Kluby Kongresu Stanów Zjednoczonych - Caucuses of the United States Congress
Kongresu Klubu to grupa członków Kongresu Stanów Zjednoczonych , który spełnia realizować wspólne cele legislacyjne. Formalnie kluby są tworzone jako Kongresowe Organizacje Członkowskie (CMO) przez Izbę Reprezentantów Stanów Zjednoczonych i zarządzane zgodnie z regulaminem tej izby . Kluby w Senacie są nieformalne i w przeciwieństwie do swoich odpowiedników w Izbie, grupy senackie nie otrzymują oficjalnego uznania ani finansowania z izby. Oprócz terminu caucus są one czasami nazywane koalicjami , grupami badawczymi, grupami zadaniowymi lub grupami roboczymi. Kluby są zazwyczaj członkami ponadpartyjnymi i współprzewodniczącymi z każdej ze stron. Krzesła są wymienione pod nazwą każdego klubu (w większości od 115. Kongresu Stanów Zjednoczonych ).
To jest lista kongresowych CMO Kongresu Stanów Zjednoczonych , wymienionych przez Komisję Administracji Izby Reprezentantów z dnia 3 czerwca 2019 r. Ten artykuł zawiera również listę członków sponsorujących Kongresowe Organizacje Personelu (CSO) na dzień 11 czerwca 2019 r.
Kongresowe organizacje członkowskie (CMO)
0–9
- Klub 5G
- Susan Brooks (R), Debbie Dingell (D), Annie Kuster (D), Tim Walberg (R)
A
- Akademickie Koło Medycyny
- Kathy Castor (D), Phil Roe (R)
- Dostęp do Klubu Pomocy Prawnej
- Susan Brooks (R), Debbie Dingell (D), Joe Kennedy (D), Fred Upton (R)
-
Uzależnienie, leczenie i powrót do zdrowia
- Dave Joyce (R), Tim Ryan (D), Jim Sensenbrenner (R), Paul Tonko (D)
- Wybory Umiejętności Czytania i Piśmiennictwa dla Dorosłych
- Phil Roe (R), John Yarmuth (D)
- Zaawansowany Klub Magazynowania Energii
- Mark Takano (D), Chris Collins (R)
- Koło Naukowe Rolnictwa
- Rodney Davis (R), Jimmy Panetta (D)
- Ahmadiyya Muzułmański Klub
- Pete King (R), Jackie Speier (D)
- Koło Wywiadu, Obserwacji i Rozpoznania Powietrznego (ISR)
- Don Bacon (R), John Garamendi (D)
- Lotnicze Caucus
- Cheri Bustos (D), Paul Mitchell (R)
- Klub Sił Powietrznych
- Kathy Castor (D), John Garamendi (D), Adam Kinzinger (R), Mike Turner (R)
- Glony Caucus
- Andy Biggs (R), Derek Kilmer (D), Darin LaHood (R), Scott Peters (D)
- Aluminium Caucus
- Larry Bucshon (R), Suzan DelBene (D), Bill Johnson (R), Dave Loebsack (D)
- Wybory Alzheimerowskie
- Chris Smith (R), Maxine Waters (D)
-
Klub Kongresu Amerykańskich Sikhów
- Judy Chu (D), David Valadao (R)
-
Klub Kongresowy Amerykanów za granicą
- Carolyn Maloney (D), Mark Meadows (R)
- Koło Ochrony Zwierząt
- Earl Blumenauer (D), Vern Buchanan (R)
- Klub Antysocjalistyczny
- Chris Stewart (R)
- Klub ds. Finansowania Antyterroryzmu i Proliferacji
- Pete King (R), Stephen Lynch (D)
- Appalachian National Scenic Trail Caucus
- Klub Praktykantów
- Susan Davis (D), Brett Guthrie (R)
- Klub Arktycznej Grupy Roboczej
- Rick Larsen (D), Don Young (R)
-
Klub w sprawach ormiańskich
- Gus Bilirakis (R), Frank Pallone (D), Jackie Speier (D), David Valadao (D)
- Klub wojskowy
- John Carter (R), holenderski Ruppersberger (D)
- Armia Korpusu Inżynierów Reformy Caucus
- Doug Collins (R)
- Artretyzm Caucus
- Debbie Dingell (D), David McKinley (R)
- Klub Sztucznej Inteligencji (AI)
- Jerry McNerney (D), Pete Olson (R)
-
Klub artystyczny
- Chellie Pingree (D), Elise Stefanik (R)
- Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN) Caucus
- Joaquín Castro (D), Ann Wagner (R)
- Asyryjski Klub
- Josh Harder (D), Pusty (R)
- Klub Badań i Edukacji Autyzmu
- Mike Doyle (D), Chris Smith (R)
- Klub Auto Care
- Brendan Boyle (D), Scott Perry (R)
- Klub Osiągów Motoryzacyjnych i Sportów Motorowych
