Lista poparcia kampanii prezydenckiej Baracka Obamy 2008 - List of Barack Obama 2008 presidential campaign endorsements
Poniżej znajduje się lista znanych osób i grup, które formalnie zatwierdzone lub wyraził poparcie dla Senator Barack Obama „s kampanii prezydenckiej podczas prawyborach Partii Demokratycznej i wyborach .
Prezydenci i wiceprezydenci USA
- Fmr. Prezydent Jimmy Carter
- Fmr. Prezydent Bill Clinton
- Fmr. Wiceprezydent Al Gore , kandydat na prezydenta Demokratów w 2000 r.
- Fmr. Wiceprezydent Walter Mondale , kandydat na prezydenta Demokratów w 1984 r.
Senatorowie amerykańscy
Aktualny
- Senator Daniel Akaka (D-HI), przewodniczący Komisji ds. Kombatantów
- Sen. Max Baucus (D-MT), Przewodniczący Komisji Finansów
- Senator Evan Bayh (D-IN)
- Senator Joe Biden (D-DE), kandydat Demokratów na prezydenta w 2008 r. i były kandydat na prezydenta w latach 1988 i 2008
- Sen. Jeff Bingaman (D-NM), przewodniczący Komisji Energii i Zasobów Naturalnych
- Sen. Barbara Boxer (D-CA), Przewodnicząca Senackiej Komisji ds. Środowiska i Robót Publicznych
- Senator Sherrod Brown (D-OH)
- Senator Robert Byrd (D-WV), przewodniczący pro tempore Senatu Stanów Zjednoczonych , przewodniczący senackiej komisji ds. środków
- Senator Maria Cantwell (D-WA)
- Senator Ben Cardin (D-MD)
- Senator Tom Carper (D-DE)
- Senator Bob Casey Jr. (D-PA)
- Senator Hillary Clinton (D-NY), były kandydat na prezydenta 2008 r.
- Sen. Kent Conrad (D-ND), przewodniczący Komisji Budżetowej
- Senator Chris Dodd (D-CT), były kandydat na prezydenta 2008 i przewodniczący Komisji Bankowości, Mieszkalnictwa i Spraw Miejskich
- Senator Byron Dorgan (D-ND), przewodniczący Komisji Polityki Demokratycznej i Komisji do Spraw Indian
- Sen. Dick Durbin (D-IL), bat większościowy w Senacie
- Senator Russ Feingold (D-WI)
- Senator Dianne Feinstein (D-CA)
- Senator Tom Harkin (D-IA), przewodniczący Komisji Rolnictwa, Żywienia i Leśnictwa
- Senator Daniel Inouye (D-HI)
- Senator Tim Johnson , przewodniczący Komisji Etyki (D-SD)
- Sen. Ted Kennedy (D-MA), przewodniczący Komisji Zdrowia, Edukacji, Pracy i Emerytur
- Senator John Kerry (D-MA), 2004 kandydat na prezydenta Demokratów, przewodniczący Komitetu Małych Przedsiębiorstw
- Senator Amy Klobuchar (D-MN)
- Senator Herb Kohl (D-WI)
- Senator Mary Landrieu (D-LA)
- Senator Frank Lautenberg (D-NJ)
- Senator Patrick Leahy (D-VT), przewodniczący Komisji Sądownictwa
- Senator Carl Levin (D-MI)
- Senator Blanche Lincoln (D-AR)
- Senator Claire McCaskill (D-MO)
- Senator Bob Menendez (D-NJ)
- Senator Barbara Mikulski (D-MD)
- Senator Patty Murray (D-WA)
- Senator Ben Nelson (D-NE)
- Senator Bill Nelson (D-FL)
- Senator Mark Pryor (D-AR)
- Senator Harry Reid (D-NV), przywódca większości w Senacie
- Senator Jack Reed (D-RI)
- Senator Jay Rockefeller (D-WV), przewodniczący Komitetu Wywiadu
- Senator Ken Salazar (D-CO)
- Senator Bernie Sanders (I-VT)
- Senator Chuck Schumer (D-NY)
- Senator Debbie Stabenow (D-MI)
- Senator Jon Tester (D-MT)
- Senator Jim Webb (D-VA)
- Senator Sheldon Whitehouse (D-RI)
- Senator Ron Wyden (D-OR)
Dawny
- Fmr. Senator David Boren (D-OK)
- Fmr. Senator Bill Bradley (D-NJ)
- Fmr. Senator Jean Carnahan (D-MO)
- Fmr. Senator Lincoln Chafee (I-RI), (R-RI w biurze)
- Fmr. Przywódca większości w Senacie Tom Daschle (D-SD)
- Fmr. Senator Dennis DeConcini (D-AZ) Phx Bus Journal .
- Fmr. Senator John Edwards (D-NC), były kandydat na prezydenta w 2008 r. i nominowany na wiceprezydenta Demokratów w 2004 r.
- Fmr. Senator John Glenn (D-OH), były astronauta i kandydat na prezydenta z 1984 r.
- Fmr. Senator Bob Graham (D-FL)
- Fmr. Senator Gary Hart (D-CO)
- Fmr. Cień senator Jesse Jackson (D-DC)
- Fmr. Senator Charles Mathias (R-MD)
- Fmr. Senator George McGovern (D-SD), 1972 kandydat na prezydenta Demokratów
- Fmr. Senator John Melcher (D-MT)
- Fmr. Senator Sam Nunn (D-GA)
- Fmr. Senator Larry Pressler (R-SD)
- Fmr. Senator Lowell Weicker (I-CT), (R-CT, podczas urzędowania)
- Fmr. Senator Harris Woffford (D-PA)
przedstawiciele USA
Aktualny
- Przedstawiciel Neil Abercrombie (D-HI)
- Przedstawiciel Gary Ackerman (D-NY)
- Przedstawiciel Tom Allen (D-ME)
- Przedstawiciel Jason Altmire (D-PA)
- Przedstawiciel Robert E. Andrews (D-NJ)
- Przedstawiciel Michael Arcuri (D-NY)
- Przedstawiciel Brian Baird (D-WA)
- Przedstawiciel John Barrow (D-GA)
- Przedstawiciel Joe Baca (D-CA)
- Reprezentant Tammy Baldwin (D-WI)
- Rep. Melissa Bean (D-IL)
- Przedstawiciel Xavier Becerra (D-CA)
- Przedstawiciel Shelley Berkley (D-NV)
- Przedstawiciel Howard Berman (D-CA)
- Przedstawiciel Marion Berry (D-AR)
- Przedstawiciel Sanford Bishop (D-GA)
- Przedstawiciel Timothy Bishop (D-NY)
- Reprezentant Earl Blumenauer (D-OR)
- Przedstawiciel Rick Boucher (D-VA)
- Przedstawiciel Bob Brady (D-PA)
- Przedstawiciel Bruce Braley (D-IA)
- Przedstawiciel Corrine Brown (D-FL)
- Przedstawiciel GK Butterfield (D-NC)
- Reprezentantka Lois Capps (D-CA)
- Przedstawiciel Mike Capuano (D-MA)
- Reprezentant Dennis Cardoza (D-CA) [złamany przypis]
- Przedstawiciel Russ Carnahan (D-MO)
- Przedstawiciel André Carson (D-IN)
- Przedstawiciel Kathy Castor (D-FL)
- Przedstawiciel Ben Chandler (D-KY)
- Przedstawiciel Yvette D. Clarke (D-NY)
- Rep. Koronkowa glinka (D-MO)
- Reprezentant Jim Clyburn (D-SC), Bat większościowy
- Przedstawiciel Steve Cohen (D-TN)
- Przedstawiciel John Conyers (D-MI)
- Przedstawiciel Jim Cooper (D-TN)
- Przedstawiciel Jim Costa (D-CA)
- Przedstawiciel Jerry Costello (D-IL)
- Przedstawiciel Joe Courtney (D-CT)
- Przedstawiciel Joseph Crowley (D-NY)
- Przedstawiciel Henry Cuellar (D-TX)
- Przedstawiciel Elijah Cummings (D-MD)
- Przedstawiciel Artur Davis (D-AL)
- Przedstawiciel Danny K. Davis (D-IL)
- Reprezentantka Susan Davis (D-CA)
- Przedstawiciel Peter DeFazio (D-OR)
- Przedstawiciel Diana DeGette (D-CO)
- Przedstawiciel Bill Delahunt (D-MA)
- Przedstawiciel Rosa DeLauro (D-CT)
