Tomisław Brkić - Tomislav Brkić
Kraj (sport) | Bośnia i Hercegowina |
---|---|
Rezydencja | Ljubuški , Bośnia i Hercegowina |
Urodzić się |
Mostar , SR Bośnia i Hercegowina , SFR Jugosławia |
9 marca 1990
Wzrost | 1,85 m (6 stóp 1 cal) |
Stał się zawodowcem | 2008 |
Odtwarza | Praworęczny (dwuręczny bekhend) |
Nagrody pieniężne | 447,005 $ |
Syngiel | |
Rekord kariery | 3-9 |
Tytuły zawodowe | 0 |
Najwyższy ranking | nr 212 (6 października 2014) |
Aktualny ranking | nr 723 (31 maja 2021) |
Wyniki Grand Slam Singles | |
Australian Open | II kwartał ( 2015 ) |
Wimbledon | II kwartał ( 2018 ) |
My otwarci | I kwartał ( 2015 , 2018 ) |
Debel | |
Rekord kariery | 30–22 |
Tytuły zawodowe | 1 |
Najwyższy ranking | nr 50 (2 sierpnia 2021) |
Aktualny ranking | nr 50 (2 sierpnia 2021) |
Wyniki gry podwójnej Grand Slam | |
Australian Open | 2R ( 2021 ) |
Francuski Otwarte | Kwalifikacje ( 2021 ) |
Wimbledon | 3R ( 2021 ) |
My otwarci | 2R ( 2021 ) |
Ostatnia aktualizacja: 31 maja 2021 r. |
Tomisław Brkić ([tǒmislaʋ bř̩ːkitɕ] ; urodzony 9 marca 1990) jest bośniackim zawodowym tenisistą . Wygrał jeden tytuł debla ATP z serbskim partnerem Nikolą Ćaćiciem . Brkić osiągnął najwyższy w karierze debel 50. miejsce na świecie 2 sierpnia 2021 roku. Obecnie jest kapitanem i członkiem zespołu Bośni i Hercegowiny Davis Cup .
Profesjonalna kariera
2021: Pierwszy tytuł ATP, pierwszy ćwierćfinał Grand Slam
Rok 2021 był najbardziej udanym rokiem w karierze Brkicia. Wspólnie z Nikolą Ćaćiciem zdobył swój pierwszy tytuł ATP na 2021 Argentina Open i dotarł do finału 2021 Andalucía Open i półfinału 2021 Serbia Open .
W swoim debiucie w Grand Slam dotarł do drugiej rundy Australian Open 2021 w partnerstwie z Aisam-Ul-Haq Qureshi .
Para Brkić/Ćaćić dotarła również do ćwierćfinału French Open 2021 za najlepszy występ w swojej karierze, pokonując czwarte miejsce M. Granollers/H. Zeballos i M. González/S. Bolelli w drodze.