- Sanford Bishop (D), Bill Posey (R)
- Azerbejdżański Klub
- Steve Chabot (R), Steve Cohen (D)
b
- Klub Pola Bitwy
- Ron Kind (D), Elise Stefanik (R)
- Caucus wołowy
- Henry Cuellar (D), Roger Marshall (R)
- Biopaliwa Caucus
- Rodney Davis (R), Dave Loebsack (D), Roger Marshall (R), Collin Peterson (D)
- Koło Badań Biomedycznych
- Steve Cohen (D), John Curtis (R), Jackie Speier (D), Steve Stivers (R)
- Dwupartyjny Kongresowy Klub Uchodźców
- Mario Díaz-Balart (R), Zoe Lofgren (D), Joe Neguse (D), Chris Smith (R)
- Dwupartyjne Koło ds. Niepełnosprawności
- Jim Langevin (D), Don Young (R)
- Dwupartyjna Grupa Zadaniowa ds. Zwalczania Antysemityzmu
- Ted Deutch (D), Eliot Engel (D), Brian Fitzpatrick (R), Kay Granger (R), Nita Lowey (D), Chris Smith (R), Marc Veasey (D), Randy Weber (R)
- Czarny Klub Zdrowia Matki
- Alma Adams (D), Lauren Underwood (D)
- Klub Czarnych Mężczyzn i Chłopców
- Danny Davis (D), Eleanor Holmes Norton (D)
-
Klub Czarnych Kobiet i Dziewcząt
- Yvette Clarke (D), Robin Kelly (D), Bonnie Watson Coleman (D)
-
Klub Niebieskich Kołnierzyków
- Brendan Boyle (D), Marc Veasey (D)
-
Koalicja Niebieskiego Psa
- Lou Correa (D), Stephanie Murphy (D), Tom O'Halleran (D)
- Klub żeglarski
- Lois Frankel (D), Jackie Walorski (R)
- Koło Ochrony Granic
- Brian Babin (R), Andy Biggs (R)
- Bośnia Kaucus
- Eddie Bernice Johnson (D), Chris Smith (R)
- Klub Burbonów
- Andy Barr (R), John Yarmuth (D)
- Grupa Zadaniowa ds. Urazów Mózgu
- Bill Pascrell (D), Don Bacon (R)
-
Brazylia Caucus
- Darin LaHood (R), Gregory Meeks (D)
- Targi budowlane
- David McKinley (R), Donald Norcross (D)
- Klub Burn Pits
- Raul Ruiz (D), Brad Wenstrup (R)
- Autobus Caucus
- Darin LaHood (R), Rick Larsen (D)
- Kup amerykański klub
- David Joyce (R), Dan Lipiński (D)
C
- Kalifornia Aerospace Caucus
- Ted Lieu (D), Ken Calvert (R)
- Kalifornijska Demokratyczna Delegacja Kongresu
- Zoe Lofgren (D)
- Kalifornijski Publiczny Klub Szkolnictwa Wyższego
- Jeff Denham (R), Ami Bera (D)
- Caucus gazowany i bezalkoholowy (CAN)
- Van Taylor (R), David Scott (D), Rich Hudson (R), Sean Maloney (D)
- Klub na rzecz rozwoju studia, talentów (CAST) i różnorodności filmowej
- Hank Johnson (D), Steve Chabot (R), Raul Ruiz (D)
- Klub na rzecz Więzi Humanitarnej
- Gus Bilirakis (R), Henry Cuellar (D)
- Cementowy Caucus
- Ruben Gallego (D), Wolny (R)
- Klub wodny w zatoce Chesapeake
- Bobby Scott (D), Rob Wittman (R), Andy Harris (R), John Sarbanes (D)
-
Klub ds. rozwiązań klimatycznych
- Francis Rooney (R), Ted Deutch (D)
- Kongres 4th Poprawka Caucus
- Ted Poe (R), Zoe Lofgren (D)
- Kongresowy klub 5G
- Susan Brooks (R), Debbie Dingell (D)
- Kongresowy Klub Umiejętności XXI wieku
- Dave Loebsack (D)
- Umiejętność kongresowaJeden klub
- Biskup Sanforda (D)
- Kongresowe Koło Medycyny Akademickiej
- Kathy Castor (D), Phil Roe (R)
- Kongres ds. Dostępu do Cywilnej Służby Prawnej Caucus
- Joe Kennedy (D), Susan Brooks (R)
-
Kongresowy Klub Uzależnień, Leczenia i Rekonwalescencji
- Tim Ryan (D), Jim Sensenbrenner (R)
- Kongresowe Kolegium Umiejętności Czytania i Czytania Dorosłych
- Phil Roe (R), John Yarmuth (D)
- Kongresowy Klub Afgański
- Sheila Jackson Lee (D), Joe Wilson (R)
-
Kongresowe Kluby Pozaszkolne
- Nita Lowey (D), Lou Barletta (R)
- Kongresowe Koło Badań Rolniczych
- Rodney Davis (R), Jimmy Panetta (D)
- Klub Kongresowych Sił Powietrznych
- John Garamendi (D), Michael Turner (P), Kathy Castor (D), Adam Kinzinger (P)
- Kongresowy Klub Wywiadu, Obserwacji i Rozpoznania Powietrznego (ISR)
- John Garamendi (D), Don Bacon (R)
