Eliminacje UEFA Euro 2004 - UEFA Euro 2004 qualifying
Szczegóły turnieju | |
---|---|
Daktyle | 7 września 2002 – 19 listopada 2003 |
Drużyny | 50 |
Statystyki turniejów | |
Rozegrane mecze | 211 |
Zdobyte bramki | 566 (2,68 na mecz) |
Najlepsi strzelcy | Ermin Šiljak (9 goli) |
Kwalifikacje Europy UEFA |
---|
Kwalifikacje do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2004 odbyły się między wrześniem 2002 a listopadem 2003.
Pięćdziesiąt drużyn podzielono na dziesięć grup, przy czym każda drużyna grała z innymi ze swojej grupy dwa razy, raz u siebie i raz na wyjeździe. Najlepsza drużyna z każdej grupy automatycznie zakwalifikowała się do Euro 2004, a dziesięciu zdobywców drugiego miejsca w grupie zostało połączonych w pary, aby wyłonić kolejne pięć miejsc w finale.
Portugalia automatycznie zakwalifikowała się jako gospodarze imprezy.
Zakwalifikowane zespoły
Zespół | Zakwalifikowany jako | Zakwalifikowany w dniu | Poprzednie występy w turnieju |
---|---|---|---|
Portugalia | Gospodarz | 12 października 1999 | 3 ( 1984 , 1996 , 2000 ) |
Francja | Zwycięzca grupy 1 | 10 września 2003 r. | 5 ( 1960 , 1984 , 1992 , 1996 , 2000 ) |
Republika Czeska | Zwycięzca grupy 3 | 5 ( 1960 , 1976 , 1980 , 1996 , 2000 ) | |
Szwecja | Zwycięzca grupy 4 | 2 ( 1992 , 2000 ) | |
Bułgaria | Zwycięzca grupy 8 | 1 ( 1996 ) | |
Dania | Zwycięzca grupy 2 | 11 października 2003 r. | 6 ( 1964 , 1984 , 1988 , 1992 , 1996 , 2000 ) |
Niemcy | Zwycięzca grupy 5 | 8 ( 1972 , 1976 , 1980 , 1984 , 1988 , 1992 , 1996 , 2000 ) | |
Grecja | Zwycięzca grupy 6 | 1 ( 1980 ) | |
Anglia | Zwycięzca grupy 7 | 6 ( 1968 , 1980 , 1988 , 1992 , 1996 , 2000 ) | |
Włochy | Zwycięzca grupy 9 | 5 ( 1968 , 1980 , 1988 , 1996 , 2000 ) | |
Szwajcaria | Zwycięzca grupy 10 | 1 ( 1996 ) | |
Chorwacja | Zwycięzca play-off | 19 listopada 2003 | 1 ( 1996 ) |
Łotwa | 0 (debiut) | ||
Holandia | 6 ( 1976 , 1980 , 1988 , 1992 , 1996 , 2000 ) | ||
Hiszpania | 6 ( 1964 , 1980 , 1984 , 1988 , 1996 , 2000 ) | ||
Rosja | 7 ( 1960 , 1964 , 1968 , 1972 , 1988 , 1992 , 1996 ) |
Łamacze remisów
Jeżeli dwie lub więcej drużyn miało taką samą liczbę punktów po zakończeniu meczów grupowych, do ustalenia rankingu stosowano następujące kryteria:
- Większa liczba punktów zdobytych w meczach grupowych rozegranych pomiędzy rozpatrywanymi drużynami.
- Wyższa różnica bramek w porównaniu z meczami grupowymi rozegranymi pomiędzy wymienionymi drużynami.
- Wyższa liczba bramek zdobytych w meczach grupowych rozegranych wśród omawianych drużyn.
- Większa liczba bramek zdobytych na wyjeździe w meczach grupowych rozegranych wśród omawianych drużyn.
- Jeśli co najmniej dwie drużyny nadal miały taką samą pozycję w rankingu, kryteria od 1 do 4 zostaną zastosowane ponownie. Gdyby ta procedura nie prowadziła do wydania decyzji, zastosowanie miałyby kryteria 6) i 7) .