Finały kariery ATP
Debel: 3 (1 tytuł, 2 wicemistrzowie)
|
|
Wynik | W–L | Data | Turniej | Poziom | Powierzchnia | Partner | Przeciwnicy | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wygrać | 1–0 | marzec 2021 | Argentyna Open , Argentyna | Seria 250 | Glina | Nikola Ćaćić |
Ariel Behar Gonzalo Escobar |
6–3, 7–5 |
Strata | 1–1 | kwi 2021 | Andaluzja Open , Hiszpania | Seria 250 | Glina | Nikola Ćaćić |
Ariel Behar Gonzalo Escobar |
2–6, 4–6 |
Strata | 1-2 | Lipiec 2021 | Croatia Open , Chorwacja | Seria 250 | Glina | Nikola Ćaćić |
Fernando Romboli David Vega Hernández |
3–6, 5–7 |
Finały Challenger i Futures
Single: 30 (16–14)
|
|
Wynik | W–L | Data | Turniej | Poziom | Powierzchnia | Przeciwnik | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Strata | 0–1 | maj 2011 | Bośnia i Hercegowina F2, Sarajewo | Kontrakty terminowe | Glina | Miljan Zekić | 6–7 (1–7) , 2–6 |
Wygrać | 1–1 | maj 2011 | Bośnia i Hercegowina F4, Prijedor | Kontrakty terminowe | Glina | Mirza Bašić | 6–4, 7–5 |
Wygrać | 2–1 | sty 2012 | Turcja F1, Antalya | Kontrakty terminowe | Twardy | Michał Konečný | 6–4, 6–1 |
Strata | 2–2 | kwi 2012 | Turcja F15, Antalya | Kontrakty terminowe | Twardy | Radu Albot | 1–6, 6–4, 2–6 |
Strata | 2-3 | kwi 2012 | Turcja F16, Antalya | Kontrakty terminowe | Twardy | Radu Albot | 6–3, 4–6, 6–7 (3–7) |
Strata | 2–4 | sie 2013 | Chorwacja F8, Vinkovci | Kontrakty terminowe | Glina | Toni Androić | 3–6, 4–6 |
Wygrać | 3-4 | lis 2013 | Chorwacja F16, Bol | Kontrakty terminowe | Glina | Salvatore Caruso | 4–6, 7–5, 7–5 |
Wygrać | 4–4 | marzec 2014 | Turcja F5, Antalya | Kontrakty terminowe | Twardy | Aldin Šetkić | 6–2, 3–6, 7–5 |
Strata | 4–5 | maj 2014 | Bośnia i Hercegowina F2, Prijedor | Kontrakty terminowe | Glina | Laslo Đre | 3–6, 2–6 |
Strata | 4–6 | cze 2014 | Bośnia i Hercegowina F4, Kiseljak | Kontrakty terminowe | Glina | Mirza Bašić | 5–7, 4–6 |
Wygrać | 5–6 | Sierpień 2014 | Włochy F27, Appiano | Kontrakty terminowe | Glina | Daniele Giorgini | 7-6 (7-3) , 7-6 (10-8) |
Wygrać | 6–6 | Sierpień 2014 | Włochy F28, Este | Kontrakty terminowe | Glina | Francesco Picco | 6-2, 7-6 (8-6) |
Wygrać | 7–6 | wrz 2014 | Chorwacja F16, Bol | Kontrakty terminowe | Glina | Riccardo Sinicropi | 7–5, 6–2 |
Strata | 7–7 | Kwiecień 2015 | Turcja F13, Antalya | Kontrakty terminowe | Twardy | Dennis Novak | 3–6, 3–6 |
Wygrać | 8–7 | maj 2015 | Chorwacja F8, Bol | Kontrakty terminowe | Glina | Václav Šafránek | 6–2, 6–4 |
Wygrać | 9–7 | lis 2015 | Turcja F44, Antalya | Kontrakty terminowe | Glina | Gibril Diarra | 7–5, 6–2 |