- Rep. Norm Dicks (D-WA)
- Przedstawiciel John Dingell (D-MI)
- Przedstawiciel Lloyd Doggett (D-TX)
- Przedstawiciel Joe Donnelly (D-IN)
- Przedstawiciel Mike Doyle (D-PA)
- Przedstawiciel Chet Edwards (D-TX)
- Przedstawiciel Donna Edwards (D-MD)
- Przedstawiciel Keith Ellison (D-MN)
- Przedstawiciel Rahm Emanuel (D-IL)
- Przedstawiciel Brad Ellsworth (D-IN)
- Reprezentant Eliot Engel (D-NY)
- Przedstawiciel Anna Eshoo (D-CA)
- Przedstawiciel Bob Etheridge (D-NC)
- Przedstawiciel Sam Farr (D-CA)
- Przedstawiciel Chaka Fattah (D-PA)
- Przedstawiciel Bob Filner (D-CA)
- Przedstawiciel Bill Foster (D-IL)
- Przedstawiciel Gabby Giffords (D-AZ)
- Przedstawiciel Kirsten Gillibrand (D-NY)
- Przedstawiciel Charlie Gonzalez (D-TX)
- Przedstawiciel Al Green (D-TX)
- Przedstawiciel Raul Grijalva (D-AZ)
- Przedstawiciel Luis Gutierrez (D-IL)
- Przedstawiciel John Hall (D-NY)
- Przedstawiciel Phil Hare (D-IL)
- Reprezentant Alcee Hastings (D-FL)
- Przedstawiciel Stephanie Herseth Sandlin (D-SD)
- Przedstawiciel Brian Higgins (D-NY)
- Przedstawiciel Baron Hill (D-IN)
- Przedstawiciel Maurice Hinchey (D-NY)
- Przedstawiciel Ruben Hinojosa (D-TX)
- Przedstawiciel Mazie Hirono (D-HI)
- Przedstawiciel Paul Hodes (D-NH)
- Przedstawiciel Rush Holt Jr. (D-NJ)
- Przedstawiciel Darlene Hooley (D-OR)
- Rep. Steny Hoyer (D-MD), przywódca większości w Domu
- Przedstawiciel Jay Inslee (D-WA)
- Przedstawiciel Steve Izrael (D-NY)
- Przedstawiciel Jesse Jackson Jr. (D-IL)
- Przedstawiciel William Jefferson (D-LA)
- Przedstawiciel Eddie Bernice Johnson (D-TX)
- Przedstawiciel Hank Johnson (D-GA)
- Przedstawiciel Steve Kagen (D-WI)
- Przedstawiciel Patrick J. Kennedy (D-RI)
- Przedstawiciel Dale Kildee (D-MI)
- Przedstawiciel Carolyn Cheeks Kilpatrick (D-MI)
- Przedstawiciel Ron Kind (D-WI)
- Przedstawiciel Dennis Kucinich (D-OH)
- Przedstawiciel Ron Klein (D-FL)
- Przedstawiciel James Langevin (D-RI)
- Przedstawiciel John Larson (D-CT)
- Przedstawiciel Rick Larsen (D-WA)
- Reprezentantka Barbara Lee (D-CA)
- Przedstawiciel Sander Levin (D-MI)
- Przedstawiciel John Lewis (D-GA)
- Przedstawiciel Dan Lipiński (D-IL)
- Przedstawiciel David Loebsack (D-IA)
- Przedstawiciel Zoe Lofgren (D-CA)
- Przedstawiciel Nita Lowey (D-NY)
- Przedstawiciel Carolyn Maloney (D-NY)
- Przedstawiciel Jim Matheson (D-UT)
- Przedstawiciel Carolyn McCarthy (D-NY)
- Przedstawiciel Betty McCollum (D-MN)
- Przedstawiciel Jim McDermott (D-WA)
- Przedstawiciel Jerry McNerney (D-CA)
- Przedstawiciel Michael McNulty (D-NY)
- Przedstawiciel Mike McIntyre (D-NC)
- Przedstawiciel Kendrick Meek (D-FL)
- Przedstawiciel Gregory Meeks (D-NY)
- Przedstawiciel Mike Michaud (D-ME)
- Przedstawiciel Brad Miller (D-NC)
- Przedstawiciel George Miller (D-CA)
- Przedstawiciel Harry Mitchell (D-AZ)
- Przedstawiciel Alan Mollohan (D-WV)
- Przedstawiciel Dennis Moore (D-KS)
- Przedstawiciel Gwen Moore (D-WI)
- Przedstawiciel Jim Moran (D-VA)
- Przedstawiciel Chris Murphy (D-CT)
- Przedstawiciel Patrick Murphy (D-PA)
- Przedstawiciel Jerry Nadler (D-NY)
- Reprezentant Grace Napolitano (D-CA)
- Przedstawiciel Richard Neal (D-MA)
- Przedstawiciel Jim Oberstar (D-MN)
- Reprezentant David Obey (D-WI)
- Przedstawiciel John Olver (D-MA)
- Przedstawiciel Solomon Ortiz (D-TX)
- Przedstawiciel Bill Pascrell (D-NJ)
- Przedstawiciel Donald M. Payne (D-NJ)
- Przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi (D-CA)
- Przedstawiciel Ed Perlmutter (D-CO)
- Przedstawiciel Collin Peterson (D-MN)
- Przedstawiciel David Price (D-NC)
- Reprezentant Earl Pomeroy (D-ND)
- Przedstawiciel Nick Rahall (D-WV)
- Rep. Charles Rangel (D-NY), Dom sposoby i środki Komitet przewodniczący
- Przedstawiciel Silvestre Reyes (D-TX)
- Przedstawiciel Mike Ross (D-AR)
- Przedstawiciel Steve Rothman (D-NJ)
- Przedstawiciel holenderskiego Ruppersbergera (D-MD)
- Przedstawiciel Bobby Rush (D-IL)
- Przedstawiciel Tim Ryan (D-OH)
- Przedstawiciel John Salazar (D-CO)
- Reprezentantka Linda Sánchez (D-CA)
- Przedstawiciel John Sarbanes (D-MD)
- Reprezentant Jan Schakowsky (D-IL)
- Przedstawiciel Adam Schiff (D-CA)
- Przedstawiciel Allyson Schwartz (D-PA)
- Przedstawiciel David Scott (D-GA)
- Przedstawiciel Bobby Scott (D-VA)
- Reprezentant José Serrano (D-NY)
- Przedstawiciel Joe Sestak (D-PA)
- Przedstawiciel Carol Shea-Porter (D-NH)
- Przedstawiciel Adam Smith (D-WA)
- Rep. Louise Slaughter (D-NY)
- Przedstawiciel Vic Snyder (D-AR)
- Rep. Zack Space (D-OH)
- Przedstawiciel John Spratt (D-SC)
- Przedstawiciel Pete Stark (D-CA)
- Przedstawiciel Bart Stupak (D-MI)
- Przedstawiciel Betty Sutton (D-OH)
- Przedstawiciel Bennie Thompson (D-MS)
- Przedstawiciel Mike Thompson (D-CA)
- Rep. Edolphus Towns (D-NY)
- Przedstawiciel Nikki Tsongas (D-MA)
- Przedstawiciel Stephanie Tubbs Jones (D-OH)
- Przedstawiciel Mark Udall (D-CO)
- Przedstawiciel Tom Udall (D-NM)
- Przedstawiciel Chris Van Hollen (D-MD)
- Przedstawiciel Nydia Velázquez (D-NY)
- Przedstawiciel Pete Visclosky (D-IN)
- Przedstawiciel Tim Walz (D-MN)
- Przedstawiciel Debbie Wasserman Schultz (D-FL)
- Rep. Maxine Waters (D-CA)
- Przedstawiciel Mel Watt (D-NC)
- Przedstawiciel Henry Waxman (D-CA)
- Przedstawiciel Anthony Weiner (D-NY)
- Przedstawiciel Peter Welch (D-VT)
- Reprezentant Robert Wexler (D-FL)
- Przedstawiciel Charlie Wilson (D-OH)
- Przedstawiciel David Wu (D-OR)
- Przedstawiciel John Yarmuth (D-KY)
- Rep. Eleanor Holmes Norton (D-DC) (delegat bez prawa głosu)
- Rep. Eni Faleomavaega (D-AS) (delegat bez prawa głosu)
- Rep. Madeleine Bordallo (D-GU) (delegat bez prawa głosu)
Dawny
- Fmr. Rep. John B. Anderson (I-IL), (R-IL podczas sprawowania urzędu)
- Fmr. Przedstawiciel Berkley Bedell (D-IA)
- Fmr. Reprezentant David Bonior (D-MI)
- Fmr. Rep. Brad Carson (D-OK), Specjalny Asystent Sekretarza Obrony
- Fmr. Przedstawiciel Don Edwards (D-CA)
- Fmr. Rep. Geraldine Ferraro (D-NY), kandydat na wiceprezesa Demokratów w 1984 r.