- Wyniki wszystkich meczów grupowych: 1. Lepsza różnica bramek 2. Większa liczba strzelonych bramek 3. Większa liczba strzelonych bramek na wyjeździe 4. Postępowanie fair play.
- Rysowanie losów.
Nasiona
Losowanie odbyło się 25 stycznia 2002 roku w Santa Maria da Feira w Portugalii. Francja została rozstawiona jako pierwsza jako posiadacze. Pozostałe rozstawienia zostały ustalone na podstawie punktów na mecz w eliminacjach do UEFA Euro 2000 i 2002 FIFA World Cup . Belgia i Holandia automatycznie zakwalifikowały się do UEFA Euro 2000 jako współgospodarze, więc wykorzystano tylko ich rekord z 2002 r. FIFA World Cup. Francja zakwalifikowała się automatycznie do Mistrzostw Świata FIFA 2002 jako Mistrzowie Świata FIFA 1998 , więc wykorzystano tylko ich rekord w UEFA Euro 2000.
Zespoły śmiały ostatecznie zakwalifikował się do turnieju finałowego, zespoły Bold kwalifikacje do turnieju finałowego poprzez barażach i zespołów w kursywa udział w barażach, ale nie kwalifikują się do turnieju finałowego.
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Streszczenie
Grupy
Grupa 1
Pozycja | Zespół | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Kwalifikacja | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Francja | 8 | 8 | 0 | 0 | 29 | 2 | +27 | 24 | Zakwalifikuj się do turnieju finałowego | — | 5–0 | 3–0 | 5–0 | 6–0 | |
2 | Słowenia | 8 | 4 | 2 | 2 | 15 | 12 | +3 | 14 | Awans do play-off | 0–2 | — | 3–1 | 4–1 | 3–0 | |
3 | Izrael | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 11 | -2 | 9 | 1-2 | 0–0 | — | 2–0 | 2–2 | ||
4 | Cypr | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 18 | -9 | 8 | 1-2 | 2–2 | 1–1 | — | 2–1 | ||
5 | Malta | 8 | 0 | 1 | 7 | 5 | 24 | -19 | 1 | 0–4 | 1-3 | 0–2 | 1-2 | — |
Grupa 2
Pozycja | Zespół | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Kwalifikacja | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dania | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | 9 | +6 | 15 | Zakwalifikuj się do turnieju finałowego | — | 1–0 | 2–2 | 0–2 | 2–0 | |
2 | Norwegia | 8 | 4 | 2 | 2 | 9 | 5 | +4 | 14 | Awans do play-off | 2–2 | — | 1–1 | 2–0 | 1–0 | |
3 | Rumunia | 8 | 4 | 2 | 2 | 21 | 9 | +12 | 14 | 2–5 | 0–1 | — | 2–0 | 4–0 | ||
4 | Bośnia i Hercegowina | 8 | 4 | 1 | 3 | 7 | 8 | -1 | 13 | 1–1 | 1–0 | 0–3 | — | 2–0 | ||
5 | Luksemburg | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 21 | −21 | 0 | 0–2 | 0–2 | 0–7 | 0–1 | — |
:
Grupa 3
Pozycja | Zespół | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Kwalifikacja | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Republika Czeska | 8 | 7 | 1 | 0 | 23 | 5 | +18 | 22 | Zakwalifikuj się do turnieju finałowego | — | 3–1 | 4–0 | 5–0 | 2–0 | |
