybrany 3 lutego 1874 r. |
Henryk R. Pease (R) | 3 lutego 1874 r |
Kansas (2) | Alexander Caldwell (R) | Zrezygnowany 24 marca 1873. Następca mianowany 24 listopada 1873. |
Robert Crozier (R) | 24 listopada 1873 r. |
Kalifornia (1) | Eugene Casserly (D) | Zrezygnowany 29 listopada 1873. Następca wybrany 23 grudnia 1873. |
John S. Hager (D) | 23 grudnia 1873 r. |
Kansas (2) | Robert Crozier (R) | Tymczasowy mianowany odszedł na emeryturę, gdy następca został wybrany 2 lutego 1874 r. | James M. Harvey (R) | 2 lutego 1874 r |
Stany Zjednoczone (1) | Karol Sumner (LR) | Zmarł 11 marca 1874. Następca wybrany 17 kwietnia 1874. |
William B. Washburn (R) | 17 kwietnia 1874 |
Connecticut (1) | William A. Buckingham (R) | Zmarł 5 lutego 1875. Następca mianowany 5 lutego 1875, wybrany już na następną rybitwę. |
William W. Eaton (D) | 5 lutego 1875 r |
Izba Reprezentantów
- Zamienniki: 15
- Demokratyczny : zysk netto za 3 miejsca
- Republikanin : strata netto 4 miejsc
- Liberalny Republikanin : zysk netto 1 miejsca
- Zgony: 8
- Rezygnacje: 5
- Zakwestionowane wybory: 4
- Suma miejsc ze zmianami: 19
Dzielnica | Wakator | powód do zmiany | Następca | Data oficjalnej instalacji następcy |
---|---|---|---|---|
Luizjana 4. | Pusty | Re-elekt Samuel Peters zmarł przed zajęciem miejsca | George L. Smith (R) | 24 listopada 1873 r. |
Gruzja 8 | Pusty | Rep-elekt Ambrose R. Wright zmarł przed zajęciem miejsca | Alexander H. Stephens (D) | 1 grudnia 1873 r. |
Nowy Jork 6. | James Brooks (D) | Zmarł 30 kwietnia 1873 | Samuel S. Cox (D) | 4 listopada 1873 r. |
Massachusetts 3. miejsce | William Whiting (R) | Zmarł 29 czerwca 1873 | Henry L. Pierce (R) | 1 grudnia 1873 r. |
Oregon W-duży | Joseph G.Wilson (R) | Zmarł 2 lipca 1873 | James Nesmith (D) | 1 grudnia 1873 r. |
Michigan 5th | Wilder D. Foster (R) | Zmarł 20 września 1873 | William B. Williams (R) | 1 grudnia 1873 r. |
Wirginia 5th | Aleksander Davis (D) | Przegrane sporne wybory 5 marca 1874 r | Krzysztof Tomasz (R) | 5 marca 1874 r |
Gruzja 1st | Morgan Rawls (D) | Przegrane sporne wybory 24 marca 1874 r. | Andrzej Sloan (R) | 24 marca 1874 r |
Nowy Jork 9th | David B. Mellish (R) | Zmarł 23 maja 1874 | Ryszard Schell (D) | 7 grudnia 1874 |
Arkansas 3 miejsce | William W. Wilshire (R) | Przegrane sporne wybory 16 czerwca 1874 r | Thomas M. Gunter (D) | 16 czerwca 1874 r |
12. w Ohio | Hugh J. Jewett (D) | Zrezygnował 23 czerwca 1874, po objęciu funkcji prezesa Erie Railroad | William E. Finck (D) | 7 grudnia 1874 |
Nowy Jork 3. | Stewart L. Woodford (R) | Zrezygnowany 1 lipca 1874 r. | Simeon B. Chittenden (IR) | 3 listopada 1874 r |
Karolina Południowa 3. miejsce | Robert B. Elliott (R) | Zrezygnowany 1 listopada 1874 | Lewis C. Stolarz (R) | 3 listopada 1874 r |
Illinois 1st | John B. Ryż (R) | Zmarł 17 grudnia 1874 | Bernard G. Caulfield (D) | 1 lutego 1875 |
Massachusetts 10th | Alvah Crocker (R) | Zmarł 26 grudnia 1874 | Charles A. Stevens (R) | 27 stycznia 1875 r |
Pensylwania 23 | Ebenezer McJunkin (R) | Zrezygnowany 1 stycznia 1875 r | John M. Thompson (R) | 5 stycznia 1875 r |
Floryda Na-duży | William J. Purman (R) | Zrezygnowany 25 stycznia 1875 r | Pusty | Nie wypełniono tego terminu |
Maine 4. | Samuel F. Hersey (R) | Zmarł 3 lutego 1875 | Pusty | Nie wypełniono tego terminu |
Luizjana 1st | J. Hale Sypher (R) | Przegrane sporne wybory 3 marca 1875 r | Effingham Lawrence (D) | 3 marca 1875 r |
Komisje
Listy komitetów i ich liderów partyjnych, członków (Izba i Senatu) komitetów i ich przydziały, przejdź do Oficjalnego Spisu Kongresów na dole artykułu i kliknij link (1 link), w spisie po stronach regulaminu zobaczysz komisje Senatu, Izby (Stałej z Podkomisjami, Wybraną i Specjalną) i Wspólną, a po stronach komisji zobaczysz zadania komisji Izby/Senatu w katalogu, w sekcji komisje w Izbie i Senacie w Oficjalnym Dyrektorium Kongresu, członkowie komisji w pierwszym rzędzie po lewej stronie wskazują przewodniczącego komisji, a po prawej stronie rankingowego członka komisji.