- Kongres Aluminiowy Caucus
- Larry Bucshon (R), Suzan DelBene (D), Bill Johnson (R), Dave Loebsack (D)
- Kongresowa Ameryka piękny klub
- David Cicilline (D), Ted Poe (R)
- Kongresowy Amerykański Klub Wolności Religijnej
- Alex Mooney (R)
- Kongresowe Koło Ochrony Zwierząt
- Earl Blumenauer (D), Vern Buchanan (R)
- Kongresowy Klub Antymonopolowy
- Ro Khanna (D), Mark Pocan (D), David Cicilline (D)
- Kongres Argentyny Caucus
- Mike McCaul (R), Eliot Engel (D)
- Artykuł Kongresu I Caucus
- Ken Buck (R)
-
Kongresowy Klub Azjatycko-Pacyfikowy (CAPAC)
- Judy Chu (D)
- Kongresowe wspomaganie opiekunów dzisiaj Caucus
- Michael Bennet (D)
- Kongresowy Klub Astmy i Alergii
- Eliot Engel (D), Fred Upton (R)
- Kongresowy Klub Bangladeszu
- Gregory Meeks (D), Pete King (R)
- Kongresowy Klub Baseballowy
- Roger Williams (R), Mike Doyle (D)
- Kongresowy Klub Wołowy
- Kevin Yoder (R), Henry Cuellar (D)
-
Kongresowe Klub Rowerowy
- Earl Blumenauer (D), Vern Buchanan (R)
- Kongresowe Koło Bioobrony
- Susan Brooks (R), Anna Eshoo (D)
- Kongresowy Klub Biopaliw
- Rodney Davis (R), Collin Peterson (D), Kristi Noem (R), Dave Loebsack (D)
-
Kongresowy Klub Biomasy
- Annie Kuster (D), Bruce Westerman (R)
- Kongresowe Koło Badań Biomedycznych
- Steve Stivers (R), Jackie Speier (D), Joe Barton (R), Steve Cohen (D)
-
Kongresowy Czarny Klub (CBC)
- Cedric Richmond (D)
-
Kongresowy Klub Niebieskich Kołnierzyków
- Brendan Boyle (D), Marc Veasey (D)
- Kongresowy Klub Graniczny
- Raúl Grijalva (D), Filemon Vela (D)
- Kongresowe Koło Bezpieczeństwa Granic
- Lamar Smith (R)
- Kongresowy Klub Burbonów
- Brett Guthrie (R), John Yarmuth (D)
- Kongresowe Koło Łucznicze i Łucznicze
- Doug Collins (R), Ron Kind (D)
- Kongresowa Grupa Zadaniowa ds. Urazów Mózgu
- Bill Pascrell (D), Tom Rooney (R)
- Kongresowe Targi Budowlane Caucus
- David McKinley (R), Donald Norcross (D)
- Kongresowe Caucus Burn Pits
- Raul Ruiz (D), Brad Wenstrup (R)
- Kongresowe Kup amerykańskie kluby
- Dan Lipiński (D), Walter Jones (R)
- Kongresowy Klub Kambodży
- Alan Lowenthal (D), Steve Chabot (R)
- Kongresowe Zgromadzenie Prewencji Raka
- Debbie Dingell (D), Barbara Comstock (R)
- Kongresowy Klub Ocalonych od Raka
- Mark DeSaulnier (D), Ted Poe (R)
- Kongresowy Klub Cukierkowy
- Jackie Walorski (R), Annie Kuster (D)
-
Kongresowy Klub Konopny
- Dana Rohrabacher (R), Earl Blumenauer (D), Don Young (R)
- Kongresowy Klub Odzysku Oleju Wzmocnionego Dwutlenkiem Węgla (CO2-EOR)
- Mike Conaway (R), Gregg Harper (R), Marc Veasey (D)
- Kongresowe Koło Karier i Edukacji Technicznej
- Glenn Thompson (R), Jim Langevin (D)
- Kongresowy Klub Karaibski
- Yvette Clarke (D)
- Kongresowe Caucus na rzecz konkurencyjności w technologii rozrywkowej (E-Tech)
- Jim McGovern (D), Adam Kinzinger (R), Lamar Smith (R), Debbie Wasserman Schultz (D)
- Klub Kongresu na rzecz Skutecznej Pomocy Zagranicznej
- Ted Yoho (R), Adam Smith (D)
- Klub Kongresowy na rzecz Domu kierowanego przez członków
- Bill Posey (R)
-
Klub Kongresowy ds. Kobiet
- Susan Brooks (R), Lois Frankel (D)
- Zgromadzenie Kongresowe na temat czarnoskórych mężczyzn i chłopców
- Danny Davis (D), Eleanor Holmes Norton (D)
-
Klub Kongresowy poświęcony czarnoskórym kobietom i dziewczętom
- Bonnie Watson Coleman (D), Robin Kelly (D), Yvette Clarke (D)
- Klub Kongresowy w Bośni
- Chris Smith (R), Eddie Bernice Johnson (D)
-
Klub Kongresowy w Brazylii
- Gregory Meeks (D), Wolny (R)
- Klub kongresowy na kalifornijskich kolejach dużych prędkości
- Zoe Lofgren (D), Lou Correa (D), Jim Costa (D)
- Zgromadzenie Kongresowe na temat biegłych księgowych (CPA) i księgowych