- Fmr. Reprezentant Lee Hamilton (D-IN), wiceprzewodniczący Komisji 9/11 i Iraq Study Group
- Fmr. Reprezentant Ken Hechler (D-WV), były sekretarz stanu Wirginii Zachodniej
- Fmr. Przedstawiciel Andrew Jacobs (D-IN)
- Fmr. Przedstawiciel Jim Leach (R-IA)
- Fmr. Przedstawiciel Mel Levine (D-CA)
- Fmr. Przedstawiciel Ken Lucas (D-KY)
- Fmr. Przedstawiciel Romano Mazzoli (D-KY)
- Fmr. Rep. Pete McCloskey (D-CA) (R-CA w biurze)
- Fmr. reprezentant Abner J. Mikva (D-IL), były radca prawny Białego Domu za prezydenta Clintona; Sędzia Główny Sądu Apelacyjnego DC
- Fmr. Reprezentant major Owens (D-NY)
- Fmr. Rep. Tim Roemer (D-IN), członek Komisji 9/11
- Fmr. Przedstawiciel Claudine Schneider (R-RI)
- Fmr. Przedstawiciel Mike Ward (D-KY)
- Fmr. Przedstawiciel Howard Wolpe (D-MI)
- Fmr. Przedstawiciel Albert Wynn (D-MD)
Gubernatorzy
Aktualny
- gubernator Aníbal Acevedo Vilá (D-PR)
- gubernator Rod Blagojevich (D-IL)
- gubernator Chet Culver (D-IA)
- Gubernator Jim Doyle (D-WI)
- gubernator Dave Freudenthal (D-WY)
- Gubernator Christine Gregoire (D-WA)
- gubernator Brad Henry (D-OK)
- Gubernator John de Jongh (D-VI)
- Gubernator Tim Kaine (D-VA)
- Gubernator Ted Kulongoski (D-OR)
- Gubernator Janet Napolitano (D-AZ)
- Gubernator Deval Patrick (D-MA)
- Gubernator Bill Richardson (D-NM)
- Gubernator Bill Ritter (D-CO)
- gubernator Kathleen Sebelius (D-KS)
- gubernator Brian Schweitzer (D-MT)
- Gubernator Phil Bredesen (D-TN)
- gubernator Martin O'Malley (D-MD)
- Gubernator John Baldacci (D-ME)
- gubernator Ed Rendell (D-PA)
- Gubernator John Lynch (D-NH)
- gubernator Ted Strickland (D-OH)
- gubernator Jon Corzine (D-NJ)
- Gubernator Steve Beshear (D-KY)
- gubernator Joe Manchin (D-WV)
- Gubernator Mike Easley (D-NC)
- gubernator Jennifer Granholm (D-MI)
Dawny
- Fmr. gubernator Cecil Andrus (D-ID)
- Fmr. gubernator David Boren (D-OK)
- Fmr. Gubernator Hugh Carey (D-NY)
- Fmr. gubernator Arne Carlson (R-MN)
- Fmr. Gubernator Richard Codey (D-NJ)
- Fmr. Gubernator John J. Gilligan (D-OH)
- Fmr. Gubernator Bob Graham (D-FL)
- Fmr. Gubernator Wally Hickel (I-AK)
- Fmr. Gubernator Jim Hodges (D-SC)
- Fmr. gubernator Linwood Holton (R-VA)
- Fmr. Gubernator Philip H. Hoff (D-VT)
- Fmr. gubernator Angus King (I-ME)
- Fmr. Gubernator John Kitzhaber (D-OR)
- Fmr. Gubernator Tony Knowles (D-AK)
- Fmr. Gubernator Ray Mabus (D-MS), były ambasador Stanów Zjednoczonych w Arabii Saudyjskiej
- Fmr. Gubernator John Malcolm Patterson (D-AL)
- Fmr. Gubernator Barbara Roberts (D-OR)
- Fmr. gubernator Roy Romer (D-CO)
- Fmr. Gubernator Mark Warner (D-VA)
- Fmr. gubernator Lowell Weicker (I-CT)
- Fmr. Gubernator Bill Weld (R-MA)
- Fmr. Gubernator Mark White (D-TX)
- Fmr. Gubernator Douglas Wilder (D-VA)
Kadra prezydencka i doradcy
- Ken Adelman , obecny członek Rady Polityki Obronnej Pentagonu ; były doradca prezydenta Ronalda Reagana ; były dyrektor amerykańskiej agencji kontroli zbrojeń i rozbrojenia ; były zastępca ambasadora USA przy ONZ
- Madeleine Albright , była sekretarz stanu
- Zbigniew Brzeziński , były doradca ds. bezpieczeństwa narodowego
- Warren Christopher , były sekretarz stanu za Billa Clintona
- Greg Craig , były Asystent Prezydenta i Dyrektor Planowania Polityki, Departament Stanu
- William M. Daley , były Sekretarz Handlu
- Kenneth Duberstein , były szef sztabu (1988-1989) Ronalda Reagana
- Charles Fried , były radca prawny za Ronalda Reagana i były doradca ds. kampanii McCaina
- Eric Holder , były zastępca prokuratora generalnego
- Douglas Kmiec , radca prawny prezydentów Ronalda Reagana i George'a HW Busha oraz współprzewodniczący Romney's Committee for the Courts and the Constitution
- Lawrence Korb , były zastępca sekretarza obrony
- Anthony Lake , były doradca ds. bezpieczeństwa narodowego za Billa Clintona
- Scott McClellan , były sekretarz prasowy Białego Domu za George'a W. Busha
- Angela E. Oh , była członkini „Inicjatywy Prezydenta w sprawie Rasy”
- Paul O'Neill , były sekretarz skarbu za George'a W. Busha
- Federico Peña , były sekretarz transportu i sekretarz ds. energii za Billa Clintona
- Colin Powell , były sekretarz stanu za George'a W. Busha
- Robert Reich , były sekretarz pracy za Billa Clintona
- Susan E. Rice , były zastępca sekretarza stanu ds. Afryki
- Robert Rubin , były sekretarz skarbu
- Bill Ruckelshaus , pierwszy administrator Agencji Ochrony Środowiska pod kierownictwem Richarda Nixona
- David Scheffer , były ambasador ds. zbrodni wojennych
- Ted Sorensen , główny doradca i autor przemówień prezydenta Johna F. Kennedy'ego
- Tara Sonenshine , wiceprezes wykonawczy w amerykańskim Instytucie Pokoju (USIP); były Specjalny Asystent Prezydenta, Rada Bezpieczeństwa Narodowego
- Lawrence Summers , były sekretarz skarbu
- David Wilhelm , przewodniczący kampanii prezydenta Billa Clintona w 1992 r.
Wojskowy
- Clifford Alexander Jr. , były sekretarz armii
- Susan Ahn Cuddy , pierwsza kobieta oficer artylerii w US Navy i córka koreańskiego bojownika o niepodległość Ahn Chang-ho
- Wesley Clark , czterogwiazdkowy ogólne (Ret), były Naczelny Dowódca Sojuszniczych Europa z NATO , 2004 kandydat na prezydenta
- Richard Danzig , były Sekretarz Marynarki Wojennej
- Scott Gration generał dywizji (USAF-Ret), były dyrektor ds. strategii, polityki i ocen dowództwa europejskiego Stanów Zjednoczonych w Niemczech
- Richard D. Hearney , były zastępca komendanta Korpusu Piechoty Morskiej
- John Hutson , były sędzia rzecznik generalny w US Navy
- Jeh Johnson , były radca prawny Sił Powietrznych USA
- Lester Lyles , były zastępca szefa sztabu Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych
- David McGinnis, generał brygady (w stanie spoczynku ), były szef sztabu Stowarzyszenia Gwardii Narodowej USA
- Merrill A. McPeak , czterogwiazdkowy generał (w stanie spoczynku), były sekretarz Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych podczas operacji Pustynna Burza ,
- John B. Nathman (w stanie spoczynku ), były dowódca, dowództwo sił floty USA i wiceszef operacji morskich
- F. Whitten Peters , były sekretarz Sił Powietrznych
- Colin Powell , generał (w stanie spoczynku), były generał armii Stanów Zjednoczonych, doradca ds. bezpieczeństwa narodowego (1987-1989), przewodniczący połączonych szefów sztabów (1989-1993) i sekretarz stanu Stanów Zjednoczonych (2001-2005)
Krajowe postacie polityczne
- Joe Andrew , były przewodniczący Krajowego Komitetu Demokratycznego 1999-2001
- Jeffrey Bader , były ambasador USA w Namibii i Fmr. Asystent Biura Przedstawiciela Handlowego Stanów Zjednoczonych na Azję
- Esther Brimmer , była członkini Departamentu Planowania Polityki Stanowej USA
- Mark Brzeziński , były dyrektor ds. europejskich Rady Bezpieczeństwa Narodowego
- James Burns , były sędzia główny stanowego Pośredniego Sądu Apelacyjnego
- Joseph Cirincione , wiceprezes ds. bezpieczeństwa narodowego i polityki międzynarodowej w Centrum Postępu Amerykańskiego
- Bonnie Cohen , była podsekretarz stanu ds. zarządzania \
- Ivo H. Daalder , były dyrektor ds. europejskich, Rada Bezpieczeństwa Narodowego
- William H. Donaldson , były przewodniczący amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd , mianowany przez George'a W. Busha
- Robert S. Gelbard , były wysłannik prezydenta na Bałkany; zastępca sekretarza stanu ds. międzynarodowych środków odurzających i egzekwowania prawa; ambasador w Indonezji; i Ambasador w Boliwii
- Scott Gration , były dyrektor ds. strategii, polityki i planowania, amerykańskie dowództwo europejskie
- Gabriel Guerra-Mondragón , były ambasador Stanów Zjednoczonych w Chile
- Vicki Huddleston , były zastępca asystenta sekretarza stanu i ambasador w Mali i Madagaskarze, szef misji na Kubie i Etiopii
- Paweł Igasaki , fmr. Wiceprzewodniczący i Komisarz "US Equal Employment Opportunity Commission"
- Paul G. Kirk , były przewodniczący Demokratycznego Komitetu Narodowego 1985-1988
- Arthur Levitt , były przewodniczący amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd , mianowany przez Billa Clintona
- David Lipton , były podsekretarz skarbu ds. międzynarodowych
- Frank Loy , były podsekretarz stanu ds. globalnych
- Terry McAuliffe , były przewodniczący Komitetu Narodowego Demokratów 2001-2005
- Donald McHenry , były ambasador Stanów Zjednoczonych przy ONZ