Senat
- Rolnictwo (przewodniczący: Frederick T. Frelinghuysen ; członek rankingu: George R. Dennis )
- Środki (Prezes: Lot M. Morrill ; Członek Rankingu: William B. Allison )
- Audyt i kontrola wydatków warunkowych Senatu (przewodniczący: Matthew H. Carpenter ; członek rankingu: George R. Dennis )
- Służba Cywilna i Retrenchment (Przewodniczący: George G. Wright ; Członek Rankingu: Timothy O. Howe )
- Roszczenia (Prezes: John Scott ; Członek Rankingu: George S. Boutwell )
- Handel (Prezes: Zachariah Chandler ; Członek Rankingu: George S. Boutwell )
- Podział dochodów publicznych między stany (wybierz)
- Dystrykt Kolumbii (przewodniczący: John F. Lewis ; członek rankingu: John P. Jones )
- Edukacja i praca (przewodniczący: James W. Flanagan ; członek rankingu: Oliver P. Morton )
- Pochłonięte rachunki (przewodniczący: Thomas F. Bayard ; członek rankingu: Henry Cooper )
- Finanse (Prezes: John Sherman ; Członek Rankingu: Thomas W. Ferry )
- Stosunki zagraniczne (przewodniczący: Simon Cameron ; członek rankingu: Roscoe Conkling )
- Indian Affairs (przewodniczący: William A. Buckingham ; członek rankingu: John J. Ingalls )
- Sądownictwo (przewodniczący: George F. Edmunds ; członek rankingu: George G. Wright )
- Producenci (przewodniczący: Thomas J. Robertson ; członek rankingu: Reuben E. Fenton )
- Sprawy wojskowe (przewodniczący: John A. Logan ; członek rankingu: Bainbridge Wadleeigh )
- Kopalnie i górnictwo (przewodniczący: Hannibal Hamlin ; członek rankingu: George Goldthwaite )
- System wałów przeciwpowodziowych rzeki Missisipi (wybierz)
- Sprawy marynarki wojennej (przewodniczący: Aaron H. Cragin ; członek rankingu: Simon B. Conover )
- Uzbrojenie i okręty wojenne (wybierz)
- Obrażenia w południowych stanach (Wybierz)
- Patenty (przewodniczący: Orris S. Ferry ; członek rankingu: William T. Hamilton )
- Emerytury (Prezes: Daniel D. Pratt ; Członek Rankingu: Morgan C. Hamilton )
- Poczta i drogi pocztowe (przewodniczący: Alexander Ramsey ; członek rankingu: John P. Jones )
- Prywatne roszczenia do ziemi (przewodniczący: Allen G. Thurman ; członek rankingu: Thomas F. Bayard )
- Przywileje i wybory (przewodniczący: Oliver P. Morton ; członek rankingu: John H. Mitchell )
- Budynki publiczne i tereny (przewodniczący: Justin S. Morrill ; członek rankingu: John J. Patterson )
- Grunty publiczne (Prezes: William Sprague ; Członek rankingu: Bainbridge Wadleeigh )
- Railroads (Prezes: William M. Stewart ; Członek rankingu: Timothy O. Howe )
- Usunięcie niepełnosprawności politycznej (wybierz)
- Obwarowanie
- Rewizja przepisów (przewodniczący: Hannibal Hamlin ; członek rankingu: James L. Alcorn )
- Rewolucyjne roszczenia (prezes: William G. Brownlow ; członek rankingu: John W. Johnston )
- Reguły (Wybierz)
- Rozporządzenie taryfowe (Wybierz)
- Terytoria (Przewodniczący: Arthur I. Boreman ; Członek Rankingu: John J. Patterson )
- Drogi transportowe na wybrzeże (Wybierz) (Prezes: William Windom ; Członek rankingu: John H. Mitchell )
- Cały
Izba Reprezentantów
- Konta (Prezes: James Buffington ; Członek Rankingu: Alexander S. Wallace )
- Rolnictwo (Prezes: Charles Hays ; Członek Rankingu: Sobieski Ross )
