Kalifornijska droga stanowa 22 - California State Route 22
Droga krajowa 22 | ||||
---|---|---|---|---|
Informacje o trasie | ||||
Zdefiniowane przez kodeks ulic i autostrad § 322 | ||||
Utrzymywane przez Caltrans | ||||
Długość | 14,725 mi (23,698 km) Długość SR 22 jest podzielona na kawałki i dlatego nie odzwierciedla nakładania się, które byłyby wymagane, aby trasa była ciągła.
|
|||
Istniejące | 1934-obecnie | |||
Główne skrzyżowania | ||||
West End | SR 1 w Long Beach | |||
Wschodni kraniec | SR 55 w kolorze pomarańczowym | |||
Lokalizacja | ||||
Powiaty | Los Angeles , Orange | |||
System autostrad | ||||
|
State Route 22 ( SR 22 ) jest wschód-zachód autostradą stan w amerykańskim stanie z Kalifornii , który służy Southern Los Angeles i północną Orange County . Biegnie pomiędzy autostradą Pacific Coast Highway ( trasa stanowa 1 ) w Long Beach i autostradą Costa Mesa ( trasa stanowa 55 ) w Orange przez Garden Grove . Najbardziej wysunięta na zachód część SR 22 biegnie wzdłuż 7. ulicy w Long Beach . Od West Garden Grove do jego wschodniego końca w Orange, znany jest jako Garden Grove Freeway . Jest to jedna z dwóch głównych tras wschód-zachód w Orange County (druga to SR 91 około 6 mil (9,7 km) na północ).
Opis trasy
SR 22 zaczyna się na skrzyżowaniu 7th Street i Pacific Coast Highway ( trasa stanowa 1 ) w Long Beach. Następnie 7th Street rozszerza się z drogi ekspresowej na autostradę tuż przed przekroczeniem rzeki San Gabriel (a wraz z nią linii Los Angeles/Orange County). Następnie łączy się z autostradą San Diego ( Interstate 405 ) na węźle Interstate 605 i biegnie równolegle z nią przez około trzy mile, zanim dwie trasy rozejdą się w północno-wschodniej Seal Beach . Następnie Garden Grove Freeway porusza się głównie w obrębie miasta Garden Grove lub wzdłuż jego granicy z sąsiednim Westminster . Tuż w granicach miasta Orange autostrada wjeżdża do niesławnego zatłoczonego węzła Orange Crush z autostradami Santa Ana i Orange (odpowiednio Interstate 5 i State Route 57 ). Kontynuuje wzdłuż granicy Orange i Santa Ana przez 3 mile (4,8 km) aż do zakończenia autostrady Costa Mesa ( trasa stanowa 55 ).
SR 22 jest częścią California Freeway and Expressway System i jest częścią National Highway System , sieci autostrad, które są uważane przez Federalną Administrację Drogową za niezbędne dla gospodarki, obronności i mobilności kraju . SR 22 od I-405 do SR 55 jest znany jako Garden Grove Freeway, jak nazwała go Państwowa Komisja Autostrad 22 października 1957 roku. 13-kilometrowy odcinek Route 22 nosi nazwę Garden Grove Police Officers Memorial. Autostrada ku czci policjantów poległych na służbie.
Historia
SR 22 został pierwotnie wyznaczony w 1934 roku, kiedy system autostrad państwowych został po raz pierwszy ponumerowany. Zanim wybudowano autostradę, poprowadzono ją wzdłuż Garden Grove Boulevard (dawniej Ocean Avenue).
Otwarta w 1967 roku Garden Grove Freeway wyróżniała się jako jedna z niewielu autostrad w południowej Kalifornii, która nigdy nie została poszerzona w stosunku do pierwotnego przebiegu, co ostatecznie doprowadziło do poważnego zatłoczenia w godzinach szczytu, zwłaszcza że populacja Santa Ana wzrosła do ponad 300 000 w ciągu Lata 90.
Pod koniec 2004 r., w odpowiedzi na deficyt budżetowy Kalifornii , OCTA rozpoczęła poszerzanie projektu polegającego na dodaniu jednego pasa ruchu o mieszanym przepływie i jednego pasa ruchu dla pojazdów o dużym obłożeniu do trasy w każdym kierunku, a także rekonfigurację i modernizację ramp na i poza rampami do współczesnych standardów. na kilku węzłach, wszystkie finansowane przez środek M, pół-centowy podatek Orange County, CA. Ten projekt Design-Build o wartości 700 milionów dolarów, ukończony w rekordowym czasie 2 lat w 2007 roku, był prowadzony przez konsorcjum składające się z Granite Construction i URS Corp. jako głównego projektanta wraz z kilkoma podwykonawcami. Niedawno ukończono drugą fazę dodawania węzłów HOV na skrzyżowaniu I-605 i skrzyżowaniu z I-405 .