2 | Holandia | 8 | 6 | 1 | 1 | 20 | 6 | +14 | 19 | Awans do play-off | 1–1 | — | 3–1 | 5–0 | 3–0 | |
3 | Austria | 8 | 3 | 0 | 5 | 12 | 14 | -2 | 9 | 2-3 | 0–3 | — | 2–0 | 5–0 | ||
4 | Moldova | 8 | 2 | 0 | 6 | 5 | 19 | -14 | 6 | 0–2 | 1-2 | 1–0 | — | 2–1 | ||
5 | Białoruś | 8 | 1 | 0 | 7 | 4 | 20 | −16 | 3 | 1-3 | 0–2 | 0–2 | 2–1 | — |
Grupa 4
Pozycja | Zespół | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Kwalifikacja | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szwecja | 8 | 5 | 2 | 1 | 19 | 3 | +16 | 17 | Zakwalifikuj się do turnieju finałowego | — | 0–1 | 3–0 | 1–1 | 5–0 | |
2 | Łotwa | 8 | 5 | 1 | 2 | 10 | 6 | +4 | 16 | Awans do play-off | 0–0 | — | 0–2 | 3–1 | 3–0 | |
3 | Polska | 8 | 4 | 1 | 3 | 11 | 7 | +4 | 13 | 0–2 | 0–1 | — | 0–0 | 5–0 | ||
4 | Węgry | 8 | 3 | 2 | 3 | 15 | 9 | +6 | 11 | 1-2 | 3–1 | 1-2 | — | 3–0 | ||
5 | San Marino | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 30 | -30 | 0 | 0–6 | 0–1 | 0–2 | 0–5 | — |
Grupa 5
Pozycja | Zespół | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Kwalifikacja | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niemcy | 8 | 5 | 3 | 0 | 13 | 4 | +9 | 18 | Zakwalifikuj się do turnieju finałowego | — | 2–1 | 3–0 | 1–1 | 2–1 | |
2 | Szkocja | 8 | 4 | 2 | 2 | 12 | 8 | +4 | 14 | Awans do play-off | 1–1 | — | 2–1 | 1–0 | 3–1 | |
3 | Islandia | 8 | 4 | 1 | 3 | 11 | 9 | +2 | 13 | 0–0 | 0–2 | — | 3–0 | 2–1 | ||
4 | Litwa | 8 | 3 | 1 | 4 | 7 | 11 | -4 | 10 | 0–2 | 1–0 | 0–3 | — | 2–0 | ||
5 | Wyspy Owcze | 8 | 0 | 1 | 7 | 7 | 18 | −11 | 1 | 0–2 | 2–2 | 1-2 | 1-3 | — |
Grupa 6
Pozycja | Zespół | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Kwalifikacja | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grecja | 8 | 6 | 0 | 2 | 8 | 4 | +4 | 18 | Zakwalifikuj się do turnieju finałowego | — | 0–2 | 1–0 | 2–0 | 1–0 | |
2 | Hiszpania | 8 | 5 | 2 | 1 | 16 | 4 | +12 | 17 | Awans do play-off | 0–1 | — | 2–1 | 3–0 | 3–0 | |
3 | Ukraina | 8 | 2 | 4 | 2 | 11 | 10 | +1 | 10 | 2–0 | 2–2 | — | 4–3 | 0–0 | ||
4 | Armenia | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 16 | -9 | 7 | 0–1 | 0–4 | 2–2 | — | 1–0 | ||
5 | Irlandia Północna | 8 | 0 | 3 | 5 | 0 | 8 | -8 | 3 | 0–2 | 0–0 | 0–0 | 0–1 | — |
Grupa 7
Pozycja | Zespół | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Kwalifikacja | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anglia | 8 | 6 | 2 | 0 | 14 | 5 | +9 | 20 | Zakwalifikuj się do turnieju finałowego | — | 2–0 | 2–1 | 2–2 | 2–0 | |
2 | indyk | 8 | 6 | 1 | 1 | 17 | 5 | +12 | 19 | Awans do play-off | 0–0 | — | 3–0 | 3–2 | 5–0 | |