- Mike Conaway (R), Brad Sherman (D)
- Klub Kongresowy ds. Wolności Etnicznej i Religijnej na Sri Lance
- Bill Johnson (R), Danny Davis (D)
- Kongresowe Kluby Młodzieży Zastępczej
- Karen Bass (D), Tom Marino (R), Brenda Lawrence (D), Diane Black (R), Jim Langevin (D)
- Zgromadzenie Kongresowe w kwestiach greckich
- Gus Bilirakis (R), Carolyn Maloney (D)
- Zgromadzenie Kongresowe na temat Indii i Indian Amerykanów
- George Holding (R), Tulsi Gabbard (D)
- Klub Kongresowy ds. Promocji Własności Intelektualnej i Zapobiegania Piratom (Prawo Prywatności)
- George Holding (R), Adam Smith (D), Hakeem Jeffries (D)
-
Klub Kongresowy ds. Wymiany Międzynarodowej i Studiów
- Steve Pearce (R), Jim Himes (D)
- Klub Kongresowy w Korei
- Peter Roskam (R), Gerry Connolly (D), Mike Kelly (R), Ami Bera (D)
- Klub Kongresowy w sprawie strajku dalekiego zasięgu
- Vicky Hartzler (R), Madeleine Bordallo (D)
- Kongresowy Klub ds. Opieki Położniczej
- Zgromadzenie Kongresowe w sprawie choroby Parkinsona
- Carolyn Maloney (D), Pete King (R), Hank Johnson (D), Gus Bilirakis (R)
- Klub Kongresowy w Peru
- Chris Stewart (R), Gregory Meeks (D)
- Klub Kongresowy w Polsce
- Dan Lipiński (D), Chris Smith (R), Marcy Kaptur (D), Vacant (R)
- Kongres Kongresu w sprawie nadużywania leków na receptę
- Hal Rogers (R), Stephen Lynch (D)
- Klub Kongresowy ds. Partnerstw Publiczno-Prywatnych (P3)
- Mike Rogers (R), Gerry Connolly (D)
- Kongres w sprawie inteligentnych miast
- Yvette Clarke (D)
- Zgromadzenie Kongresowe w sprawie najbardziej śmiercionośnych nowotworów
- Anna Eshoo (D), Joe Kennedy (D), Dave Reichert (R), Leonard Lance (R)
-
Klub Kongresowy w sprawie Macedonii i Macedończyków-Amerykanów
- Dave Trott (R), Steve Stivers (R), Brendan Boyle (D)
- Kongres Kongresu na temat Nowoczesnego Rolnictwa
- Adrian Smith (R), Jim Costa (D)
- Klub Kongresowy na temat mediów wielokulturowych
- Yvette Clarke (D)
- Klub Kongresowy w Holandii
- Bill Huizenga (R), Derek Kilmer (D)
- Kongres Kongresu w sprawie nadużywania leków na receptę
- Hal Rogers (R), Stephen Lynch (D)
- Klub Kongresowy ds. Mniejszości Religijnych na Bliskim Wschodzie
- Anna Eshoo (D), Jeff Fortenberry (R)
- Kongres w sprawie stosunków amerykańsko-tureckich i tureckich Amerykanów
- Steve Cohen (D), Pete Sessions (R), Gerry Connolly (D), Steve Chabot (R)
- Klub Kongresowy ds. Studiów Regionalnych Miasta
- Mark DeSaulnier (D), Pete DeFazio (D)
- Klub Kongresowy w Wietnamie
- Zoe Lofgren (D), Chris Smith (R), Alan Lowenthal (D)
- Kongres Kongresu ds. Technologii Wirtualnej, Rozszerzonej i Mieszanej Rzeczywistości (Reality Caucus)
- Bill Flores (R), Suzan DelBene (D), Darrell Issa (R), Ted Lieu (D)
- Kongresowe Kluby Sportów Młodzieżowych
- Ron Kind (D), Jim Jordan (R), Marc Veasey (D), Vacant (R)
- Kongres Kongresu do Leczenia Raków Krwi i Innych Zaburzeń Krwi
- Gus Bilirakis (R), Doris Matsui (D)
- Kongresowy Klub Ameryka Środkowa
- David Valadao (R), Norma Torres (D)
- Kongresowe Koło Chemiczne
- John Moolenaar (R), Dan Lipiński (D)
- Kongresowe Caucus Kurczaka
- Steve Womack (R), Jim Costa (D)
- Kongresowe Klub Dziecięcy
- Sheila Jackson Lee (D), Kevin Yoder (R), Alan Lowenthal (D), Grace Meng (D)
- Kongresowe Kluby Nowotworów Dziecięcych
- Mike McCaul (R), Jackie Speier (D), GK Butterfield (D), Mike Kelly (R)
- Kongresowe Koło Opieki Zdrowotnej Dzieci
- Kathy Castor (D), Dave Reichert (R)
- Kongres kongresowy na temat przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP)
- John Lewis (D), Chris Stewart (R)
- Kongresowe Zgromadzenie ustawodawcze obywatela
