Zapasy na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1992 - Męska freestyle 48 kg - Wrestling at the 1992 Summer Olympics – Men's freestyle 48 kg
Zapasy na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1992 | ||
---|---|---|
Freestyle | Grecko-rzymski | |
48 kg | 48 kg | |
52 kg | 52 kg | |
57 kg | 57 kg | |
62 kg | 62 kg | |
68 kg | 68 kg | |
74 kg | 74 kg | |
82 kg | 82 kg | |
90 kg | 90 kg | |
100 kg | 100 kg | |
130 kg | 130 kg | |
The Męskie Freestyle 48 kg za Letnie Igrzyska Olimpijskie 1992 jako część programu zapaśniczej odbyły się w Institut Nacional d'Educació Fisica de Catalunya od 4 sierpnia do 6 sierpnia.
Zapaśnicy podzielono na 2 grupy. Zwycięzca każdej grupy postanowił systemem podwójnej eliminacji.
Zawartość
medaliści
Złoto |
Kim Il Korea Północna |
Srebro |
Kim Jong-shin Korea Południowa |
Brązowy |
Wugar Orudżow Unified zespołu |
wyniki
- Legenda
- D2 - zarówno Zapaśników dyskwalifikacja na pasywność (punktacja 0-0)
- DO - Zwycięzca nie zdobył punktów technicznych
- E2 - Obaj zapaśnicy dyskwalifikacja za naruszenie zasad
- EF - wygrana przez cofnięcia (przegrany nie klasyfikuje)
- EV - Dyskwalifikacja z całej konkurencji, za naruszenie przepisów
- PA - Win domyślnie szkody lub wycofania
- PO - wygrana przez decyzję (margines 1-11 punktów), a przegrany nie ma punktów technicznych
- PP - wygrana przez decyzję (margines 1-11 punktów), a przegrany ma punkty techniczne
- SO - wygrana przez margines wyższości (12-14 punktów), a przegrany nie ma punktów technicznych
- SP - wygrana przez wyższości (marża 12-14 punktów), a przegrany ma punkty techniczne
- ST - wygrana przez wyższości technicznej (marża 15 punktów)
- TO - Wygraj przez upadkiem
- CP punkty klasyfikacyjne -
- TP - punkty techniczne
eliminacyjny
Grupa A
Sportowiec | L | R | CP | TP | TB |
---|---|---|---|---|---|
Kim Jong-shin ( KOR ) | 0 | - | 16 | 33 | 6 |
Romica Raşovan ( Rum ) | 1 | - | 10 | 31 | 4 |
Tim Vanni ( USA ) | 2 | - | 15 | 42 | 2 |
Tserenbaataryn Khosbayar ( MGL ) | 2 | 4 | 10 | 43 | |
Tom Petryshen ( CAN ) | 2 | 4 | 3 | 7 | |
Nader Rahmati ( IRI ) | 2 | 3 | 6 | 21 | |
Chen Zhengbin ( CHN ) | 2 | 3 | 4 | 8 | |
Amos Adekunle ( NGR ) | 2 | 2 | 1 | 8 | |
Francisco Sánchez ( ESP ) | 2 | 2 | 0 | 1 | |
Vincent Pangelinan ( GUM ) | 2 | 2 | 0 | 0 |
Grupa B
Wynik | CP | ||
---|---|---|---|
runda 1 | |||
Stanisława Szostecki ( Pl ) | 7-3 | Fariborz Besarati ( SWE ) | 3-1 PP |
Wugar Orudżow ( EUN ) | 5-9 | Kim Il ( PRK ) | 1-3 PP |
Aldo Martinez ( CUB ) | 3-2 | Marian Nedkov ( BUL ) | 3-1 PP |
László Ovary ( HUN ) | 7-5 | Chaouki Sammari ( TUN ) | 3-1 PP |
Reiner Heugabel ( GER ) | PA | ||
Runda 2 | |||
Reiner Heugabel ( GER ) | 9-0 | Stanisława Szostecki ( Pl ) | 3-0 PO |
Fariborz Besarati ( SWE ) | 2-8 | Wugar Orudżow ( EUN ) | 1-3 PP |
Kim Il ( PRK ) | 7-6 | Aldo Martinez ( CUB ) | 3-1 PP |
Marian Nedkov ( BUL ) | 7-2 | László Ovary ( HUN ) | 3-1 PP |
Chaouki Sammari ( TUN ) | PA | ||
runda 3 | |||
Chaouki Sammari ( TUN ) | 0-3 | Reiner Heugabel ( GER ) | 0-4 TO |
Stanisława Szostecki ( Pl ) | 0-12 | Wugar Orudżow ( EUN ) | 0-4 TO |
Kim Il ( PRK ) | 3-0 | Marian Nedkov ( BUL ) | 3-0 PO |
Aldo Martinez ( CUB ) | 20-5 | László Ovary ( HUN ) | 4-0 ST |
runda 4 | |||
Reiner Heugabel ( GER ) | 4-10 | Kim Il ( PRK ) | 0-4 TO |
Wugar Orudżow ( EUN ) | 12-5 | Aldo Martinez ( CUB ) | 3-1 PP |
runda 5 | |||
Reiner Heugabel ( GER ) | 0-1 | Wugar Orudżow ( EUN ) | 0-3 PO |
Kim Il ( PRK ) | PA |
Sportowiec | L | R | CP | TP | TB |
---|---|---|---|---|---|
Kim Il ( PRK ) | 0 | - | 13 | 29 | 7 |
Wugar Orudżow ( EUN ) | 1 | - | 14 | 38 | 4 |
Reiner Heugabel ( GER ) | 2 | - | 7 | 16 | 0 |
Aldo Martinez ( CUB ) | 2 | 4 | 9 | 34 | |
László Ovary ( HUN ) | 2 | 3 | 4 | 14 | |
Marian Nedkov ( BUL ) | 2 | 3 | 4 | 9 | |
Stanisława Szostecki ( Pl ) | 2 | 3 | 3 | 7 | |
Chaouki Sammari ( TUN ) | 2 | 3 | 1 | 5 | |
Fariborz Besarati ( SWE ) | 2 | 2 | 2 | 5 |
Egzaminy końcowe
Wynik | CP | ||
---|---|---|---|
9 miejsce spotkania | |||
Tom Petryshen ( CAN ) | László Ovary ( HUN ) | ||
7. miejsce spotkania | |||
Tserenbaataryn Khosbayar ( MGL ) | 3-0 | Aldo Martinez ( CUB ) | 0-4 PA |
5. miejsce spotkania | |||
Tim Vanni ( USA ) | 1-0 | Reiner Heugabel ( GER ) | 3-0 PO |
Mecz o brązowy medal | |||
Romica Raşovan ( Rum ) | 1-2 | Wugar Orudżow ( EUN ) | 1-3 PP |
Mecz o złoty medal | |||
Kim Jong-shin ( KOR ) | 1-4 | Kim Il ( PRK ) | 1-3 PP |
końcowa stojącej
Ranga | Sportowiec |
---|---|
Kim Il ( PRK ) | |
Kim Jong-shin ( KOR ) | |
Wugar Orudżow ( EUN ) | |
4 | Romica Raşovan ( Rum ) |
5 | Tim Vanni ( USA ) |
6 | Reiner Heugabel ( GER ) |
7 | Aldo Martinez ( CUB ) |
8 | Tserenbaataryn Khosbayar ( MGL ) |
9 | Tom Petryshen ( CAN ) |
10 | László Ovary ( HUN ) |