3 | Słowacja | 8 | 3 | 1 | 4 | 11 | 9 | +2 | 10 | 1-2 | 0–1 | — | 1–1 | 4–0 | ||
4 | Macedonia | 8 | 1 | 3 | 4 | 11 | 14 | -3 | 6 | 1-2 | 1-2 | 0–2 | — | 3–1 | ||
5 | Liechtenstein | 8 | 0 | 1 | 7 | 2 | 22 | -20 | 1 | 0–2 | 0–3 | 0–2 | 1–1 | — |
Grupa 8
Pozycja | Zespół | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Kwalifikacja | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bułgaria | 8 | 5 | 2 | 1 | 13 | 4 | +9 | 17 | Zakwalifikuj się do turnieju finałowego | — | 2–0 | 2–2 | 2–0 | 2–1 | |
2 | Chorwacja | 8 | 5 | 1 | 2 | 12 | 4 | +8 | 16 | Awans do play-off | 1–0 | — | 4–0 | 0–0 | 2–0 | |
3 | Belgia | 8 | 5 | 1 | 2 | 11 | 9 | +2 | 16 | 0–2 | 2–1 | — | 2–0 | 3–0 | ||
4 | Estonia | 8 | 2 | 2 | 4 | 4 | 6 | -2 | 8 | 0–0 | 0–1 | 0–1 | — | 2–0 | ||
5 | Andora | 8 | 0 | 0 | 8 | 1 | 18 | -17 | 0 | 0–3 | 0–3 | 0–1 | 0–2 | — |
:
Grupa 9
Pozycja | Zespół | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Kwalifikacja | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Włochy | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 4 | +13 | 17 | Zakwalifikuj się do turnieju finałowego | — | 4–0 | 1–1 | 2–0 | 4–0 | |
2 | Walia | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 10 | +3 | 13 | Awans do play-off | 2–1 | — | 2-3 | 1–1 | 4–0 | |
3 | Serbia i Czarnogóra | 8 | 3 | 3 | 2 | 11 | 11 | 0 | 12 | 1–1 | 1–0 | — | 2–0 | 2–2 | ||
4 | Finlandia | 8 | 3 | 1 | 4 | 9 | 10 | -1 | 10 | 0–2 | 0–2 | 3–0 | — | 3–0 | ||
5 | Azerbejdżan | 8 | 1 | 1 | 6 | 5 | 20 | -15 | 4 | 0–2 | 0–2 | 2–1 | 1-2 | — |
:
Grupa 10
Pozycja | Zespół | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Kwalifikacja | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szwajcaria | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | 11 | +4 | 15 | Zakwalifikuj się do turnieju finałowego | — | 2–2 | 2–0 | 3–2 | 4–1 | |
2 | Rosja | 8 | 4 | 2 | 2 | 19 | 12 | +7 | 14 | Awans do play-off | 4–1 | — | 4–2 | 4–1 | 3–1 | |
3 | Republika Irlandii | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 11 | 1-2 | 1–1 | — | 2–1 | 2–0 | ||
4 | Albania | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 15 | -4 | 8 | 1–1 | 3–1 | 0–0 | — | 3–1 | ||
5 | Gruzja | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | 14 | -6 | 7 | 0–0 | 1–0 | 1-2 | 3–0 | — |
:
Play-offy
Drużyna 1 | Ag. | Drużyna 2 | 1. noga | Druga noga |
---|---|---|---|---|
Łotwa | 3–2 | indyk | 1–0 | 2–2 |
Szkocja | 1–6 | Holandia | 1–0 | 0–6 |
Chorwacja | 2–1 | Słowenia | 1–1 | 1–0 |
Rosja | 1–0 | Walia | 0–0 | 1–0 |
Hiszpania | 5–1 | Norwegia | 2–1 | 3–0 |
Strzelcy bramek
W 211 meczach strzelono 566 goli, co daje średnio 2,68 gola na mecz.