- Norman Mineta , były amerykański Rep. (D-CA), burmistrz San Jose , Zjednoczonych Sekretarz Transportu Stanów i Zjednoczonych Sekretarz United Gospodarczej
- Newton N. Minow , były przewodniczący Federalnej Komisji Łączności
- Alfred H. Moses , były ambasador Stanów Zjednoczonych w Rumunii
- David Ruder , były przewodniczący amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd , mianowany przez Ronalda Reagana
- Dan Shapiro , były dyrektor, Rada Bezpieczeństwa Narodowego
- Mona Sutphen , była specjalna asystentka doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego
- Paul Volcker , były przewodniczący Rezerwy Federalnej
- Patricia Wald , była sędzia naczelny Sądu Apelacyjnego Stanów Zjednoczonych dla Okręgu Dystrykt Kolumbii
Burmistrzowie
- Anderson, burmistrz Karoliny Południowej Terence Roberts (D-SC)
- Burmistrz Atlanty w stanie Georgia Shirley Franklin (D-GA)
- Burmistrz Austin, Teksas Will Wynn (D-TX)
- Baltimore, burmistrz Maryland Sheila Dixon (D-MD)
- Beckley, burmistrz Wirginii Zachodniej Emmett Pugh (D-WV)
- Bloomington, Indiana Burmistrz Mark Kruzan (D-IN)
- Bluffton, burmistrz Indiany Ted Ellis (D-IN)
- Boise, Idaho Burmistrz Dave Bieter (D-ID)
- Burmistrz Bolton, Karolina Północna Frank Wilson (D-NC)
- Boone, burmistrz Karoliny Północnej Loretta Clawson (D-NC)
- Burmistrz Brownsville, Teksasu Pat Ahumada (D-TX)
- Camp Hill, burmistrz Pensylwanii Lou Thieblemont (D-PA), (dawniej R-PA)
- Carrboro, burmistrz Karoliny Północnej Mark H. Chilton (D-NC)
- Cary, burmistrz Karoliny Północnej Harold Weinbrecht (D-NC)
- Chapel Hill, burmistrz Karoliny Północnej Kevin Foy (D-NC)
- Chicago , Illinois Burmistrz Richard M. Daley (D-IL)
- Burmistrz Cincinnati, Ohio Mark L. Mallory (D-OH)
- Burmistrz Cleveland, Ohio Frank G. Jackson (D-OH)
- Clinton, burmistrz Indiany Jerry Hawkins (D-IN)
- Burmistrz Columbia City, Indiana Jim Fleck (D-IN)
- Burmistrz Columbus, Ohio Michael B. Coleman (D-OH)
- Conetoe, burmistrz Karoliny Północnej Linda Ingram (D-NC)
- Creedmoor, burmistrz Karoliny Północnej Darryl Moss (D-NC)
- Cumberland, burmistrz Rhode Island Daniel McKee (D-RI)
- Dayton, Ohio, burmistrz Ren McLin (D-OH)
- Des Moines, burmistrz Iowa Frank Cownie (D-IA)
- Dover, burmistrz Karoliny Północnej Malcolm Johnson (D-NC)
- Dunn, North Carolina Burmistrz Pro Tem N. Carnell Robinson (D-NC)
- Durham, Karolina Północna Burmistrz Bill Bell (D-NC)
- Durham, North Carolina Burmistrz Pro Tem Cora McFadden (D-NC)
- East Arcadia, burmistrz Karoliny Północnej Perry Blanks (D-NC)
- Edinburg, Teksas Burmistrz Joe Ochoa (D-TX)
- Edison, burmistrz stanu New Jersey Jun Choi (D-NJ)
- Enfield, North Carolina Burmistrz Warnie Bishop (D-NC)
- Evansville, burmistrz Indiany Jonathan Weinzapfel (D-IN)
- Fairbanks, burmistrz Alaski Jim Whitaker (R-AK)
- Burmistrz Flint, Michigan Don Williamson (D-MI)
- Garrett, burmistrz Indiany David Wiant (D-IN)
- Gary, burmistrz Indiany Rudolph Clay (D-IN)
- Garysburg, Karolina Północna Burmistrz Roy Bell (D-NC)
- Burmistrz Greendale, Indiana Doug Hedrick (D-IN)
- Burmistrz Greensboro, Karolina Północna Yvonne Johnson (D-NC)
- Greenville, North Carolina Burmistrz Pro Tem Mildred Council (D-NC)
- Hertford, North Carolina Burmistrz Pro Tem Horace Reid (D-NC)
- Honolulu, burmistrz Hawajów Mufi Hannemann (D-HI)
- Burmistrz Jersey City, New Jersey Jerramiah Healy (D-NJ)
- Lincoln, burmistrz Nebraski Chris Beutler (D-NE)
- Lancaster, burmistrz Pensylwanii Rick Gray (D-PA)
- Las Cruces, burmistrz Nowego Meksyku Ken Miyagishima
- Burmistrz Laurinburg, Karolina Północna Matthew Block (D-NC)
- Lewiston Woodville, burmistrz Karoliny Północnej Carl Lee Senior (D-NC)
- Long Beach, Kalifornia Burmistrz Bob Foster (D-CA)
- Madisonville, Kentucky Burmistrz Will Cox (D-KY)
- Burmistrz Mansfield, Ohio Donald Culliver (D-OH)
- Milwaukee, burmistrz Wisconsin Tom Barrett (D-WI)
- Minneapolis, burmistrz Minnesoty RT Rybak (D-MN)
- Burmistrz Missoula, Montana John Engen (D-MT)
- Monroe, zawodowy burmistrz Karoliny Północnej Phil Bazemore (D-NC)
- Navassa, burmistrz Karoliny Północnej Eulis Willis (D-NC)
- Navassa, burmistrz Karoliny Północnej Pro Tem Jerry Merrick (D-NC)
- New Haven, burmistrz stanu Connecticut John DeStefano Jr. (D-CT)
- Burmistrz Nowego Orleanu Ray Nagin (D-LA)
- Burmistrz Newark, New Jersey Cory Booker (D-NJ)
- Northwest, North Carolina Burmistrz James Knox (D-NC)
- North Vernon, Indiana Burmistrz Harold Campbell (D-IN)
- Omaha, burmistrz Nebraski Mike Fahey (D-NE)
- Burmistrz Pittsboro, Karolina Północna Randolph Voller (D-NC)
- Raleigh, burmistrz Karoliny Północnej Charles Meeker (D-NC)
- Reading, Pensylwania Były burmistrz Tom McMahon (D-PA)
- Roper, burmistrz Karoliny Północnej Estelle Sanders (D-NC)
- Burmistrz San Antonio, Teksas Phil Hardberger (D-TX)
- Sandyfield, Karolina Północna Burmistrz Perry Dixon (D-NC)
- Burmistrz San Francisco, Kalifornia Gavin Newsom (D-CA)
- Scotland Neck, burmistrz Karoliny Północnej James Mill Senior (D-NC)
- Seaboard, burmistrz Karoliny Północnej Melvin Broadnax (D-NC)
- Seattle, Waszyngton Burmistrz Greg Nickels (D-WA)
- Sedalia, burmistrz Karoliny Północnej Howard Morgan (D-NC)
- South Bend, burmistrz Indiany Steve Luecke (D-IN)
- Burmistrz Southfield, Michigan Brenda L. Lawrence (D-MI)
- Speed, burmistrz Karoliny Północnej Wilbert Harrison (D-NC)
- Spring Lake, Karolina Północna Burmistrz Ethel Clark (D-NC)
- Snow Hill, burmistrz Karoliny Północnej Donald Davis (D-NC)
- Sullivan, burmistrz Indiany Scott Biddle (D-IN)
- Burmistrz Tampa, Floryda Pam Iorio (D-FL)
- Wagram, burmistrz Karoliny Północnej Betty Gholston (D-NC)
- Weldon, burmistrz Karoliny Północnej George Draper Jr. (D-NC)
- West Hollywood, burmistrz Kalifornii John Duran (D-CA)
- Windsor, burmistrz Karoliny Północnej Robert Spivey (D-NC)
- Winston-Salem, zawodniczka burmistrza Karoliny Północnej Vivian Burke (D-NC)
- Burmistrz Yorku, Pensylwanii John S. Brenner (D-PA)
- Burmistrz Youngstown, Ohio Jay Williams (D-OH)
Urzędnicy stanowi, lokalni i terytorialni
Publikacje
Gazety
- Akron Beacon Journal – Akron, Ohio
- Anchorage Codzienne wiadomości – Anchorage, Alaska
- Arlington Heights Daily Herald – Arlington Heights, Illinois
- Asheville Citizen-Times – Asheville, Karolina Północna
- Asbury Park Press – Asbury Park, New Jersey
- Aspen Daily News – Aspen, Kolorado
- Atlanta Journal-Constitution – Atlanta, Georgia
- Austin amerykański-stateman – Austin, Teksas
- Bangor Wiadomości – Bangor, Maine
- Ostrze – Toledo, Ohio
- Boston Globe – Boston, Massachusetts
- Rekord Brunszwiku – Brunszwik, Maine
- Buffalo News – Buffalo, Nowy Jork
- Prasa gabinetowa – Milford, New Hampshire
- Repozytorium Canton – Canton, Ohio
- Charleston Gazette – Charleston, Wirginia Zachodnia
- Charlotte Observer – Charlotte, Karolina Północna
- Chattanooga Times – Chattanooga, Tennessee
- Chicago Sun-Times – Chicago , Illinois
- Chicago Tribune – Chicago , Illinois
- The Plain Dealer – Cleveland, Ohio
- Columbia Daily Tribune – Columbia, Missouri
- Kolumbijczyk – Vancouver, Waszyngton
- Odwołanie handlowe – Memphis, Tennessee
- Monitor Concord – Concord, New Hampshire
- Contra Costa Times – Walnut Creek, Kalifornia
- Cortez Journal – Cortez, Kolorado
- The Daily Breeze – Torrance, Kalifornia
- Dayton Daily News – Dayton, Ohio
- Daytona Beach News Journal – Daytona Beach, Floryda
- The Denver Post – Denver, Kolorado
- Des Moines Register – Des Moines, Iowa
- Detroit Free Press – Detroit , Michigan
- Durham Herald Sun – Durham, Karolina Północna
- Herold Durango – Durango, Kolorado
- Orzeł – College Station, Teksas
- Wschodni Oregonian – Pendleton, Oregon
- El Diario/La Prensa – Nowy Jork
- Express-Times – Easton, Pensylwania
- Falls Church News Press – Falls Church, Wirginia
- Dziennik Fort Wayne – Fort Wayne, Indiana
- Fort Worth Star-Telegram – Fort Worth, Teksas
- Fremont Argus – Fremont, Kalifornia
- Pszczoła Fresno – Fresno, Kalifornia
- Gainesville Sun – Gainesville, Floryda
- Reflektor dzienny Greenville — Greenville, Karolina Północna
- The Gunnison County Times – Gunnison, Kolorado
- Sokole Oko – Burlington, Iowa
- Hayward Daily Review – Hayward, Kalifornia
- Honolulu Star-Bulletin – Honolulu, Hawaje
- Kronika Houston – Houston , Teksas .
