Wiosłowanie na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004 - Czteroosobowe czaszki kobiet - Rowing at the 2004 Summer Olympics – Women's quadruple sculls
Czteroosobowe czaszki damskie na Igrzyskach XXVIII Olimpiady
| |
---|---|
Medaliści | |
Wioślarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004 | ||
---|---|---|
Pojedyncze czaszki | mężczyźni | kobiety |
Para bez sternika | mężczyźni | kobiety |
Dwójki podwójne | mężczyźni | kobiety |
Dwójki podwójne Lwt | mężczyźni | kobiety |
Czwórka bez sternika | mężczyźni | |
Czteroosobowe czaszki | mężczyźni | kobiety |
Osiem | mężczyźni | kobiety |
Czwórka bez sternika | mężczyźni | |
Oto wyniki zawodów czteroramiennych kobiet , jednej z sześciu konkurencji dla kobiet w wioślarstwie na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004 w Atenach .
Czteroosobowe czaszki kobiety
Bieg 1 - 15 sierpnia, 09:40
- Wielka Brytania : Alison Mowbray , Debbie Flood , Frances Houghton i Rebecca Romero 6: 15.60 -> Final A
- Rosja : Oksana Dorodnova , Anna Sergeyeva , Larisa Merk , Yuliya Levina 6: 17,72 -> Repasaże
- Białoruś : Maryia Varona , Volha Berazniova , Tatsyana Narelik , Mariya Brel 6: 20,72 -> Repasaże
- Ukraina : Olena Morozova , Olena Olefirenko , Yana Dementyeva , Tetiana Kolesnikova 6: 21.24 -> Repasaże
Bieg 2 - 15 sierpnia, 09:47
- Niemcy : Kathrin Boron , Meike Evers , Manuela Lutze , Kerstin El Qalqili 6: 16.49 -> Final A
- Stany Zjednoczone : Michelle Guerette , Hilary Gehman , Kelly Salchow , Danika Holbrook 6: 18,63 -> Repasaże
- Australia : Dana Faletic , Rebecca Sattin , Amber Bradley , Kerry Hore 6: 23.46 -> Repasaże
- Dania : Dorthe Pedersen , Sarah Lauritzen , Christina Rindom , Majbrit Nielsen 6: 28.16 -> Repasaże
Repasaże - 18 sierpnia, godz. 11:00
- Rosja : Oksana Dorodnova , Anna Sergeyeva , Larisa Merk , Yuliya Levina 6: 23.13 -> Final A
- Ukraina : Olena Morozova , Olena Olefirenko , Yana Dementyeva , Tetiana Kolesnikova 6: 24.64 -> Finał A
- Australia : Dana Faletic , Rebecca Sattin , Amber Bradley , Kerry Hore 6: 24,67 -> Finał A
- Stany Zjednoczone : Michelle Guerette , Hilary Gehman , Kelly Salchow , Danika Holbrook 6: 25,39 -> Final A
- Dania : Dorthe Pedersen , Sarah Lauritzen , Christina Rindom , Majbrit Nielsen 6: 25.41 -> Final B
- Białoruś : Mariya Vorona , Volha Berazniova , Tatsyana Narelik , Mariya Brel 6: 29.04 -> Final B
Finał A - 22 sierpnia, 09:30
Ranga | Wioślarze | Kraj | Czas |
---|---|---|---|
Kathrin Boron , Meike Evers , Manuela Lutze , Kerstin El Qalqili | Niemcy | 6: 29,29 | |
Alison Mowbray , Debbie Flood , Frances Houghton , Rebecca Romero | Wielka Brytania | 6: 31,26 | |
Dana Faletic , Rebecca Sattin , Amber Bradley , Kerry Hore | Australia | 6: 34,73 | |
4 | Oksana Dorodnova , Anna Sergeyeva , Larisa Merk , Yuliya Levina | Rosja | 6: 36,49 |
5 | Michelle Guerette , Hilary Gehman , Kelly Salchow , Danika Holbrook | Stany Zjednoczone | 6: 39,67 |
DSQ | Olena Morozova , Olena Olefirenko , Yana Dementyeva , Tetiana Kolesnikova | Ukraina | 6: 34,31 |
Ukraińska załoga została zdyskwalifikowana po pozytywnym wyniku testu na ethamivan Oleny Olefirenko .
Finał B - 21 sierpnia, 11:40
Ranga | Wioślarze | Kraj | Czas |
---|---|---|---|
1 | Dorthe Pedersen , Sarah Lauritzen , Christina Rindom , Majbrit Nielsen | Dania | 6: 50,13 |
2 | Maryia Varona , Volha Berazniova , Tatsyana Narelik , Mariya Brel | Białoruś | 6: 54.02 |