Wyjdź z listy
Poza miejscami poprzedzonymi literą, mile pocztowe były mierzone na drodze tak jak w 1964 r. , w oparciu o istniejące wówczas ustawienie i niekoniecznie odzwierciedlają aktualny przebieg. R odzwierciedla wyrównanie trasy od tego czasu, M wskazuje drugie wyrównanie, L odnosi się do nakładania się z powodu korekty lub zmiany, a T wskazuje postmile sklasyfikowane jako tymczasowe ( ) . Segmenty, które nie zostały skonstruowane lub zostały przekazane do sterowania lokalnego, można pominąć. Liczby resetują się na liniach powiatowych; początek i koniec mil pocztowych w każdym hrabstwie są podane w kolumnie hrabstwa.
Hrabstwo | Lokalizacja | Postmila |
Wyjście |
Cele podróży | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
Los Angeles, Los Angeles 0,00-1,47 |
Długa plaża | 0,00 | SR 1 północ (Autostrada Wybrzeża Pacyfiku) | terminal zachodni; brak skrętu w lewo na SR 1 południe; 7th Street kontynuuje poza SR 1; dawny US 101 Alt. | |
0,08 |
Bellflower Boulevard do SR 1 na południe (Autostrada Wybrzeża Pacyfiku) |
||||
1.14 | 1 | Droga Studebakera | Zachodni koniec autostrady | ||
1.42- 1.47 |
Rzeka San Gabriel | ||||
Pomarańczowy ORA 0,00-R13,16 |
Foka Plaża | 0,37 | 2 |
I-605 północ (San Gabriel River Freeway) do I-405 północ (San Diego Freeway) – Santa Monica |
południowy koniec I-605; wyjście w kierunku wschodnim i wejście w kierunku zachodnim; I-605 południowe wyjście 1A |
R0,65 23.28 |
— | I-405 północ (Autostrada San Diego) – Santa Monica | Zachodni koniec nakładania się I-405; wyjście lewe w kierunku zachodnim i wejście lewe w kierunku wschodnim; były SR 7 ; I-405 zjazd 23; I-605 południowe wyjście 1B | ||
22,64 | 22 | Bulwar Seal Beach, bulwar Los Alamitos | Numer wyjścia następuje po I-405; były SR 35 | ||
Seal Beach – Garden Grove – Westminster trójpunkt |
20,75 R0,66 |
— | I-405 południe (San Diego Freeway) – Irvine , San Diego | Wschodni koniec zachodzenia I-405; lewe wyjście w kierunku wschodnim i lewe wejście w kierunku zachodnim; I-405 południowe wyjście 21 | |
Garden Grove – linia Westminster | R0.92 | 5 |
Garden Grove Boulevard, Valley View Street, Bolsa Chica Road do I-405 południe |
Bolsa Chica Road/I-405 południe nieoznaczony w kierunku wschodnim, Garden Grove Boulevard nieoznaczony w kierunku zachodnim; I-405 północ zjazd 21 | |
R2,65 | 7 | Knott Street, Goldenwest Street | |||
R3.59 | 8 | SR 39 (bulwar plażowy) – Huntington Beach , La Habra | |||
Ogród Gaj | R4.81 | 9 | Ulica Magnolii | ||
R5.82 | 10 | Brookhurst Street – Garden Grove | |||
R6.81 | 11 | Ulica Euklidesa | |||
7,83 | 12 | Bulwar Portowy | Podpisane jako wyjścia 12A (południe) i 12B (północ) w kierunku wschodnim | ||
8,82 | 13 | Ulica Fairview | Oznakowanie w kierunku wschodnim | ||
Ulica Hastera | Oznakowanie w kierunku zachodnim | ||||
Pomarańczowy | 9,73 | 14A | Miejski dysk | Dawniej Manchester Avenue | |
Święta Anna | R10.01 | 14B | Ulica Bristolska | Wyjście w kierunku wschodnim i wejście w kierunku zachodnim | |
Pomarańczowy – linia Santa Ana | R10.48 | 14C | I-5 południe (Santa Ana Freeway) – Santa Ana , San Diego | Wyjście w kierunku wschodnim i wejście w kierunku zachodnim; I-5 północne wyjście 106, południowe wyjście 107A-B | |
R10.48 | 14D | I-5 północ (Santa Ana Freeway) / SR 57 północ (pomarańczowa autostrada) – Los Angeles , Pomona , Glendora | Podpisano jako zjazd 14B w kierunku zachodnim; zapewnia bezpośredni zjazd na Chapman Avenue; I-5 północne wyjście 107A, SR 57 południowe wyjścia 1A-B | ||
Pomarańczowy | 10,99 zł | 15 | Główna ulica | Były SR 51 | |
R11.83 | 16 | Ulica Glassell, Grand Avenue | |||
12,87 zł | 17A | Aleja Tustina | Wyjście w kierunku wschodnim i wejście w kierunku zachodnim | ||
13,16 | 17B-C | SR 55 (Costa Mesa Freeway) – Anaheim , Riverside , Newport Beach | terminal wschodni; podpisane jako zjazdy 17B (południe) i 17C (północ); SR 55 wyjście 13 | ||
1000 mil = 1,609 km; 1000 km = 0,621 mil |
Zobacz też
Bibliografia
Linki zewnętrzne
Mapa trasy :
plik KML ( edytuj • pomoc )
|