- Idaho Statesman – Boise, Idaho
- Joplin Globe – Joplin, Missouri
- Kansas City Star – Kansas City, Missouri
- La Opinión – Los Angeles, Kalifornia
- Las Cruces Sun-News – Las Cruces, Nowy Meksyk
- Las Vegas Słońce – Las Vegas, Nevada
- Lexington Herald-Lider – Lexington, Kentucky
- Long Beach Press Telegram – Long Beach, Kalifornia
- Los Angeles Daily News – Los Angeles, Kalifornia
- Los Angeles Times – Los Angeles, Kalifornia
- Codzienne wiadomości Lufkina – Lufkin, Teksas
- Trybuna Poczty – Medford, Oregon
- Marin Independent Journal – Hrabstwo Marin, Kalifornia
- Mason City Globe-Gazette – Mason City, Iowa
- Miami Herald – Miami, Floryda
- Michigan Chronicle – Detroit , Michigan
- Herold hrabstwa Monterey – Monterey, Kalifornia
- Kronika Muskegon – Muskegon, Michigan
- Neapol Daily News – Neapol, Floryda
- Telegraf Nashua – Nashua, New Hampshire
- New Bedford Standard-Times – Massachusetts
- Nowy Jork Daily News – Nowy Jork
- New York Times – Nowy Jork
- Wiadomości i obserwator – Raleigh, Karolina Północna
- Oakland Tribune – Oakland, Kalifornia
- Olimpijczyk – Olympia, Waszyngton
- Oregonian – Portland, Oregon
- Orlando Sentinel – Orlando, Floryda
- Ouray Plaindealer – Ouray, Kolorado
- Palladium-Item – Richmond, Indiana
- Palm Beach Post – Palm Beach, Floryda
- Pasadena Star News – Pasadena, Kalifornia
- Philadelphia Inquirer – Filadelfia, Pensylwania
- Pittsburgh Post-Gazette – Pittsburgh, Pensylwania
- Quad-City Times – Quad Cities , Iowa i Illinois
- Rekord – Stockton, Kalifornia
- Strażnik rejestru – Eugene, Oregon
- Dziennik Reno Gazette Reno, Nevada
- Rockford Register Star – Rockford, Illinois
- Pszczoła Sacramento – Sacramento, Kalifornia
- Trybuna Salt Lake – Salt Lake City, Utah
- Hrabstwo San Bernardino Słońce – San Bernardino, Kalifornia
- San Francisco Chronicle – San Francisco, Kalifornia
- Trybuna San Gabriel Valley – San Gabriel, Kalifornia
- San Joaquin Herald – Hrabstwo San Joaquin, Kalifornia
- San Jose Mercury News – San Jose, Kalifornia
- San Mateo County Times – Hrabstwo San Mateo, Kalifornia
- Strażnik Santa Cruz – Santa Cruz, Kalifornia
- Santa Fe Nowy Meksyk – Santa Fe, Nowy Meksyk
- Lustro w Santa Monica – Santa Monica, Kalifornia
- Sarasota Herald Tribune – Sarasota, Floryda
- Seattle Post-Intelligencer – Seattle, Waszyngton
- Seattle Times – Seattle, Waszyngton
- Springfield News Sun – Springfield, Ohio
- St. Cloud Times – St. Cloud, Minnesota
- St. Louis Post-Dispatch – St. Louis, Missouri
- St. Petersburg Times – St. Petersburg, Floryda
- Czasy standardowe – Portland, Maine
- Star-News – Wilmington, Karolina Północna
- Dziennik Stanów Zjednoczonych – Salem, Oregon
- Stockton Record – Stockton, Kalifornia
- Storm Lake Times – Storm Lake, Iowa
- Tennessee – Nashville, Tennessee
- Times-Reporter – Dover, Ohio
- Toledo Blade – Toledo, Ohio
- Trójmiejski Herold – Kennewick, Waszyngton
- Tri-Valley Herald – Pleasanton, Kalifornia
- Wiadomości Tuscaloosa – Tuscaloosa, Alabama
- Walla Walla Union-Biuletyn – Walla Walla, Waszyngton
- Walnut Creek Journal – Walnut Creek, Kalifornia
- The Washington Post – Waszyngton, DC
- Dziennik Stanowy Wisconsin – Wisconsin
- Yakima Herald-Republic – Yakima, Waszyngton
Czasopisma
Nauczyciele akademiccy
Ekonomiści
- Jared Bernstein , ekonomista pracy w Instytucie Polityki Gospodarczej
- J. Bradford DeLong , profesor Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley ; makroekonomista
- Ray Fair , profesor w Yale School of Management ; makroekonomista
- Jason Furman
- Paul Krugman , profesor i autor, laureat Nagrody Nobla 2008
- Daniel McFadden , laureat Nagrody Nobla z 2000 r.
- Laurence H. Meyer , gubernator Rezerwy Federalnej 1996-2002
- Edmund Phelps , laureat Nagrody Nobla 2006
- Amartya Sen , laureat Nagrody Nobla 1998
- Robert Solow , laureat Nagrody Nobla 1987
- Joseph E. Stiglitz , laureat Nagrody Nobla z 2001 r.
Naukowcy
- Peter Agre , naukowiec zdobywca Nagrody Nobla (Chemia 2003)
- Sharon Long , była dziekan Wydziału Humanistyczno-Naukowego Uniwersytetu Stanforda
- Gilbert Omenn , profesor medycyny wewnętrznej, genetyki człowieka i zdrowia publicznego na Uniwersytecie Michigan
- Peter Norvig (dyrektor ds. badań, Google)
- Harold Varmus , naukowiec zdobywca Nagrody Nobla (Medycyna 1989)
- Aleksiej Abrikosow (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 2003)
- Roger Guillemin (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny 1977)
- John L. Hall (laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 2005)
- Sidney Altman (laureat nagrody Nobla z chemii 1989)
- Leland H. Hartwell (Nobel Laureate Medicine 2001)
- Philip W. Anderson (laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 1977)
- Dudley Herschbach (laureat Nagrody Nobla z chemii 1986)
- Richard Axel (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny 2004)
- Roald Hoffmann (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii 1981)
- David Baltimore (Nobel Laureate Medicine 1975)
- H. Robert Horvitz (Nobel Laureate Medicine 2002)
- Baruj Benacerraf (medycyna laureata Nagrody Nobla 1980)
- Louis Ignarro (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny 1998)
- Paul Berg (laureat Nagrody Nobla z chemii 1980)
- Eric R. Kandel (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny 2000)
- J. Michael Bishop (Nobel Laureate Medicine 1989)
- Walter Kohn (laureat nagrody Nobla z chemii 1998)
- Nicolaas Bloembergen (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 1981)
- Roger Kornberg (laureat Nagrody Nobla z chemii 2006)
- Michael S. Brown (Nobel Laureate Medicine 1985)
- Leon M. Lederman (laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 1988)
- Linda B. Buck (Nobel Laureate Medicine 2004)
- Craig C. Mello (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny 2006)
- Mario R. Capecchi (Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny 2007)
- Oliver Smithies (Nobel Laureate Medicine 2007)
- Marshall Nirenberg (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny 1968)
- Stanley Cohen (Nobel Laureate Medicine 1986)
- Douglas D. Osheroff (laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 1996)
- Leon Cooper (laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 1972)
- Stanley B. Prusiner (Nobel Laureate Medicine 1997)
- James W. Cronin (laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 1980)
- Norman F. Ramsey (laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 1989)
- Robert F. Curl (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii 1996)
- Robert Coleman Richardson (laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 1996)
- Johann Deisenhofer (laureat Nagrody Nobla z chemii 1988)
- Burton Richter (laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 1976)
- John B. Fenn (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii 2002)
- Sherwood Rowland (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii 1995)
- Edmond H. Fischer (Nobel Laureate Medicine 1992)
- Oliver Smithies (Nobel Laureate Medicine 2007)
- Val Fitch (laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 1980)
- Richard Schrock (laureat Nagrody Nobla z chemii 2005)
- Jerome I. Friedman (laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 1990)
- Joseph H. Taylor Jr. (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 1993)
- Riccardo Giacconi (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 2002)
- E. Donnall Thomas (Nobel Laureate Medicine 1990)
- Walter Gilbert (laureat Nagrody Nobla z chemii 1980)
- Charles H. Townes (laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 1964)
- Alfred G. Gilman (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny 1994)
- Daniel C. Tsui (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 1998)
- Donald A. Glaser (laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 1960)
- Sheldon Glashow (laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 1979)
- James D. Watson (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny 1962)
- Joseph Goldstein (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny 1985)
- Eric Wieschaus (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny 1995)
- Paul Greengard (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny 2000)
- Frank Wilczek (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 2004)
- David Gross (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 2004)
- Robert W. Wilson (laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki 1978)
- Robert H. Grubbs (laureat Nagrody Nobla z chemii 2005)
- Martin Chalfie (laureat nagrody Nobla z chemii 2008)
Inni naukowcy
- Stephen B. Burbank , profesor prawa na Uniwersytecie Pensylwanii
- Ellen P. Chapnick , Dziekan ds. Inicjatyw Sprawiedliwości Społecznej w Columbia Law School
- Ronald Dworkin , profesor prawa i filozofii politycznej na Uniwersytecie Nowojorskim
- Michael Eric Dyson , profesor na Uniwersytecie Georgetown
- John Hope Franklin , były prezes Amerykańskiego Towarzystwa Historycznego, emerytowany profesor historii na Duke University, przewodniczący Inicjatywy Prezydenta Billa Clintona w sprawie Rasy w 1999 roku, odznaczony Prezydenckim Medalem Wolności w 1995 roku.