- Środki (Prezes: James A. Garfield ; Członek Rankingu: James N. Tyner )
- Sprawy Alabamy (Wybierz)
- Sprawy Arkansas (Wybierz)
- Bankowość i waluta (przewodniczący: Horace Maynard ; członek rankingu: Jay Abel Hubbell )
- Roszczenia (Prezes: John B. Hawley ; Członek Rankingu: Julius C. Burrows )
- Monety, Wagi i Miary (Prezes: Samuel Hooper ; Członek Rankingu: Horace B. Strait )
- Handel (Prezes: William A. Wheeler ; Członek Rankingu: Richard C. Parsons )
- Dystrykt Kolumbii (przewodniczący: Alfred C. Harmer ; członek rankingu: Charles Pelham )
- Edukacja i praca (przewodniczący: James Monroe ; członek rankingu: Alexander S. McDill )
- Wybory (przewodniczący: Horace B. Smith ; członek rankingu: Horace H. Harrison )
- Wydatki w Departamencie Spraw Wewnętrznych (Prezes: Jackson Orr ; Członek Rankingu: James C. Robinson )
- Wydatki w Departamencie Sprawiedliwości (przewodniczący: James B. Sener ; członek rankingu: Robert M. Speer )
- Wydatki w Departamencie Marynarki Wojennej (Prezes: Julius C. Burrows ; Członek Rankingu: John A. Magee )
- Wydatki w Urzędzie Pocztowym (Prezes: Henry W. Barry ; Członek Rankingu: Pierce MB Young )
- Wydatki w Departamencie Stanu (przewodniczący: Jasper Packard ; członek rankingu: William R. Morrison )
- Wydatki w Departamencie Skarbu (przewodniczący: J. Hale Sypher ; członek rankingu: John G. Schumaker )
- Wydatki w Departamencie Wojny (przewodniczący: William Williams ; członek rankingu: John M. Bright )
- Wydatki na budynki publiczne (przewodniczący: R. Holland Duell ; członek rankingu: Henry O. Pratt )
- Sprawy Wyzwolonych (Przewodniczący: Clinton L. Cobb ; Członek Rankingu: J. Allen Barber )
- Spraw Zagranicznych (Przewodniczący: Godlove Stein Orth ; Członek Rankingu: William J. Albert )
- Indian Affairs (przewodniczący: John T. Averill ; członek rankingu: John D. Lawson )
- Nieprawidłowe emerytury (przewodniczący: Jeremiah McLain Rusk ; członek rankingu: William B. Small )
- Sądownictwo (Przewodniczący: Benjamin F. Butler ; Członek rankingu: Alexander White )
- Producenci (przewodniczący: Charles B. Farwell ; członek rankingu: Laurin D. Woodworth )
- Przebieg (Prezes: Hezekiah S. Bundy ; Członek Rankingu: James W. Nesmith )
- Sprawy Wojskowe (Przewodniczący: John Coburn ; Członek Rankingu: Clinton D. MacDougall )
- Milicja (przewodniczący: Roderick R. Butler ; członek rankingu: Josiah T. Walls )
- Kopalnie i górnictwo (przewodniczący: David P. Lowe ; członek rankingu: Christopher C. Sheats )
- Sprawy marynarki wojennej (przewodniczący: Glenni W. Scofield ; członek rankingu: John H. Burleigh )
- Pacific Railroads (Prezes: Philetus Sawyer ; Członek Rankingu: James W. McDill )
- Patenty (Prezes: Omar D. Conger ; Członek Rankingu: Henry B. Sayler )
- Poczta i drogi pocztowe (przewodniczący: John B. Packer ; członek rankingu: Stephen A. Cobb )
- Prywatne roszczenia dotyczące gruntów (przewodniczący: Jasper Packard ; członek rankingu: James C. Freeman )
- Budynki publiczne i tereny (przewodniczący: James H. Platt Jr .; Członek rankingu: Lloyd Lowndes Jr. )
- Wydatki publiczne (przewodniczący: Harrison E. Havens ; członek rankingu: Josiah W. Begole )
