Ministerstwo
|
Minister
|
Kropka
|
Przewodniczący z Rady Ministrów
|
Nikołaj Tichonow
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Pierwszy Zastępca Przewodniczącego o Radzie Ministrów
|
Heydar Alijew
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Ivan Arkhipov
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Andriej Gromyko
|
11 kwietnia 1984 - 02 lipca 1985
|
Wiceprzewodniczący z Rady Ministrów
|
Nikołaj Bajbakow
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Venyamin Dymshits
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Nikołaj Tałyzin
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Leonid Kostandov
|
11 kwietnia 1984 - 05 wrzesień 1985
|
Jakow Ryabov
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Juri Marczuk
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Nikolai Martynov
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Aleksiej Antonow
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Ziya Nurijev
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Leonid Smirnov
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Ivan Bodyul
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Boris Shcherbina
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Rolnictwa Budownictwa
|
Wiktor Danilenko
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister zamówieniach produkty rolne
|
Grigori Zolotukhin
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Rolnictwa
|
Valentin Mesyats
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Przemysłu Lotniczego
|
Iwan Siłajew
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister montażu i specjalna konstrukcja
|
Boris Bakin
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Automobile Industry
|
Wiktor Poljakov
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Budownictwa Materiały
|
Aleksiej Jasin
|
11 kwietnia 1984 - 15 lipca 1985
|
Sergei Voyenushkin
|
15 lipca - 27 września 1985
|
Minister Przemysłu Chemicznego
|
Vladimir listov
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Lotnictwa Cywilnego
|
Boris Bugajev
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Przemysłu Węglowego
|
Boris Bratshenko
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Komunikacji
|
Wasilij Shamshin
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Budownictwa
|
Georgi Karavajev
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Budownictwa Daleki Wschód i zabajkale Region
|
Aleksandr Babenko
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Ministerstwo Constructuction Przemysłu Ciężkiego
|
Nikolai Goldin
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Budownictwa Przemysłu Naftowego i Gazowniczego
|
Boris Shcherbina
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Budownictwa Maszyn petrochemiczny
|
Konstantin Brekhov
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Budownictwa Elektrowni
|
Vladimir Velichko
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister budowlane, Maszyny drogowe i Gminy
|
Vitali Chudin
|
11 kwietnia 1984 - 02 sierpnia 1985
|
Jevgeni Varnachev
|
2 sierpnia - 27 września 1985
|
Minister Kultury
|
Piotr Diemiczew
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Obrony
|
Dmitrij Ustinow
|
11 kwietnia 1984 - 22 grudnia 1984
|
Siergiej Sokołow
|
22 grudnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Przemysłu Obronnego
|
Pavel Finogenov
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
minister edukacji
|
Michaił Prokofjev
|
11 kwietnia - 21 grudnia 1984
|
Sergei Shcherbakov
|
21 grudnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Elektrotechniki
|
Anatoli Mayorets
|
11 kwietnia 1984 - 08 maja 1985
|
Gennady Voronovski
|
08 maja - 27 września 1985
|
Minister Energetyki i Elektryfikacji
|
Piotr Neporozhny
|
11 kwietnia 1984 - 23 marca 1985
|
Anatoli Mayorets
|
23 marca - 27 września 1985
|
Minister Przemysłu Elektronicznego
|
Aleksandr Shokin
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
minister finansów
|
Wasilij Garbuzov
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister przemysłu rybnego
|
Vladimir Kamentsev
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Przemysłu Spożywczego
|
Voldemar Lein
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister owoców i warzyw
|
Nikolai Koslov
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
minister spraw zagranicznych
|
Andriej Gromyko
|
11 kwietnia 1984 - 07 lipca 1985
|
Eduard Szewardnadze
|
07 lipca - 27 września 1985
|
Minister Handlu Zagranicznego
|
Nikolai Patolitshev
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Gazownictwa
|
Sabit Orudzhev
|
11 kwietnia 1984 - 13 lutego 1985
|
Wiktor Tshernomyrdin
|
13 lutego - 27 września 1985
|
Minister Geologii
|
Jevgeni Kozlovski
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Zdrowia
|
Sergei Burenkov
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Transportu i Budownictwa Ciężkiej
|
Sergei Afanasjev
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Szkolnictwa Wyższego
|
Vjatsheslav Yeljutin
|
11 kwietnia 1984 - 16 lipca 1985
|
Gennady Yogadin
|
16 lipca - 27 września 1985
|
Ministerstwo Budownictwa Przemysłowego
|
Juri Solovjev
|
11 kwietnia 1984 - 16 lipca 1985
|
Arkadi Shchepetilnikov
|
16 lipca - 27 września 1985
|
Minister przyrządy, Automatyki i Systemów Sterowania
|
Michaił Shkabardnya
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Spraw Wewnętrznych
|
Vitali Fedorchuk
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Przemysłu Żelaza i Stali
|
Ivan Kazanetz
|
11 kwietnia 1984 - 16 lipca 1985
|
Serafim Kolpakov
|
16 lipca - 27 września 1985
|
minister sprawiedliwości
|
Boris Kravtsov
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Melioracji i Gospodarki Wodnej chroniony
|
Nikolai Vasiljev
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Przemysłu Lekkiego
|
Nikolai Tarasov
|
11 kwietnia 1984 - 06 lipca 1985
|
Vladimir Klyuyev
|
06 lipca - 27 września 1985
|
Minister Budowy Maszyn
|
Vjatsheslav Bakhirov
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Budowy Maszyn dla przemysłu lekkiego i spożywczego
|
Ivan Pudkov
|
11 kwietnia 1984 - 19 maja 1984
|
Lev Vasiljev
|
19 maja 1984 - 27 września 1985
|
Minister Maszyn dla hodowli i karmienia
|
Konstantin Beljak
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister General Budowy Maszyn
|
Oleg Baklamov
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Produkcja komunikacji medialnej
|
Erien Pervyshin
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Przemysłu Mięsnego i Mleczarskiego
|
Jevgeni Sizenko
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Przemysłu Medycznego
|
Afanasi Melnitshenko
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister medium Budowy Maszyn
|
Jefim Slavski
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Marynarki Handlowej
|
Timofiej Guzenko
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Nawozy mineralne Produkcji
|
Aleksiej Petrishchev
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister metalurgii metali nieżelaznych
|
Piotr Lomako
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Przemysłu Naftowego
|
Nikolai Maltsev
|
11 kwietnia 1984 - 13 lutego 1985
|
Wasilij Dinkov
|
13 lutego - 27 września 1985
|
Minister przerobu ropy i petrochemiczny
|
Wiktor Fjodorov
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Przemysłu Radio
|
Piotr Pleshakov
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Kolei
|
Nikolai Konarjev
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister przemysłu stoczniowego
|
Igor Belousov
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Ministerstwo drewna i Przetwórstwo drewna
|
Michaił Busygin
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister ciągników i maszyn rolniczych
|
Aleksandr Yezhevski
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Handlu, Home
|
Grigori Vashchenko
|
11 kwietnia 1984 - 27 września 1985
|
Minister Transportu Budownictwa
|
Ivan Sosnov
|
11 kwietnia 1984 - 08 maja 1985
|
Vladimir Breżniew
|
08 maja - 27 września 1985
|