Strata | 9-8 | lis 2015 | Turcja F45, Antalya | Kontrakty terminowe | Glina | Mate Delić | 6–3, 4–6, 1–6 |
Wygrać | 10–8 | Sierpień 2016 | Serbia F5, Subotica | Kontrakty terminowe | Glina | Ljubomir Čelebić | 6-4, 6-2 |
Strata | 10–9 | Październik 2016 | Chorwacja F11, Bol | Kontrakty terminowe | Glina | Riccardo Bellotti | 3–6, 3–6 |
Wygrać | 11–9 | lut 2017 | Tunezja F6, Hammamet | Kontrakty terminowe | Glina | Kristijan Mesaroš | 6-1, 4-1 ret. |
Strata | 11-10 | lut 2017 | Tunezja F7, Hammamet | Kontrakty terminowe | Glina | Stefano Travaglia | 7–6 (9–7) , 3–6, 3–6 |
Strata | 11-11 | Marzec 2017 | Tunezja F8, Hammamet | Kontrakty terminowe | Glina | Miljan Zekić | 7–6 (9–7) , 3–6, 4–6 |
Wygrać | 12-11 | cze 2017 | Bośnia i Hercegowina F2, Brčko | Kontrakty terminowe | Glina | Evan King | 7–6 (9–7) , 6–3 |
Strata | 12-12 | Sierpień 2017 | Włochy F25, Cornaiano | Kontrakty terminowe | Glina | Mohamed Safwat | 4–6, 3–6 |
Wygrać | 13-12 | Sierpień 2017 | Serbia F2, Nowy Sad | Kontrakty terminowe | Glina | Nino Serdarušić | 6–2, 6–7 (5–7) , 6–3 |
Wygrać | 14-12 | wrz 2017 | Włochy F28, Triest | Kontrakty terminowe | Glina | Adelchi Virgili | 7-6 (7-2) , 4-6, 7-6 (8-6) |
Strata | 14-13 | wrz 2017 | Kazachstan F6, Szymkent | Kontrakty terminowe | Glina | Enrique López Pérez | 6–2, 4–6, 4–6 |
Wygrać | 15–13 | lis 2017 | Włochy F36, Santa Margherita di Pula | Kontrakty terminowe | Glina | Lorenzo Sonego | 7–5, 6–4 |
Wygrać | 16-13 | gru 2017 | Turcja F46, Antalya | Kontrakty terminowe | Glina | Nikola Čačić | 7-6 (7-2) , 2-6, 7-6 (9-7) |
Strata | 16-14 | Marzec 2018 | Włochy F4, Santa Margherita di Pula | Kontrakty terminowe | Glina | Attila Balázs | 2–6, 5–7 |
Podwójna: 54 (40-14)
|
|
Wynik | W–L | Data | Turniej | Poziom | Powierzchnia | Partner | Przeciwnicy | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wygrać | 1–0 | cze 2008 | Bośnia i Hercegowina F4, Prijedor | Kontrakty terminowe | Glina | Milan Bradarić |
David Savić Vilim Višak |
6–2, 6–3 |
Wygrać | 2–0 | Lipiec 2009 | Niemcy F11, Kolonia | Kontrakty terminowe | Glina | Ante Pavic |
Daniel Caracciolo Jacek Szygowski |
6–3, 7–6 (7–2) |
Strata | 2–1 | Październik 2010 | Turcja F10, Antalya | Kontrakty terminowe | Twardy | Nikola Čačić |
Artem Smirnov Robert Varga |
4–6, 4–6 |
Wygrać | 3–1 | Październik 2010 | Chorwacja F8, Dubrownik | Kontrakty terminowe | Glina | Damir Džumhur |
Kristijan Mesaroš Marin Mediolan |
2–6, 6–1, [11–9] |
Wygrać | 4–1 | sie 2011 | Chorwacja F7, Vinkovci | Kontrakty terminowe | Glina | Marin Franjičević |
Mislav Hižak Blaž Rola |
3–6, 6–3, [10–7] |