- Grunty publiczne (przewodniczący: Washington Townsend ; członek rankingu: William A. Phillips )
- Koleje i kanały (przewodniczący: George W. McCrary ; członek rankingu: Alexander W. Taylor )
- Reforma w służbie cywilnej (przewodniczący: Stephen W. Kellogg ; członek rankingu: James D. Strawbridge )
- Rewizja prawa (przewodniczący: Luke P. Poland ; członek rankingu: William S. Moore )
- Rewolucyjne emerytury i wojna z 1812 roku (przewodniczący: Lazarus D. Shoemaker ; członek rankingu: William Crutchfield )
- Zasady (Wybierz) (Prezes: James G. Blaine ; Członek Rankingu: Samuel S. Cox )
- Standardy postępowania urzędowego
- Terytoria (Prezes: George C. McKee ; Członek Rankingu: Greenbury L. Fort )
- Roszczenia wojenne (przewodniczący: William Lawrence ; członek rankingu: Abraham H. Smith )
- Sposoby i środki (Prezes: Henry L. Dawes ; Członek rankingu: Lionel A. Sheldon )
- Cały
Wspólne komisje
- Warunki plemion indyjskich (specjalne)
- Enrolled Bills (Przewodniczący: Rep. Chester B. Darrall ; Wiceprzewodniczący: Rep. Henry R. Harris )
- Zapytaj o sprawy Dystryktu Kolumbii (Select) (przewodniczący: reprezentant Jeremiah M. Wilson ; wiceprzewodniczący: reprezentant Hugh J. Jewett )
- Biblioteka (przewodniczący: reprezentant William P. Frye ; wiceprzewodniczący: reprezentant Hiester Clymer )
- Drukarnia (Przewodniczący: Rep. William G. Donnan ; Wiceprzewodniczący: Rep. Alfred M. Waddell )
Kaukazy
- Demokratyczny (Dom)
- Demokratyczny (Senat)
Pracowników
Dyrektorzy agencji oddziałów ustawodawczych
Senat
-
Kapelan : John P. Newman ( metodysta ), do 8 grudnia 1873 r.
- Byron Sunderland ( prezbiterianin ), wybrany 8 grudnia 1873 r
- Bibliotekarz : George S. Wagner
- Sekretarz : George C. Gorham
- Sierżant broni : John R. French
Izba Reprezentantów
- Kapelan : John G. Butler ( prezbiterianin )
- Urzędnik : Edward McPherson
- Urzędnik przy stole mówców : John M. Barclay
- Portier : Otis S. Buxton
- Naczelnik poczty : Henry Sherwood , wybrany 1 grudnia 1873 r.
- Czytelnicy : Charles N. Clisbee (D) i William K. Mehaffey (R)
- Sierżant w Arms : Nehemiah G. Ordway
Zobacz też
- Wybory w Stanach Zjednoczonych, 1872 (wybory prowadzące do tego Kongresu)
- Wybory w Stanach Zjednoczonych, 1874 (wybory podczas tego Kongresu, prowadzące do następnego Kongresu)
Uwagi
Bibliografia
- Martis, Kenneth C. (1989). Atlas historyczny partii politycznych w Kongresie Stanów Zjednoczonych . Nowy Jork: Macmillan Publishing Company.
- Martis, Kenneth C. (1982). Historyczny Atlas Okręgów Kongresowych Stanów Zjednoczonych . Nowy Jork: Macmillan Publishing Company.
Zewnętrzne linki
- Statuty na wolności, 1789-1875
- Dziennik Senatu, pierwsze 43 sesje Kongresu
- House Journal, pierwsze czterdzieści trzy sesje Kongresu
- Katalog biograficzny Kongresu USA
- Amerykańska Izba Reprezentantów: Historia Domu
- Senat USA: statystyki i listy
- Dyrektorium Kongresu na 43. Kongres, I Sesja .
- Dyrektorium Kongresu na 43. Kongres, I Sesja (I Rewizja) .
- Dyrektorium Kongresu na 43. Kongres, I Sesja (II Rewizja) .
- Dyrektorium Kongresu na 43. Kongres, II sesja .
- Dyrektorium Kongresu na 43. Kongres, 2. Sesja (Rewizja) .