9 bramek
7 bramek
6 bramek
5 goli
4 gole
3 gole
- Artur Petrosjan
- Albert Sarkisjan
- Gurban Gurbanov
- Sergej Barbarez
- Dado Pršo
- Michalis Konstantinou
- Mediolan Baroš
- Marek Jankulowski
- Zinedine zidan
- Angelos Charisteas
- Haim Revivo
- Christian Vieri
- Imants Bleidelis
- Tomasz Ražanauskas
- Michael Mifsud
- Rafael van der Vaart
- Gary Doherty
- Kosmiczny Kontra
- Siergiej Ignaszewiczu
- Predrag Mijatović
- Zlatan Ibrahimović
- Hakan Yakin
- Serhat Akin
- Okan Buruk
- Nihat Kahveci
- Hakan ükür
- Andrij Szewczenko
- Simon Davies
2 gole
- Altin Lala
- Ervin Skela
- Igli Tare
- Mario Haas
- Andi Herzog
- Farrukh Ismayilov
- Bart Goor
- Elvir Bolić
- Stilijan Pietrow
- Niko Kovač
- Milan Rapaić
- Ioannis Okkas
- Rainer Rauffmann
- Vratislav Lokvenc
- Paweł Nedwiedi
- Karel Poborski
- Vladimír Šmicer
- Thomas Gravesen
- Dennisa Rommedahla
- Wayne Rooney
- Indrek Zeliński
- Rógvi Jacobsen
- Jana Petersena
- Mikael Forssell
- Sami Hyypiä
- Steve Marlet
- Miroslav Klose
- Demis Nikolaidis
- Krisztián Kenesei
- Omri Afek
- Pini Balili
- Juris Laizāns
- Igoris Morinas
- Vlatko Grozdanoski
- Gjorgji Christov
- Artim Šakiri
- Phillip Cocu
- Wesley Sneijder
- Steffen Iversen
- John Arne Riise
- Ole Gunnar Solskjær
- Marcin Kuźba
- Andrzej Niedziela
- Mirosław Szymkowiak
- Damien Duff
- Robbie Keane
- Viorel mołdawski
- Dorinel Munteanu
- Daniel Pancu
- Andriej Karjaka
- Aleksandr Kerżakow
- Siergiej Semak
- Neil McCann
- James McFadden
- Kenny Miller
- Vladimír Janočko
- Lubomir Reiter
- Robert Vittek
- Nastja Čeh
- Zlatko Zahovič
- Rubén Baraja
- Joseba Etxeberria
- José Antonio Reyes
- Juan Carlos Valerón
- Anders Svensson
- Arif Erdem
- İlhan Mansız
- Ołeksandr Horszkow
- Andrij Woronin
- Craig Bellamy
- Gary Speed
1 gol
- Albański Bushi
- Klodian Duro
- Besnik Hasi
- Edvin Murati
- Altin Rrakli
- Antoni Lima
- Arman Karamyan
- Muhammet Akagündüz
- René Aufhauser
- Harald Cerny
- Andreas Ivanschitz
- Roland Kirchler
- Emanuel Pogatetz
- Markus Schopp
- Roman Wallner
- Witalna Bułyga
- Siergiej Gurenko
- Witalij Kutuzow
- Raman Wasiliuk
- Thomas Buffel
- Filip Klemens
- Zlatan Bajramović
- Elvir Baljić
- Krasimir Bałakow
- Georgi Chilikov
- Marian Christow
- Zoran Janković
- Martin Pietrow
- Svetoslav Todorov
- Jerko Leko
- Tomislav Marić
- Ivica Olić
- ovani Roso
- Dario Šimić
- Josip Šimunić
- Darijo Srna
- Stavros Georgiou
- Yiasoumis Yiasoumi
- Tomasz Rosický
- Jiří Štajner
- Štěpán Vachousek
- Jesper Grønkjær
- Mikołaj Jensen
- Martin Jørgensen
- Martina Laursena
- Ebbe Piasek
- Steven Gerrard
- Dariusz Vassell
- Teet Allas
- Kristen Viikmäe
- Julian Johnsson
- Suni Olsen
- Joonas Kolkka
- Mika Nurmela