Strata | 4–2 | lis 2011 | Turcja F32, Antalya | Kontrakty terminowe | Twardy | Iwan Bjelica |
Damir Džumhur Aldin Šetkić |
4–6, 3–6 |
Wygrać | 5–2 | sty 2012 | Turcja F1, Antalya | Kontrakty terminowe | Twardy | Aldin Šetkić |
Carl Bergman Patrik Brydolf |
3–6, 7–6 (7–2) , [10–8] |
Strata | 5–3 | kwi 2012 | Turcja F15, Antalya | Kontrakty terminowe | Twardy | Misław Hiżak |
Marcus Daniell Gero Kretschmer |
0–6, 2–6 |
Strata | 5–4 | sie 2012 | Chorwacja F8, Vinkovci | Kontrakty terminowe | Glina | Aldin Šetkić |
Mislav Hižak Blaž Rola |
4-6, 6-7 (3-7) |
Wygrać | 6–4 | wrz 2012 | Chorwacja F9, Osijek | Kontrakty terminowe | Glina | Aldin Šetkić |
Iwan Bjelica Matej Sabanov |
6–4, 6–1 |
Wygrać | 7–4 | gru 2012 | Turcja F47, Antalya | Kontrakty terminowe | Twardy | Dino Marcan |
Andriej Ciumac Wołodymyr Użyłowskij |
6–1, 7–6 (7–5) |
Strata | 7–5 | sty 2013 | Niemcy F3, Kaarst | Kontrakty terminowe | Dywan (i) | Nikola Mektić |
Stephan Fransen Wesley Koolhof |
4-6, 6-7 (6-8) |
Wygrać | 8–5 | marzec 2013 | Sarajewo , Bośnia/Hercegowina | Pretendenta | Trudne (i) | Mirza Bašić |
Karol Beck Igor Zelenay |
6–3, 7–5 |
Wygrać | 9–5 | marzec 2013 | Chorwacja F5, Rovinj | Kontrakty terminowe | Glina | Steven Diez |
Nikolaus Moser Tristan-Samuel Weissborn |
6–2, 6–2 |
Wygrać | 10–5 | marzec 2013 | Chorwacja F6, Vrsar | Kontrakty terminowe | Glina | Mate Delić |
Lukáš Maršoun Dominik Süč |
2–6, 7–6 (7–3) , [10–8] |
Wygrać | 11–5 | cze 2013 | Bośnia i Hercegowina F3, Doboj | Kontrakty terminowe | Glina | Duje Kekez |
Nerman Fatić Ismar Gorčić |
6–3, 6–4 |
Wygrać | 12–5 | sie 2013 | Serbia F8, Nowy Sad | Kontrakty terminowe | Glina | Duje Kekez |
Ismar Gorčić Ilija Vučić |
6–3, 7–6 (7–1) |
Wygrać | 13–5 | sie 2013 | Chorwacja F7, Čakovec | Kontrakty terminowe | Glina | Duje Kekez |
Francesco Borgo Andrea Patracchini |
7–5, 6–1 |
Wygrać | 14–5 | Październik 2013 | Chorwacja F10, Solin | Kontrakty terminowe | Glina | Mate Delić |
Aleksandre Kondulukov Aleksiej Kondulukov |
6–3, 4–6, [10–4] |
Strata | 14-6 | Październik 2013 | Chorwacja F11, Dubrownik | Kontrakty terminowe | Glina | Mate Delić |
Marek Michalička Dominik Süč |
6–7 (2–7) , 1–6 |
Strata | 14-7 | gru 2013 | Chorwacja F17, Bol | Kontrakty terminowe | Glina | Antonio Sančić |
Nikola Ćirić Goran Tošić |
bez |
Wygrać | 15-7 | gru 2013 | Turcja F50, Antalya | Kontrakty terminowe | Twardy | Aldin Šetkić |
Alban Meuffels Lukas Mugevičius |
6–2, 6–1 |
Wygrać | 16-7 | lut 2014 | Chorwacja F1, Zagrzeb | Kontrakty terminowe | Trudne (i) | Janez Semrajč |
Dino Marcan Antonio Sančić |
7-6 (7-3) , 7-6 (9-7) |
Strata | 16-8 | marzec 2014 | Turcja F6, Antalya | Kontrakty terminowe | Twardy | Bastian Trinker |