- Francis Fukuyama , profesor międzynarodowej ekonomii politycznej na Uniwersytecie Johnsa Hopkinsa
- Alice Kessler-Harris , R. Gordon Hoxie, profesor historii Ameryki na Uniwersytecie Columbia
- William R. Harvey , Prezydent, Uniwersytet Hampton
- Scott Kurashige , profesor nadzwyczajny kultury amerykańskiej, historii i studiów amerykanistycznych dotyczących wysp Azji i Pacyfiku na Uniwersytecie Michigan
- Lawrence Lessig , profesor w Stanford Law School
- Grande Lum , wykładowca negocjacji na Uniwersytecie Kalifornijskim, Berkeley Law School
- Manning Marable , profesor spraw publicznych, historii i studiów afroamerykańskich na Uniwersytecie Columbia
- Michael McFaul , profesor nauk politycznych na Uniwersytecie Stanforda
- Michael Nacht , Dziekan Goldman School of Public Policy na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley
- Martha Nussbaum , profesor prawa i etyki na Uniwersytecie w Chicago
- Michael Oppenheimer , Albert G. Milbank profesor nauk o Ziemi i spraw międzynarodowych, Woodrow Wilson School and Department of Geosciences, Princeton University
- Frances Fox Piven , profesor nauk politycznych i socjologii w The Graduate Center na City University of New York
- Samantha Power , profesor na Uniwersytecie Harvarda i Pulitzera -winner
- Anita Ramasastry , profesor prawa na University of Washington School of Law
- Riordan Roett , profesor Studiów Półkuli Zachodniej i Programu Studiów Latynoamerykańskich w Szkole Zaawansowanych Studiów Międzynarodowych im. Paula H. Nitze na Uniwersytecie Johnsa Hopkinsa
- Barnett Rubin , dyrektor ds. studiów i starszy członek Centrum Współpracy Międzynarodowej na Uniwersytecie Nowojorskim
- Simon Schama , profesor historii i historii sztuki na Uniwersytecie Columbia
- Laurence Tribe , profesor prawa konstytucyjnego na Harvard Law School
- Edward Tufte , emerytowany profesor statystyki na Uniwersytecie Yale
- David Victor , profesor w Stanford Law School
- Celeste Wallender , profesor na Uniwersytecie Georgetown
- Barbara Weinstein , prezes Amerykańskiego Towarzystwa Historycznego (2007)
- B. Joseph White , Prezydent, Uniwersytet Illinois
- Cornel West , profesor religii na Uniwersytecie Princeton
Ludzie biznesu
- Marc Andreessen , inżynier oprogramowania, przedsiębiorca z Doliny Krzemowej i współzałożyciel Netscape
- Michael Arrington , założyciel i współredaktor bloga TechCrunch
- Warren Buffett , inwestor i siódmy najbogatszy człowiek na świecie
- Ben Cohen i Jerry Greenfield , współzałożyciele Ben & Jerry's
- Mohamed A. El-Erian , CEO i co-CIO PIMCO
- David Geffen , dyrektor ds. mediów, producent i filantrop
- Gary Hirshberg , przewodniczący, prezes i dyrektor generalny Stonyfield Farm
- Chris Hughes , współzałożyciel Facebooka
- Jessica Jackley Flannery , współzałożycielka Kiva
- Sheila Johnson , współzałożycielka Black Entertainment Television
- Jeffrey Katzenberg , producent filmowy i CEO od DreamWorks Animation
- Billy King , były dyrektor generalny i prezes drużyny NBA Philadelphia 76ers
- Ned Lamont , założyciel Lamont Digital Systems i były kandydat do Senatu
- Brink Lindsey , wiceprezes ds. badań w Cato Institute i redaktor Cato Unbound
- William Louis-Dreyfus , miliarder z Nowego Jorku, finansista
- Rose McKinney-James , bizneswoman i konsultant
- Ken Mok , prezes działu 10 × 10 Entertainment
- Elisabeth Murdoch , córka Ruperta Murdocha oraz prezes i dyrektor generalny Shine Limited
- Craig Newmark , założyciel strony internetowej Craigslist
- Indra Nooyi , dyrektor generalny PepsiCo
- Pierre Omidyar , założyciel/prezes serwisu aukcyjnego eBay
- Dan Rooney , właściciel Pittsburgh Steelers z NFL
- Hilary Rosen , analityk polityczny i biznesowy na antenie
- Eric Schmidt , prezes i dyrektor generalny Google
- Alan Solomont , filantrop z Massachusetts i zbieracz funduszy
- George Soros , biznesmen i filantrop
- Leigh Steinberg , agent sportowy
- John W. Thompson , dyrektor generalny firmy Symantec
- Billy Vassiliadis , dyrektor generalny R&R Partners
- David Ransdell Voelker , właściciel i menedżer Voelker Investments w Nowym Orleanie
Projektanci mody
- American Apparel , producent T-shirtów
- Tory Burch
- Maria Cornejo , chilijska projektantka z Nowego Jorku
- Costello Tagliapietra , krawcowe z Brooklynu
- Marc Jacobs
- Soczyste Couture
- Derek Lam
- Nanette Lepore
- Izaak Mizrahi
- Karol Nolan
- Zac Posen
- Proenza Schouler
- Rag & Bone brytyjscy projektanci z Nowego Jorku
- Tracy Reese
- Narciso Rodriguez
- Rachel Roy
- Diane von Fürstenberg
- Aleksander Wang
Związki zawodowe
- Amerykańska Federacja Pracowników Rządowych
- Amerykańska Federacja Pracy i Kongres Organizacji Przemysłowych
- Amerykańska Federacja Pracowników Stanowych, Powiatowych i Komunalnych (krajowa, Illinois, Oregon i Pensylwania)
- Amerykańska Federacja Nauczycieli
- Amerykańskie Stowarzyszenie Pielęgniarek
- Amerykański Związek Pracowników Poczty
- Amerykańska Liga Małych Firm
- Stowarzyszenie Stewardes
- Bractwo Inżynierów Lokomotyw
- Zmień na federację wygrywającą
- Lokalny Związek Pracowników Kulinarnych 226
- Stowarzyszenie Edukacji stanu Illinois
- Międzynarodowe Bractwo Kotlarzy, Budowniczych Statków Żelaznych, Kowali, Fałszerze i Pomocnicy
- Międzynarodowe Stowarzyszenie Strażaków
- Międzynarodowe Stowarzyszenie Maszynistów i Pracowników Lotnictwa
- Międzynarodowe Bractwo Pracowników Elektrycznych
- Międzynarodowe Bractwo Kierowców
- Międzynarodowa Federacja Inżynierów Zawodowych i Technicznych
- Międzynarodowy Związek Malarzy i Zawodów Pokrewnych
- Krajowe Stowarzyszenie Kontrolerów Ruchu Lotniczego
- Krajowe Stowarzyszenie Przewoźników Listowych
- Stowarzyszenie Edukacji Narodowej
- Związek Oficerów ds. Więziennictwa w Nowym Jorku
- Service Employees International Union (krajowy, Kalifornia, Illinois, Indiana, Kansas, Missouri, Nevada, Waszyngton, Wisconsin)
- Związek Pracowników Transportu
- ŁĄCZCIE SIĘ TU
- Amerykańskie pielęgniarki
- United Association of Journeymen and Apprentices of Hydraulika, Pipefitting Industry and Tryskaczowa Branża Stanów Zjednoczonych i Kanady
- United Auto Workers Union (krajowy, region 4)
- United Food and Commercial Workers (krajowy, południowo-wschodni, północno-wschodni i środkowy stan Pensylwania, północno-wschodni Maryland i południowy Nowy Jork)
- United Healthcare Workers Zachód
- Zjednoczeni Górnicy
- Zjednoczeni Hutnicy
- Związek Pracowników Użyteczności Publicznej Ameryki
Liderzy związkowi i urzędnicy związkowi
- Larry Cohen , prezes Communications Workers of America
- Maria Elena Durazo , sekretarz wykonawczy-skarbnik Federacji Pracy hrabstwa Los Angeles
- Michael Thurmond , stanowy komisarz ds. pracy w stanie Georgia
- Randi Weingarten , Prezydent Amerykańskiej Federacji Nauczycieli i Zjednoczonej Federacji Nauczycieli
Działacze społeczni i polityczni
- Joan Baez , piosenkarka, działaczka na rzecz pokoju i praw człowieka
- Ks. Claude Black Jr. , działacz na rzecz praw obywatelskich i praw człowieka
- Cecil Bothwell , autor, niezależny dziennikarz i „zielony budowniczy”
- Ewa Ensler
- Shepard Fairey , artysta uliczny i aktywista
- Louis Farrakhan , krajowy przedstawiciel narodu islamu
- Jane Fonda , aktorka i działaczka polityczna
- Kim Gandy , działaczka feministyczna i przewodnicząca Narodowej Organizacji Kobiet
- Tom Hayden , działacz antywojenny, były senator stanu Kalifornia
- Jesse Jackson , były demokratyczny kandydat na prezydenta i były senator cieni z Dystryktu Kolumbii
- Joseph Lowery , minister i lider amerykańskiego ruchu praw obywatelskich
- Kate Michelman , aktywistka pro-choice, była szefowa NARAL
- John Prendergast , działacz na rzecz praw człowieka i były doradca Białego Domu i Departamentu Stanu