- Kongresowy Klub Cytrusowy
- Tom Rooney (R), David Valadao (R), Filemon Vela (D)
- Kongres Obywatelski Klub
- Emanuel Cleaver (D), Kevin Yoder (R)
- Kongresowy Klub Uprzejmości i Szacunku
- Steve Stivers (R), Joyce Beatty (D)
- Kongresowy Klub Spisu Ludności
- Carolyn Maloney (D), José Serrano (D)
- Kongresowy Klub Węglowy
- David McKinley (R)
-
Kongresowa Koalicja ds. Adopcji
- Brenda Lawrence (D), Wolna (R)
- Kongresowe Wspólnoty Przybrzeżne Caucus
- Frank Pallone (D), Bradley Byrne (R), Denny Heck (D), Frank LoBiondo (R), Lois Frankel (D), David Rouzer (R), Charlie Crist (D), Darrell Issa (R)
- Klub Kongresowej Straży Przybrzeżnej
- Joe Courtney (D), Rick Larsen (D), John Garamendi (D), Frank LoBiondo (R), Duncan Hunter (R), Don Young (R)
- Klub Piłki Nożnej Congressional College
- Roger Williams (R)
- Kongres Kolumbii Caucus
- Henry Cuellar (D), Mario Díaz-Balart (R), Gregory Meeks (D), Carlos Curbelo (R)
- Congressional Community College Caucus
- Joe Courtney (D), Gus Bilirakis (R), Bobby Rush (D)
- Kongres Społecznościowy Klub Apteczny
- Kolego Carter (D), Peter Welch (D)
- Kongresowy Klub Wrodzonych Serc
- Gus Bilirakis (R), Adam Schiff (D)
-
Kongres Konstytucyjny Caucus
- Dave Brat (R)
- Kongres Spółdzielczy Klub Biznesu
- Ed Royce (R), Mark Pocan (D)
- Kongresowe Zgromadzenie ds. Zapobiegania Korozji
- Pete Olson (R), Elizabeth Esty (D)
- Kongresowy Klub Antyterrorystyczny
- Mike Gallagher (R), Elise Stefanik (R), Bill Keating (D), Kathleen Rice (D)
- Kongresowy Klub Żurawinowy
- Bill Keating (D), Tom MacArthur (R)
- Kongresowy Klub Chorwacki
- David Joyce (R), Nanette Barragán (D)
- Kongresowy Klub Bezpieczeństwa Cybernetycznego
- Jim Langevin (D), Mike McCaul (R)
- Kongresowy wydział mukowiscydozy
- Tom Marino (R), Jim McGovern (D)
-
Kongresowy Klub Czeski
- Joe Barton (R), Debbie Dingell (D), Jan Schakowsky (D)
- Kongresowe Koło Rolników Mleczarzy
- David Valadao (R), Peter Welch (D), Mike Simpson (R), Joe Courtney (D), Tom Reed (R), Tim Walz (D), Sean Duffy (R), Suzan DelBene (D)
- Kongresowy Klub Głuchych
- Mark Takano (D), Kevin Yoder (R)
- Klub Wspólnot Obronnych Kongresu
- Joe Courtney (D), Martha Roby (R)
- Kongresowy Klub Cukrzycy
- Tom Reed (R), Diana DeGette (D)
- Kongresowy Suplement Diety Caucus
- Wolny (R)
- Kongresowy Klub Handlu Cyfrowego
- Erik Paulsen (R), Suzan DelBene (D)
- Kongresowy Klub Sprzedaży Bezpośredniej
- Marsha Blackburn (R), Marc Veasey (D)
- Kongresowy Klub Energetyczny
- Jim Langevin (D), Doug Lambborn (R)
- Kongres Dywersyfikacji Techniki
- Robin Kelly (D), Cathy McMorris Rodgers (R), Ruben Gallego (D), Barbara Comstock (R)
- Kongres Dysleksji Caucus
- Lamar Smith (R), Julia Brownley (D)
- Kongresowe Kluby Handlu Elektronicznego
- Brett Guthrie (R), Pete Aguilar (D)
- Kongresowe Kluby E-learningowe
- Łukasz Messer (R)
- Wybory Sprawiedliwości w Kongresie
- Pete King (R), Suzanne Bonamici (D)
- Kongresowa Grupa Robocza ds. Wojny Elektronicznej
- Austin Scott (R), Rick Larsen (D)
- Kongresowe Oddziały Ratownictwa Medycznego (EMS) Caucus
- Tim Walz (D)
- Kongres efektywności energetycznej w zakresie oszczędności energii
- Adam Kinzinger (R), Peter Welch (D), Marsha Blackburn (R), Seth Moulton (D)
- Kongresowy Klub Magazynowania Energii
- Mark Takano (D), Chris Collins (R)
- Kongresowy Klub Ujścia
- Bill Posey (R), Rick Larsen (D), Frank LoBiondo (R), Suzanne Bonamici (D)
- Kongresowy Klub Everglades
- Mario Díaz-Balart (R), Alcee Hastings (D)
-
Kongres Rozwiń Klub Ubezpieczeń Społecznych
- John Larson (D), Debbie Dingell (D), Terri Sewell (D), Raúl Grijalva (D), Conor Lamb (D),