Aldin Šetkić Erik Crepaldi |
4–6, 4–6 |
Wygrać | 17-8 | maj 2014 | Bośnia i Hercegowina F1, Doboj | Kontrakty terminowe | Glina | Nikola Čačić |
Ivan Milivojević Bojan Zdravković |
6–1, 6–3 |
Wygrać | 18-8 | maj 2014 | Bośnia i Hercegowina F2, Prijedor | Kontrakty terminowe | Glina | Nikola Čačić |
Darko Jandrić Ante Marinčić |
6–3, 6–2 |
Wygrać | 19-8 | cze 2014 | Bośnia i Hercegowina F4, Kiseljak | Kontrakty terminowe | Glina | Ante Marinčić |
Ljubomir Čelebić Giorgio Portaluri |
6–2, 6–2 |
Wygrać | 20–8 | Sierpień 2014 | Włochy F27, Appiano | Kontrakty terminowe | Glina | Mirza Bašić |
Yannik Reuter Maxime Teixeira |
6–3, 6–4 |
Wygrać | 21-8 | lis 2015 | Turcja F44, Antalya | Kontrakty terminowe | Glina | Darko Jandrić |
Tuńczyk Altuna Cem İlkel |
7–6 (7–3) , 6–3 |
Wygrać | 22-8 | sty 2016 | Hiszpania F1, Castelldefels | Kontrakty terminowe | Glina | Gonçalo Oliveira |
Samuel Bensoussan Michał Schmid |
6–2, 3–6, [10–1] |
Wygrać | 23-8 | lut 2016 | Hiszpania F2, Paguera | Kontrakty terminowe | Glina | Kamil Majchrzak |
Carlos Taberner Kento Yamada |
6–3, 6–4 |
Wygrać | 24-8 | lut 2016 | Hiszpania F3, Paguera | Kontrakty terminowe | Glina | Gonçalo Oliveira |
Pietro Rondoni Jacopo Stefanini |
6–7 (6–8) , 6–3, [10–6] |
Wygrać | 25–8 | cze 2016 | Holandia F2, Breda | Kontrakty terminowe | Glina | Kamil Majchrzak |
Karim-Mohamed Maamoun Ilija Vučić |
6–0, 6–2 |
Wygrać | 26-8 | Lipiec 2016 | Francja F12, Montauban | Kontrakty terminowe | Glina | Caio Zampieri |
Pedro Martínez Lamine Ouahab |
6–1, 6–2 |
Wygrać | 27-8 | sty 2017 | USA F3, Plantacja | Kontrakty terminowe | Glina | Nikola Čačić |
Jaume Pla Malfeito Miguel Semmler |
4–6, 6–1, [10–3] |
Strata | 27–9 | sty 2017 | USA F4, wschód słońca | Kontrakty terminowe | Glina | Nikola Čačić |
Peter Torebko Bastian Trinker |
6-7 (3-7) , 6-4, [7-10] |
Wygrać | 28–9 | lut 2017 | Tunezja F7, Hammamet | Kontrakty terminowe | Glina | Nikola Čačić |
Oscar José Gutierrez Nicolas Santos |
6–3, 6–2 |
Wygrać | 29-9 | lis 2017 | Pune , Indie | Pretendenta | Twardy | Ante Pavic |
Pedro Martínez Adrián Menéndez Maceiras |
6–1, 7–6 (7–5) |
Wygrać | 30–9 | Marzec 2018 | Włochy F4, Santa Margherita di Pula | Kontrakty terminowe | Glina | Milan Radojković |
Franco Capalbo Geronimo Espin Busleiman |
6–3, 4–6, [10–7] |
Wygrać | 31-9 | kwi 2018 | Włochy F7, Santa Margherita di Pula | Kontrakty terminowe | Glina | Milan Radojković |
Franco Capalbo Geronimo Espin Busleiman |
4–6, 6–3, [10–8] |
Wygrać | 32–9 | cze 2018 | Poprad-Tatry , Słowacja | Pretendenta | Glina | Ante Pavic |