- Michael Ratner , prawnik ds. praw człowieka, prezes Centrum Praw Konstytucyjnych
- Rusty Schweickart , orędownik kosmosu, współzałożyciel Association of Space Explorers i astronauta Apollo 9
- Eleanor Smeal , działaczka feministyczna oraz prezes i założycielka Fundacji Większości Feministycznej
- Naomi Wolf , współzałożycielka American Freedom Campaign
- Linus Torvalds , założyciel Linuksa i aktywista open-source
Organizacje
Organizacje ekologiczne, organizacje humanitarne i grupy zajmujące się dziką przyrodą
- Środowisko Ameryka (krajowe, New Hampshire, New Jersey, Nowy Meksyk, Pensylwania, Teksas)
- Wyborcy Ligi Ochrony
- Klub Sierra
Inne organizacje
- Amerykańska Koalicja Ojców i Dzieci
- Amerykańskie Stowarzyszenie Łowców i Strzelców
- Partia Demokratyczna Hrabstwa Cook
- Demokratyczna Partia Illinois
- Lista EMILY
- Kampania na rzecz praw człowieka
- MoveOn.org
- Klub polityczny Houston GLBT
- Meksykańskie Amerykańskie Stowarzyszenie Polityczne
- NARAL Pro-Choice America
- Krajowe Stowarzyszenie Organizacji Policyjnych
- Partia Piratów Stanów Zjednoczonych
Plemiona rdzennych Amerykanów
Artyści i artyści
Aktorzy i aktorki
- Ben Affleck
- Shohreh Aghdashloo
- Jessica Alba
- Jennifer Aniston
- Dawid Arquette
- Ed Asner
- Penn Badgley
- Alec Baldwin
- Eric Balfour
- Antonio Banderas
- Elżbieta Banks
- Drew Barrymore
- Jennifer Beals
- Fasola Noego
- Kristen Bell
- Maria Bello
- Annette Bening
- Halle Berry
- Jessica Biel
- Jack black
- Mateusz Broderick
- Adam Brody
- Josh Brolin
- Pierce Brosnan
- Ellen Burstyn
- Sophia Bush
- Nick Cannon
- Justin Chambers
- Don Cheadle
- Kristin Chenoweth
- John Cleese
- George Clooney
- James Corden
- Bill Cosby
- Kevin Costner
- Courteney Cox-Arquette
- Daniel Craig
- Chris Crocker
- James Cromwell
- Alan Cumming
- Jamie Lee Curtis
- Tim Daly
- Matt Damon
- Ted Danson
- Larry David
- Rosario Dawson
- Laura Dern
- Robert De Niro
- Zooey Deschanel
- Danny DeVito
- Cameron Diaz
- Taye Diggs
- Fran Drescher
- Kirsten Dunst
- Megalyn Echikunwoke
- Aaron Eckhart
- Idris Elba
- Tracee Ellis Ross
- Isla Fisher
- Kate Flannery
- Jodie Foster
- Jamie Foxx
- Brendan Fraser
- Morgan Freeman
- Anna Friel
- Jennifer Garner
- Danny Glover
- Joseph Gordon-Levitt
- Topher Grace
- Bryan Greenberg
- Andrzej Grzegorz
- Adrian Grenier
- Andy Griffith
- Melanie Griffith
- Jaśminowy facet
- Luis Guzmán
- Maggie Gyllenhaal
- Mark Hamill
- Josh Hamilton
- Tom Hanks
- Wzgórze Harper
- Valerie Harper
- Ed Harris
- Anne Hathaway
- Dennisa Haysberta
- Dulé Hill
- Gary Holt
- Dennis Hopper
- Kelly Hu
- Jennifer Hudson
- Kate Hudson
- Josh Hutcherson
- Samuel L. Jackson
- Scarlett Johansson
- Angelina Jolie
- Rashida Jones
- Ashley Judd
- Daniel Dae Kim
- Regina Król
- Krzysztof Rycerz
- Michael Kostroff
- Ashton Kutcher
- Ken Leung
- Lucy Liu
- Blake Żywy
- Nia Long
- Eva longoria
- George Lopez
- Julia Louis-Dreyfus
- Josh Lucas
- Tobey Maguire
- James Marsters
- Rue McClanahan
- Anna Meara
- Alyssa Milano
- Demi Moore
- Julianne Moore
- Benjamin McKenzie
- Enrique Murciano
- Eddie Murphy
- Mike Ness
- Thandie Newton
- Cynthia Nixon
- Amaury Nolasco
- Edward Norton
- Ed O'Neill
- Al Pacino
- Gwyneth Paltrow
- Hayden Panettiere
- Sarah Jessica Parker
- Bill Paxton
- Mario Van Peebles
- Amanda Peet
- Kal Penn
- Sean Penn
- Harold Perrineau
- Ryan Phillippe
- Chris Sosna
- Jada Pinkett Smith
- Brad Pitt
- Jeremy Piven
- Sidney Poitier
- Ellen Pompeo
- Natalie Portman
- Jaime Pressly
- Dennis Quaid
- Królowa Latifah
- Zachary Quinto
- Carl Reiner
- Ryan Reynolds
- Nicole Richie
- Chris Rock
- Adam Rodriguez
- Brandon Routh
- Paweł Rudd
- Susan Sarandon
- Richard Schiff
- Johnathon Schaech
- Martin Sheen
- Tarcze Brooke
- Alicia Silverstone
- Will Smith
- Phil Spector
- Lexington Steele
- Maria Steenburgen
- Ben Stiller
- Jerry'ego Stillera
- Meryl Streep
- jeździec silny
- Donald Sutherland
- Cary-Hiroyuki Tagawa
- Channing Tatum
- Charlize Theron
- Marisa Tomei
- Kathleen Turner
- Wilmer Valderrama
- Bursztyn Valletta
- Kate Walsh
- Denzel Washington
- Izajasz Waszyngton
- Wila Wheatona
- Bradleya Whitforda
- James Whitmore
- Leśny Whitaker
- Olivia Wilde
- Henryk Winkler
- Alfre Woodard
- Daniel Wu
- Renée Zellweger
Komicy
- Aziz Ansari
- Russell Brand
- Małgorzata Cho
- Czy Ferrell
- Larry Gelbart
- Kathy Griffin
- Chelsea obsługi
- Jan Leguizamo
- Richard Lewis
- Bill Maher
- Tracy Morgan
- Lorne Michaels
- Eugeniusz Mirman
- Sarah Silverman
- Hal Sparks
- Stella ( Michael Ian Black , Michael Showalter , David Wain )
- Wanda Sykes
- Lizz Winstead , współtwórca The Daily Show
- Jon Stewart , gospodarz The Daily Show
Dyrektorzy
- JJ Abrams
- Lexi Alexander
- Woody Allen
- David Benioff
- Ken Burns
- Eric Byler
- Jesse Dylan
- William Friedkin
- Todd Haynes
- Rona Howarda
- Callie Khouri
- Spike Lee
- George Lucas
- David Lynch
- James Mangold
- Garry Marshall
- Michael Moore
- Rob Reiner
- John Sayles
- M. Noc Shyamalan
- Steven Spielberg
- Oliver Stone
- Quentin Tarantino
- Boaz Yakin
- Andres Useche
Modele
Muzycy
- 50 centów
- Zręcznościowe Ogień
- Tom Aray
- Burt Bacharach
- Jona Baumana
- niegrzeczni chłopcy
- Billie Joe Armstrong
- Duży Kenny
- Andrzej Ptak
- Biz Markie
- Czarne klucze
- Czarna myśl o korzeniach
- Hodowcy
- Carrie Brownstein , gitarzystka Sleater-Kinney
- Melanie Brown
- Jimmy Buffett
- Wygraj Butlera
- Nick Cannon
- Mariah Carey
- Chris Carrabba
- Klaszcz w dłonie, powiedz tak
- Kelly Clarkson
- Dzieci z zimnej wojny
- Natalie Cole
- Pospolity
- Sean Combs
- Harry Connick Jr.
- Chris Cornell
- David Coverdale
- David Crosby
- Sheryl Wrona
- Grudniiści
- Tom DeLonge
- Devo
- Dennis DeYoung
- Dianogah
- Celine Dion
- DJ Z-Wycieczka
- David Draiman
- Bob Dylan
- Eminem
- Melissa Etheridge
- Fergie
- Ogniste Piece
- Pchła z Red Hot Chili Peppers
- John Flansburgh z They Might Be Giants
- Robb Flynn
- David Foster
- Jay Jay French , gitarzysta Twisted Sister
- Ben Harper
- Ben Gibbard z Death Cab dla Cutie
- Lalki Goo Goo
- Kim Gordon
- Macy Gray
- Sammy Hagar
- Merle Haggard
- Mickey Hart , Phil Lesh i Bob Weir z Grateful Dead ( Deadheads for Obama )
- Herbie Hancock
- Wiara Hill
- Jennifer Hudson
- Scott Ian
- Jim James z My Morning Jacket
- Sójka Czerwony Orzeł
- Jay Z
- Stephan Jenkins
- Jin
- Billy Joel
- Alicia Keys
- Carole Król
- Beyoncé Knowles
- Glenn Kotche z Wilco
- Ed Kowalczyk
- Leo Kremer
- Kris Kristofferson
- Amel Larrieux
- Cyndi Lauper
- Annie Lennox
- Les Savy Fav
- Jenny Lewis
- John Legend
- Adam Levine z Maroon 5
- Ludacris
- Joel Madden z Dobrej Charlotty
- Chris Martin z Coldplay
- Dave Matthews
- Mistrz P
- Michael McDonald
- Tim McGraw
- Duff Mckagan
- John Mellencamp
- Mos Def
- Nada Surf
- Nas
- Graham Nash
- Narodowy
- Joanna
- Ne-Yo
- Bez wieku
- dobrze idź
- Conor Oberst
- Don Omar
- Dżem perłowy
- Q-porada
- Questlove z The Roots
- REM
- Johnathan Rice
- Rhymefest
- Nil Rodgers
- Pat Sansone z Wilco
- Tom Scholz , gitarzysta Bostonu
- Patti Scialfa
- Foka
- Shakira
- Otep Szamaja
- Dreszcz na myśl
- Przetworniki Silversun
- Russell Simmons
- Henry Rollins
- Ciąć
- Jeff Scott Soto
- Ashlee Simpson
- Patti Smith
- Dee Snider
- Jill Sobule
- Regina Spektor
- Bruce Springsteen
- Zszywki Mavis
- Michael Stipe
- Barbra Streisand
- Tabu
- James Taylor
- Tenacious D ( Jack Black i Kyle Gass )
- Telewizja w radiu
- Jeff Tweedy z Wilco
- Andres Useche
- Bileter
- Weekend wampirów
- Chris Walla z Death Cab dla Cutie
- Tegan i Sara
- Joanna Wasser
- Rufus Wainwright
- wody Roger
- Pete Wentz
- Kanye West
- will.i.am
- Pharrell Williams
- Stevie Wonder
Osobowości telewizyjne i radiowe
Pisarze
- Paweł Auster
- Judy Blume , popularna pisarka dla dzieci i młodzieży, autorka Are You There God? To ja, Margaret. , Superfudge i inne.