- Kongresowe Zgromadzenie Unieszkodliwiania Materiałów Wybuchowych (EOD)
- Rick Crawford (R), Susan Davis (D), Brian Mast (R), Tim Walz (D)
- Kongresowy Klub Nawozowy
- Dan Newhouse (R), Kathy Castor (D), Frank Lucas (R), Jim Costa (D)
- Kongresowy Klub Ubezpieczeń Finansowych i Ubezpieczeń na Życie
- Bogaty Neal (D), Pusty (R)
- Kongresowy Klub Fintech i Płatności
- David Scott (D), Kyrsten Sinema (D), Patrick McHenry (R), Randy Hultgren (R)
- Kongresowe Koło Straży Pożarnych
- Bill Pascrell (D), Steny Hoyer (D), Pete King (R), Dave Reichert (R)
- Kongresowy Klub Podatkowy zryczałtowany
- Michael Burgess (R)
- Kongres Bezpieczeństwa Żywności
- Rosa DeLauro (D)
- Kongresowe Kluby Byłych Burmistrzów
- Brenda Lawrence (D), Mike Turner (R)
- Kongres Fragile X Caucus
- Eliot Engel (D), Gregg Harper (R)
- Kongresowy Klub Zapachowy
- Barry Loudermilk (R), Bonnie Watson Coleman (D)
- Kongresowe Klub Franczyzowy
- Rodney Davis (R), Collin Peterson (D)
- Kongresowe Kluby Wolnych Plików
- Mike Conaway (R), GK Butterfield (D)
-
Kongres Wolnej Myśli
- Jared Huffman (D), Jamie Raskin (D), Jerry McNerney (D)
-
Kongresowy Klub Przyjaciół Australii
- Joe Courtney (D), Mike Gallagher (R)
-
Kongresowi Przyjaciele Danii Klub
- Steny Hoyer (D), Tom Cole (R)
- Kongresowi Przyjaciele Egiptu Caucus
- Dana Rohrabacher (R), Tulsi Gabbard (D)
-
Kongresowy Klub Przyjaciół Irlandii
- Bogaty Neal (D), Pete King (R)
- Kongresowi Przyjaciele Klubu Liechtensteinu
- Don Beyer (D), Larry Bucshon (R), Joe Crowley (D), Jim Sensenbrenner (R)
- Kongresowi Przyjaciele Klubu Nowej Zelandii
- Rick Larsen (D), Kevin Brady (R)
- Kongresowi Przyjaciele Norwegii
- Rick Larsen (D), Jim Sensenbrenner (R), Betty McCollum (D), Erik Paulsen (R)
- Kongresowi Przyjaciół Szkocji Caucus
- Jimmy Duncan (R)
- Kongresowy Klub Przyjaciół Hiszpanii
- Jenniffer González (R), Joe Kennedy (D)
- Kongresowi Przyjaciół Walii Caucus
- Morgan Griffith (R)
- Kongresowy Klub Pełnego Zatrudnienia
- Marcy Kaptur (D), Frederica Wilson (D), Wolna (D)
- Kongresowy Klub Przyszłości
- Carlos Curbelo (R), Kyrsten Sinema (D)
- Kongresowy Klub Przyszłości Pracy
- Kongres Gruzji Caucus
- Ted Poe (R), Gerry Connolly (D)
- Kongresowy Klub Niemiecko-Amerykański
- Glenn Thompson (R), Bill Keating (D)
- Kongresowy Globalny Klub Zdrowia
- Betty McCollum (D), Dave Reichert (R)
-
Kongresowy Globalny Klub Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
- Alcee Hastings (D)
- Kongresowe Zielone Szkoły Caucus
- Alan Lowenthal (D), Ryan Costello (R)
- Kongresowe Zgromadzenie Innowacji Grid
- Jerry McNerney (D), Bob Latta (R)
- Kongres ds. Hazardów
- Suzan DelBene (D)
-
Kongresowe Koło Zdrowia Słuchu
- David McKinley (R), Mike Thompson (D)
- Kongresowy Klub Serca i Udarów
- Chris Smith (R), Joyce Beatty (D)
- Kongresowy Sojusz Grecko-Izraelski
- Gus Bilirakis (R), Ted Deutch (D)
- Kongresowe wydziałowe zapalenie wątroby
- Grace Meng (D), Hank Johnson (D), Wakat (R)
- Kongresowe Centrum Budownictwa Wysokowydajnego
- David McKinley (R), Peter Welch (D)
- Kongresowe Koło Szkolnictwa Wyższego
- André Carson (D)
- Kongresowy Klub Kolei Pasażerskich dużych prędkości i międzymiastowych
- David Price (D), Mike Capuano (D), Zoe Lofgren (D), Tim Walz (D), Seth Moulton (D), Earl Blumenauer (D), Vacant (D)
- Kongresowy Klub Hinduski
- Sesje Pete'a (R)
-
Kongresowy Klub Latynosów (CHC)
- Michelle Lujan Grisham (D), Joaquin Castro (D), Ruben Gallego (D), Pete Aguilar (D)
-
Kongresowa Konferencja Hiszpańska
- Mario Díaz-Balart (R), Ileana Ros-Lehtinen (R)