Nikola Čačić Luca Margaroli |
6–3, 4–6, [16–14] |
Strata | 32–10 | Lipiec 2018 | Perugia , Włochy | Pretendenta | Glina | Ante Pavic |
Daniele Bracciali Matteo Donati |
3–6, 6–3, [7–10] |
Wygrać | 33-10 | Lipiec 2018 | Padwa , Włochy | Pretendenta | Glina | Ante Pavic |
Walter Trusendi Andrea Vavassori |
6–3, 7–6 (7–4) |
Strata | 33-11 | sty 2019 | Burnie , Australia | Pretendenta | Twardy | Mirza Bašić |
Lloyd Harris Dudi Sela |
3–6, 7–6 (7–3) , [8–10] |
Strata | 33-12 | lut 2019 | Bergamo , Włochy | Pretendenta | Trudne (i) | Dustin Brown |
Laurynas Grigelis Zdeněk Kolář |
5-7, 6-7 (7-9) |
Strata | 33–13 | kwi 2019 | Barletta , Włochy | Pretendenta | Glina | Tomisław Draganja |
Denys Molchanov Igor Zelenay |
6–7 (1–7) , 4–6 |
Wygrać | 34–13 | cze 2019 | Mediolan , Włochy | Pretendenta | Glina | Ante Pavic |
Andrei Vasilevski Andrea Vavassori |
7–6 (8–6) , 6–2 |
Wygrać | 35–13 | Lipiec 2019 | Perugia , Włochy | Pretendenta | Glina | Ante Pavic |
Rogério Dutra Silva Szymon Walków |
6-4, 6-3 |
Wygrać | 36–13 | Sierpień 2019 | Cordenons , Włochy | Pretendenta | Glina | Ante Pavic |
Nikola Čačić Antonio Sančić |
6–2, 6–3 |
Wygrać | 37–13 | Sierpień 2019 | L'Aquila , Włochy | Pretendenta | Glina | Ante Pavic |
Luca Margaroli Andrea Vavassori |
6–3, 6–2 |
Wygrać | 38-13 | wrz 2019 | Biella , Włochy | Pretendenta | Glina | Ante Pavic |
Ariel Behar Andrey Golubev |
7-6 (7-2) , 6-4 |
Wygrać | 39-13 | Wrzesień 2020 | Forli , Włochy | Pretendenta | Glina | Nikola Ćaćić |
Andrea Vavassori Andrey Golubev |
3-6, 7-5, [10-3] |
Wygrać | 40-13 | Październik 2020 | Parma , Włochy | Pretendenta | Glina | Marcelo Arevalo |
Ariel Behar Gonzalo Escobar |
6-4, 6-4 |
Strata | 40-14 | kwi 2021 | Belgrad , Serbia | Pretendenta | Glina | Nikola Ćaćić |
Guillermo Durán Andrés Molteni |
4-6, 4-6 |
Puchar Davisa
|
|
|
|
- wskazuje wynik meczu Pucharu Davisa, a następnie wynik , datę, miejsce zdarzenia, klasyfikacje strefowe i jej fazę oraz nawierzchnię kortu .
Wyniki Pucharu Davisa | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wynik gumy | Nie. | Guma | Typ dopasowania (partner, jeśli istnieje) | Naród przeciwnika | Gracz(e) przeciwnika | Wynik |
3-0; 7 maja 2009 ; Masterclass Tennis & Fitness Club, Erewan , Armenia; Europa/Afryka Round Robin ; Glina (na zewnątrz) | ||||||
Zwycięstwo | 1. | III | Podwójna (z Mirzą Bašić ) | Ghana | Emmanuel Mensah / Mohammed Salifu | 6-4, 7-6 (8-6) |
3-0; 8 maja 2009 ; Masterclass Tennis & Fitness Club, Erewan , Armenia; Europa/Afryka Round Robin ; Glina (na zewnątrz) | ||||||
Zwycięstwo | 2. | III | Podwójna (z Mirzą Bašić ) | Estonia | Mait Kunnap / Jürgen Zopp | 7-5, 7-6 (7-2) |