- Christopher Buckley , konserwatywny pisarz i satyryk, syn Williama F. Buckleya
- Michael Chabon
- Daniel Clowes
- Dave Eggers
- Barbara Ehrenreich
- Jonathan Safran Foer
- Daniel Handler , lepiej znany pod pseudonimem Lemony Snicket
- Jeffrey Hart , konserwatywny felietonista, były wieloletni redaktor National Review
- Bob Herbert , felietonista The New York Times
- Christopher Hitchens , dziennikarz, krytyk i autor
- John Hodgman , aktor i autor The Areas of My Expertise
- Khaled Hosseini , powieściopisarz i lekarz
- Jeanne Wakatsuki Houston
- Margo Jefferson , zdobywczyni nagrody Pulitzera, pisarka New York Times
- Miranda July , autorka No One Belongs Here More Than You oraz reżyserka Me And You i Wszyscy, których Znamy
- Garrison Keillor , zdobywca nagrody Grammy autor i osobowość radiowa
- Stephen King
- John McWhorter , autor „Losing the Race”
- Maxine Hong Kingston
- David Mixner , pisarz i działacz na rzecz praw obywatelskich
- Toni Morrison , laureat Nagrody Nobla i laureat Nagrody Pulitzera
- Camille Paglia , autor
- Ann Patchett
- Katha Pollitt
- Richard Powers , amerykański powieściopisarz, zdobywca National Book Award
- Filip Roth
- Andrew Sullivan , komentator polityczny
- Szpilki Terkel
- Andrzej Tobiasz
- Ayelet Waldman
- Alicja Walker
- Chris Ware
- Joss Whedon
- Jason Whitlock , dziennikarz sportowy Kansas City Star
- Roger Wilkins , lider praw obywatelskich i dziennikarz
- Tobiasz Wolff
- Sherman Yellen , dramaturg
- Fared Zakaria
pisarze zagraniczni
- Mark Millar , autor komiksów, znany ze swoich dzieł Wanted i The Ultimates .
- JK Rowling , autorka serii o Harrym Potterze
- Eva Schloss , pisarka i ocalała z Holokaustu, przyrodnia siostra Anne Frank
Sportowcy i sporty
koszykarze NBA
- Kareem Abdul-Jabbar
- Greg Anthony
- Charles Barkley
- Shane Battier
- Charlie Bell
- Billupy Chauncey'a
- Baron Davis
- Chris Duhon
- Joe Dumars
- Evan Eschmeyer
- Steve Francis
- Grant Hill
- James Lebron
- Magiczny Johnson
- Michael Jordan
- Shawn Marion
- Joakim Noe
- Greg Oden
- Chris Paul
- Terry Porter
- Bill Walton
- Łukasza Waltona
piłka nożna NFL
- Jerome Bettis
- Jack Brewer
- Donnie Edwards , linebacker
- Trent Edwards , rozgrywający
- Craig Robinson , główny trener, szwagier Obamy
- Emitt Smith
- Lovie Smith , trener NFL
- Rod Smith
- Roy Williams , szeroki odbiornik
- Pat Biały ,
Major League Baseball (MLB)
Zapaśnicy i bokserzy
Inni
- Pete Carroll , trener drużyny piłkarskiej USC Trojans
- Ben Eager , hokeista NHL
- Junior Johnson , legenda NASCAR
- Shawn Johnson , gimnastyczka i olimpijski złoty medalista
- Billie Jean King
- Billy Mills , olimpijski złoty medalista (10000 metrów)
- Diana Taurasi , koszykarz WNBA
Znani członkowie rodziny postaci politycznych
- Jack Carter , polityk z Nevady, syn Jimmy'ego Cartera
- Kitty Dukakis , żona kandydata Demokratów z 1988 roku Michaela Dukakisa ,
- Julie Nixon Eisenhower , córka Richarda Nixona i żona wnuka Dwighta D. Eisenhowera
- Susan Eisenhower , wnuczka byłego prezydenta Dwighta D. Eisenhowera
- Caroline Kennedy , córka Johna F. Kennedy
- Ethel Kennedy , wdowa po Robercie F. Kennedy
- Joseph Kennedy III , syn Josepha Patricka Kennedy'ego II i wnuk Roberta F. Kennedy'ego
- Max Kennedy , syn Roberta F. Kennedy
- Rory Kennedy , córka Roberta F. Kennedy'ego, dokumentalisty
- Stephanie Miller , gospodarz The Stephanie Miller Show i córka byłego kandydata na wiceprezydenta Republikanów Williama E. Millera
- Christine Pelosi , członkini DNC (superdelegata) i córka obecnej przewodniczącej Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych Nancy Pelosi (D-CA)
- Dorothy Peterson , żona byłego gubernatora New Hampshire i republikanina Waltera Petersona .
- Ron Reagan , syn Ronalda Reagana
- Maria Shriver , dziennikarka, siostrzenica Johna F. Kennedy'ego, Pierwsza Dama Kalifornii i żona Arnolda Schwarzeneggera
Inne godne uwagi osoby
- Maryline Blackburn, zwycięzca konkursu Miss Alaska 1984
- Cliff Bleszinski , projektant gier wideo, twórca Gears of War
- Andy Bloch , pokerzysta i były członek MIT Blackjack Team
- Doyle Brunson , pokerzysta
- Kirbyjon Caldwell , duchowy doradca prezydenta George'a W. Busha
- James Carville , strateg kampanii Clinton
- Jenny Durkan , przewodnicząca kampanii prezydenckich Johna Edwardsa 2004 i 2008 w stanie Waszyngton
- Roger Ebert , krytyk filmowy zdobywca nagrody Pulitzera
- Myrlie Evers-Williams , były przewodniczący National Association for the Advancement of Colored People , wdowa zamordowany lider prawa cywilnego Medgar Evers
- Keemstar
- Don King , promotor boksu
- Harry Knowles , założyciel Ain't It Cool News
- Tom Lehrer , satyryk polityczny
- Ed Turlington , doradca Johna Edwardsa
Zagraniczne postacie polityczne
- Wouter Bos , minister finansów i wicepremier Holandii
- Gordon Brown , premier Wielkiej Brytanii i przywódca Partii Pracy .
- Kurt Beck , premier niemieckiego landu Nadrenia-Palatynat (Rheinland-Pfalz), i były przewodniczący niemieckiej partii socjaldemokratycznej
- Bertrand Delanoë , burmistrz Paryża, Francja i członek francuskiego komitetu Obamy
- Patrick Devedjian , lider francuskiej partii politycznej Union for the Popular Movement
- Laurent Fabius , były premier Francji
- George Galloway , brytyjski poseł Partii Szacunku dla Bethnal Green and Bow
- Ralph Gonsalves , premier Saint Vincent i Grenadyn
- Daniel Hannan , brytyjski eurodeputowany Partii Konserwatywnej na Południowo-Wschodnią Anglię
- François Hollande , były szef francuskiej Partii Socjalistycznej i były prezydent Francji.
- Michael Ignatieff , zastępca Leader z Partii Liberalnej Kanady
- Boris Johnson , burmistrz Londynu , były członek brytyjskiej Partii Konserwatywnej w Henley
- Andrés Manuel López Obrador , były kandydat na prezydenta Meksyku i lider meksykańskiej opozycji.
- Trevor Manuel , Minister Finansów Republiki Południowej Afryki.
- Daniel Ortega , Prezydent Nikaragui
- Axel Poniatowski , przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych przy Zgromadzeniu Narodowym Francji.
- Fredrik Reinfeldt , premier Szwecji
- Ségolène Royal , były francuski kandydat na prezydenta socjalistów
- Tulip Siddiq , polityk brytyjskiej Partii Pracy .
- Walter Veltroni , lider włoskiej opozycyjnej Partii Demokratycznej i były burmistrz Rzymu
- Gough Whitlam , były premier Australii
Zobacz też
- Kampania prezydencka Baracka Obamy 2008
- Kampania prezydencka Baracka Obamy 2012
- Lista poparcia kampanii prezydenckiej Baracka Obamy 2012
- Republikańskie i konserwatywne poparcie dla Baracka Obamy w 2008 r.
- Joe Biden 2008 kampania prezydencka
- Lista poparcia kampanii prezydenckiej Johna McCaina 2008
- Lista rekomendacji kampanii prezydenckiej Hillary Clinton 2008
- Zatwierdzenia Kongresu w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych w 2008 r.
- Rekomendacje prasowe w prawyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych w 2008 r.
- Lista superdelegatów na Krajowym Zjeździe Demokratów 2008