- Teemu Tainio
- Hannu Tihinen
- Jean-Alain Boumsong
- Eric Carriere
- Djibril Cissé
- Olivier Dacourt
- Sidney Govou
- Patrick Vieira
- Malchaz Asatiani
- Micheil Ashvetia
- Aleksandre Iashvili
- Lewan Kobiaszwili
- Kevin Kurányi
- Carsten Ramelow
- Stelios Giannakopoulos
- Vassilios Tsiartas
- Zisis Vryzas
- Zoltán Böőr
- Þórður Guðjónsson
- Tryggvi Guðmundsson
- Heiðar Helguson
- Hermann Hreiðarsson
- Pétur Marteinsson
- Helgi Sigurðsson
- Walid Badir
- Shay Holtzman
- Marco Di Vaio
- Francesco Totti
- Andrejs Prohorenkovs
- Roger Beck
- Michael Stocklasa
- Robertas Poškus
- Donatas Vencevičius
- Dragan Dimitrovski
- Mile Krstev
- Goce Sedloski
- Aco Stojkov
- Vanco Trajanov
- David Carabott
- Łukasza Dimecha
- Vadim Boreț
- Boris Cebotari
- Siergiej Covalciuc
- Sergiu Dadu
- Viorel Frunză
- Edgara Davidsa
- Frank de Boer
- Jimmy Floyd Hasselbaink
- Roy Makaay
- André Ooijer
- Marc Overmars
- Arjen Robben
- Clarence Seedorf
- Mark van Bommel
- Pierre van Hooijdonk
- John Carew
- Tore André Flo
- Mikołaj Lundekvam
- Sigurd Rushfeldt
- Paweł Kaczorowski
- Bartosz Karwan
- Tomasz Kłos
- Kamil Kosowski
- Mariusz Kukiełka
- Clinton Morrison
- Florin Bratu
- Cristian Chivu
- Tiberiu Ghioane
- Mirel Rădoi
- Vladimir Beschastnykh
- Vadim Evseev
- Aleksandr Mostowoj
- Wiktor Onopko
- Dymitr Syczew
- Jegor Titow
- Christian Daily
- Paweł Dickow
- Barry Ferguson
- Darren Fletcher
- Paul Lambert
- Gary Naysmith
- Lee Wilkie
- Branko Bošković
- Saša Ilić
- Darko Kovačević
- Nikola Lazetic
- Danijel Ljuboja
- Savo Milošević
- Dragan Mladenović
- Zvonimir Vukić
- Martin Petráš
- Sebastjan Cimirotič
- Aleksander Knavs
- Guti
- Iván Helguera
- Joaquin
- Vicente Rodriguez
- Diego Tristan
- Andreas Jakobsson
- Kim Källström
- Freddie Ljungberg
- Olof Mellberg
- Mikael Nilsson
- Ricardo Cabanas
- Fabio Celestini
- Stéphane Chapuisat
- Bernt Haas
- Patrick Müller
- Murat Yakin
- Ümit Davala
- Gökdeniz Karadeniz
- Tümer Metin
- Serhij Fiodorow
- Serhij Sieriebriennikow
- Andrij Vorobey
- Hennadij Zubow
- Robert Earnshaw
- Ryan Giggs
1 bramka samobójcza
- Adrian Aliaj (przeciwko Republice Irlandii)
- Emin Ağayev (przeciwko Finlandii)
- Tarlan Ahmadov (przeciwko Włochom)
- Stiliyan Petrov (przeciwko Belgii)
- Raio Piiroja (przeciwko Belgii)
- Arne Friedrich (przeciwko Wysp Owczych)
- Marius Stankevičius (przeciwko Niemcom)
- Darren Debono (przeciwko Słowenii)
- Henning Berg (przeciwko Hiszpanii)
- Phil Babb (przeciwko Rosji)
- Cosmin Contra (przeciwko Danii)
- Andrei Karyaka (przeciwko Szwajcarii)
- Carlo Valentini (przeciw Łotwie)
- Ludovic Magnin (przeciwko Republice Irlandii)
Uwagi
Bibliografia
Zewnętrzne linki
- UEFA Euro 2004 na UEFA.com