1-2; 9 maja 2009 ; Masterclass Tennis & Fitness Club, Erewan , Armenia; Europa/Afryka Round Robin ; Glina (na zewnątrz) | ||||||
Zwycięstwo | 3. | III | Podwójna (z Mirzą Bašić ) | Litwa | Daniel Lencina-Ribes / Gvidas Sabeckis | 6–3, 6–7 (5–7) , 6–3 |
0-3; 10 maja 2009 ; Masterclass Tennis & Fitness Club, Erewan , Armenia; Europa/Afryka Round Robin ; Glina (na zewnątrz) | ||||||
Pokonać | 4. | III | Podwójna (z Mirzą Bašić ) | Moldova | Roman Borvanov / Andrei Ciumac | 6–7 (4–7) , 6–2, 3–6 |
1-2; 11 maja 2009 ; Masterclass Tennis & Fitness Club, Erewan , Armenia; Europa/Afryka Round Robin ; Glina (na zewnątrz) | ||||||
Pokonać | 5. | i | Syngiel | Norwegia | Philip Riise-Hansen | 4-6, 6-4, 2-6 |
Zwycięstwo | 6. | III | Podwójna (z Mirzą Bašić ) | Norwegia | Fredrik Ask / Frederik Sletting-Johnsen | 7–6 (7–3) , 6–4 |
3-0; 1 kwietnia 2009 ; Avenir Sportif de la Marsa, La Marsa , Tunezja; Europa/Afryka Round Robin ; Glina (na zewnątrz) | ||||||
Zwycięstwo | 7. | III | Podwójna (z Mirzą Bašić ) | Namibia | Jean Erasmus / Jurgens Strydom | 6–2, 6–3 |
3-0; 2 kwietnia 2009 ; Avenir Sportif de la Marsa, La Marsa , Tunezja; Europa/Afryka Round Robin ; Glina (na zewnątrz) | ||||||
Zwycięstwo | 8. | III | Podwójna (z Mirzą Bašić ) | Andora | Hector Hormigo-Herrera / Jordi Vila-Vila | 6–3, 6–3 |
2-1; 3 kwietnia 2009 ; Avenir Sportif de la Marsa, La Marsa , Tunezja; Europa/Afryka Round Robin ; Glina (na zewnątrz) | ||||||
Pokonać | 9. | III | Podwójna (z Mirzą Bašić ) | Norwegia | Stian Boretti / Erling Tveit | 4–6, 3–6 |
3–2; 8 – 10 lipca 2011 ; SKPC Mejdan, Tuzla , Bośnia i Hercegowina; Ćwierćfinał Europa/Afryka ; Twardy (w pomieszczeniu) | ||||||
Pokonać | 10. | V | Syngiel | Estonia | Władimir Iwanow | 5–7, 6–3, 3–6 |
3-1; 10 – 12 lutego 2012 ; Ankara Tenis Kulubu, Ankara , Turcja; Pierwsza runda Europa/Afryka ; Twardy (w pomieszczeniu) | ||||||
Pokonać | 11. | II | Syngiel | indyk | Marsel İlhan | 1–6, 1–6, 3–6 |
Zwycięstwo | 12. | III | Podwójna (z Amerem Delicem ) | indyk | Marsel İlhan / Ergun Zorlu | 4-6, 6-4, 6-3, 7-6 (7-2) |
1-4; 6 – 8 kwietnia 2012 ; Republika Olimpijskie Centrum Szkolenia Tenisowego, Mińsk , Białoruś; Druga runda Europa/Afryka ; Twardy (w pomieszczeniu) | ||||||
Pokonać | 13. | III | Podwójna (z Amerem Delicem ) | Białoruś | Aleksander Bury / Max Mirnyi | 2-6, 6-7 (2-7) , 6-7 (6-8) |
4-1; 1 – 3 lutego 2013 r .; Hala Sportowa Mojmilo, Sarajewo , Bośnia i Hercegowina; Pierwsza runda Europa/Afryka ; Twardy (w pomieszczeniu) | ||||||