- Kongresowy Klub Historyczny
- John Larson (D), Tom Cole (R), Bill Pascrell (D)
- Kongresowy Klub Hokejowy
- Mike Quigley (D), Brian Higgins (R), Erik Paulsen (R), Vacant (R)
- Kongresowe Domowe Koło Zdrowia
- Jim McGovern (D), Walter Jones (R)
- Kongresowe Koło Ochrony Domów
- Steven Palazzo (R), Cedric Richmond (D), Garret Graves (R), Bill Pascrell (D)
- Kongres Honorowy i Klub Obywatelski
- Mike Johnson (R), Charlie Crist (D)
- Kongresowe Kluby Bezdomności
- Alcee Hastings (D), Eddie Bernice Johnson (D)
- Kongresowe Klub Gościnności
- Sean Duffy (R), Derek Kilmer (D)
- Kongresowy Klub Konny
- Andy Barr (R), Paul Tonko (D)
- Kongresowy Dom Walki o Raka
- Derek Kilmer (D), Kevin Yoder (R), Brian Higgins (R), Vacant (R)
- Kongresowe Stowarzyszenie Produkcyjne Domów
- Kongres House Mobility Air Forces Caucus
- John Garamendi (D), Cathy McMorris Rodgers (R)
- Kongresowy Klub Handlu Ludźmi
- Chris Smith (R), Carolyn Maloney (D), Kay Granger (R), Bobby Scott (D)
- Kongres Humanistyczny Koło Naukowe
- Leonard Lance (R), David Price (D)
- Kongresowy Klub Węgierski
- Marcy Kaptur (D), Dennis Ross (R), Andy Harris (R), Debbie Dingell (D)
- Kongresowe Niezależne Kolegia Caucus
- Bob Goodlatte (R), Mike Capuano (D)
- Kongresowy Klub Indonezji
- Vern Buchanan (R), Dina Titus (D)
- Kongres Infrastruktury Klubu
- Jimmy Duncan (R), Elizabeth Esty (D), Garret Graves (R), Sean Maloney (D)
- Kongresowe Klub Innowacji
- Darrell Issa (R)
- Kongresowe Integracyjne Koło Zdrowia i Wellness
- Mike Coffman (R)
- Kongresowe Międzynarodowe Koło Edukacji Podstawowej
- Dave Reichert (R), Mike Quigley (D)
- Kongresowy Klub Internetowy
- Bob Goodlatte (R), Anna Eshoo (D)
- Kongres Internet of Things Caucus
- Darrell Issa (R), Suzan DelBene (D)
- Kongresowa Międzystanowa 11 (I-11) Caucus
- Paul Gosar (R), Dina Titus (D)
- Kongresowa Międzystanowa 14 (I-14) Caucus
- Brian Babin (R), Ralph Abraham (R)
- Kongresowa Międzystanowa 73/73/75 Caucus
- Tom Ryż (R)
- Kongresowe Kluby Gatunków Inwazyjnych
- Mike Thompson (D), Elise Stefanik (R)
- Kongres Wynalazków
- Bill Foster (po prawej ), Paul Gosar (po prawej )
- Kongresowy Klub Praw Człowieka i Demokracji w Iranie
- Dana Rohrabacher (R), Steve Cohen (D)
- Kongresowy Klub Iraku
- Adam Kinzinger (R), Seth Moulton (D)
- Kongresowy Klub Zwycięstwa Izraela
- Bill Johnson (R), Wolny (R)
- Kongresowe Kluby Jazzowe
- Sheila Jackson Lee (D), Doug Collins (R)
- Kongresowe Koło Myśliwskie Joint Strike Fighter
- Tom Rooney (R), John Larson (D)
- Kongresowy Klub Nerek
- Tom Marino (R), Suzan DelBene (D)
- Kongresowe Koło Pracy i Rodzin Pracujących
- Linda Sánchez (D), Stephen Lynch (D)
- Kongresowy Klub Latyno-Żydów
- Eliot Engel (D), Ileana Ros-Lehtinen (R), Debbie Wasserman Schultz (D)
-
Kongresowy Klub ds. Równości LGBT
- David Cicilline (D), Sean Maloney (D), Mark Pocan (D), Kyrsten Sinema (D), Mark Takano (D)
- Kongres Liberii Caucus
- Karen Bass (D), Keith Ellison (D), Erik Paulsen (R), Donald Payne (D), Claudia Tenney (R)
- Kongresowa Biblioteka Kongresu Caucus
- Bob Aderholt (R), Earl Blumenauer (D)
- Kongres nauk przyrodniczych Caucus
- Leonard Lance (R), Scott Peters (D)
- Kongresowe Klub Dźwiękowy Long Island
- Rosa DeLauro (D), Lee Zeldin (R), Tom Suozzi (D)
- Kongresowe wydziały raka płuc
- Rick Nolan (D), Frank LoBiondo (R)
- Kongresowy Klub Lupusu
- Tom Rooney (R), Eddie Bernice Johnson (D), Bill Keating (D), Ileana Ros-Lehtinen (R)
- Kongresowe wydziały choroby z Lyme
- Chris Smith (R), Collin Peterson (D)
-
Kongres Maker Caucus
- Tim Ryan (D), Steve Stivers (R), Mark Takano (D), Susan Brooks (R)