Zwycięstwo | 14. | III | Gra Podwójna (z Damirem Džumhurem ) | Luksemburg | Mike Scheidweiler / Laurent Bram | 6–1, 6–3, 6–3 |
1-3; 5 – 7 kwietnia 2013 r .; Teniski Klub Mostar, Mostar , Bośnia i Hercegowina; Druga runda Europa/Afryka ; Glina | ||||||
Pokonać | 15. | i | Syngiel | Moldova | Radu Albot | 3–6, 6–7 (3–7) , 3–6 |
3-1; 31 stycznia – 2 lutego 2014 ; Hala Sportowa Mojmilo, Sarajewo , Bośnia i Hercegowina; Pierwsza runda Europa/Afryka ; Dywan (wewnątrz) | ||||||
Zwycięstwo | 16. | III | Podwójna (z Mirzą Bašić ) | Grecja | Alexandros Jakupović / Markos Kalowelonis | 5–7, 6–0, 6–4, 7–5 |
3–2; 4 – 6 kwietnia 2014 ; Centrum Tenisowe Tali, Helsinki , Finlandia; Druga runda Europa/Afryka ; Twardy (w pomieszczeniu) | ||||||
Pokonać | 17. | III | Podwójna (z Mirzą Bašić ) | Finlandia | Henri Kontinen / Jarkko Nieminen | 3–6, 6–7 (4–7) , 2–6 |
2-3; 12 – 14 września 2014 ; Hala Sportowa Mojmilo, Sarajewo , Bośnia i Hercegowina; Trzecia Runda Europa/Afryka ; Twardy (w pomieszczeniu) | ||||||
Pokonać | 18. | III | Podwójna (z Mirzą Bašić ) | Litwa | Ričardas Berankis / Laurynas Grigelis | 3–6, 3–6, 6–7 (4–7) |
4-1; 6 – 8 marca 2015 ; Klub Sportowy Harare, Harare , Zimbabwe; Pierwsza runda Europa/Afryka ; Twardy (na zewnątrz) | ||||||
Zwycięstwo | 19. | III | Podwójna (z Mirzą Bašić ) | Zimbabwe | Wayne Black / Mark Fynn | 6–3, 3–6, 6–3, 6–4 |
Zwycięstwo | 20. | IV | Syngiel | Zimbabwe | Takanyi Garanganga | 6–7 (4–7) , 7–6 (7–4) , 7–5 |
2-3; 17 – 19 lipca 2015 ; Siófok KC, Siófok , Węgry; Druga runda Europa/Afryka ; Glina (na zewnątrz) | ||||||
Pokonać | 21. | i | Syngiel | Węgry | Márton Fucsovics | 2–6, 3–6, 6–3, 6–4, 3–6 |
Pokonać | 22. | V | Syngiel | Węgry | Piotr Nagy | 4–6, 3–6, 3–6 |
3-1; 4 – 6 marca 2016 ; Gradska Arena Zenica, Zenica , Bośnia i Hercegowina; Pierwsza runda Europa/Afryka ; Dywan (wewnątrz) | ||||||
Pokonać | 23. | II | Syngiel | Tunezja | Malek Jaziri | 7–6 (7–5) , 2–6, 6–7 (7–9) , 7–6 (7–5) , 4–6 |
Zwycięstwo | 24. | III | Podwójna (z Mirzą Bašić ) | Tunezja | Malek Jaziri / Skander Mansouri | 6–7 (2–7) , 4–6, 6–3, 7–5, 6–4 |
3-1; 15 – 17 lipca 2016 ; Javna ustanova za sport, odmor i rekreaciju, Bihać , Bośnia i Hercegowina; Druga runda Europa/Afryka ; Glina (na zewnątrz) | ||||||
Zwycięstwo | 25. | III | Podwójna (z Mirzą Bašić ) | indyk | Marsel İlhan / Cem İlkel | 6–2, 6–4, 6–1 |
5-0; 16 – 18 września 2016 ; Siemens Arena, Wilno , Litwa; Trzecia Runda Europa/Afryka ; Twardy (w pomieszczeniu) | ||||||
Zwycięstwo | 26. | III | Podwójna (z Mirzą Bašić ) | Litwa | Laurynas Grigelis / Lukas Mugevičius | 6–4, 6–4, 6–2 |
Zwycięstwo | 27. | IV | Syngiel | Litwa | Tadas Babelis | 6–4, 3–6, 6–2 |