- Kongres malarii i zaniedbanych chorób tropikalnych
- Chris Smith (R), Gregory Meeks (D)
- Kongresowy Klub ds. Uczciwości Mediów
- Lamar Smith (po prawej), Alex Mooney (po prawej ), Kevin Cramer (po prawej)
-
Kongresowa opieka zdrowotna dla wszystkich klubów
- Pramila Jayapal (D), Keith Ellison (D), Debbie Dingell (D)
- Kongresowe Koło Zdrowia Mężczyzn
- Markwayne Mullin (R), Donald Payne (D)
- Kongresowe Klub Mentoringu
- Susan Davis (D)
- Kongresowy Klub Pracy Klasy Średniej
- Raja Krishnamoorthi (D), Mike Gallagher (R)
- Kongresowe Koło Mikrobiznesu
- Barbara Comstock (R), Anna Eshoo (D), Tim Ryan (D), Vacant (R)
- Kongresowy Klub Rodzinny Wojskowy
- Cathy McMorris Rodgers (R), Sanford Bishop (D)
- Kongresowe Wojskowe Koło Zdrowia Psychicznego
- Tim Ryan (D), Tom Rooney (R)
- Kongresowe Wojskowe Kluby Zapobiegania Napaściom Seksualnym
- Mike Turner (R), Niki Tsongas (D)
- Kongresowy Klub Weteranów Wojskowych
- Mike Thompson (D), Tom Rooney (R), Collin Peterson (D), Gus Bilirakis (R)
- Kongresowe Wojskowe Programy Młodzieży Caucus
- Joe Wilson (R), Madeleine Bordallo (D)
- Klub baseballowy Kongresowej Ligi Mniejszej
- Roger Williams (R), Cedric Richmond (D)
- Kongresowe Caucus nad rzeką Missisipi
- Rick Crawford (R), Jason Smith (R), Ron Kind (D), Tim Walz (D)
- Kongresowe Klub Modelowania i Symulacji
- Bobby Scott (D), Scott Taylor (R), Stephanie Murphy (D)
- Kongresowy Kaucus Mołdawii
- Pete Olson (R), David Price (D)
- Kongres Mongolii Caucus
- Don Young (R), Dina Titus (D)
- Kongresowe Maroko Caucus
- Carlos Curbelo (R), Bennie Thompson (D), Joe Wilson (R), Gerry Connolly (D)
-
Kongresowy Klub Motocyklowy
- Michael Burgess (po prawej), Tim Walberg (po prawej )
- Kongresowy Klub Sportów Motorowych
- Bill Posey (R), Mike Thompson (D)
- Kongresowy Caucus ds. Stwardnienia Rozsianego
- David Price (D), Ryan Costello (R)
- Kongres Komponentów Gwardii Narodowej i Rezerwy
- Steven Palazzo (R), Tim Walz (D)
- Kongresowe Parki Narodowe Caucus
- Ron Kind (D), Dave Reichert (R)
- Kongresowy klub rdzennych Amerykanów
- Betty McCollum (D), Tom Cole (R)
- Kongresowy Klub ds. Klęsk Naturalnych
- Mike Thompson (D), Tom Rooney (R)
- Kongresowy Klub Marynarki Wojennej i Korpusu Piechoty Morskiej
- Rob Wittman (R), Susan Davis (D)
- Kongresowe Koło Naukowe ds. Neuronauki
- Earl Blumenauer (D), Cathy McMorris Rodgers (R)
- Kongresowy Klub Nowych Amerykanów
- Ileana Ros-Lehtinen (R), Norma Torres (D)
-
Kongres NextGen 9-1-1 Caucus
- John Shimkus (R), Anna Eshoo (D)
- Kongresowy Klub Nigerii
- Sheila Jackson Lee (D), Steve Chabot (R)
- Kongresowa Grupa Robocza ds. Bezpieczeństwa Jądrowego
- Jeff Fortenberry (R), Pete Visclosky (D)
- Kongresowy Klub Pielęgniarstwa
- David Joyce (R), Tulsi Gabbard (D), Rodney Davis (R), Suzanne Bonamici (D)
- Kongres Oceans Caucus
- Don Young (R), Suzanne Bonamici (D)
-
Congressional Ohio River Basin Caucus
- John Yarmuth (D), Bill Johnson (R)
- Kongresowy Klub Naftowy i Gazowy
- Vicente Gonzalez (D)
- Kongresowe Koło Open Source
- Wolny (R)
- Kongresowa Grupa Działania Szansy
- Bradley Byrne (R), Don Beyer (D)
- Kongresowe Koło Zdrowia Jamy Ustnej
- Mike Simpson (R), Elijah Cummings (D)
- Kongresowy Klub Świadomości Przeszczepiania Narządów i Tkanek
- Jim Costa (D), Ileana Ros-Lehtinen (R), Marsha Blackburn (R), Lacy Clay (D)
- Kongresowe Okręgi Hrabstw Sierocych
- Doug Collins (R)
- Kongresowy Klub Wychodzenia z Ubóstwa
- Barbara Lee (D), GK Butterfield (D), Wolna (D)
- Kongresowy Klub ds. Płatnych Urlopów Rodzicielskich
- Barbara Comstock (R)
- Klub Płatników Kongresu
- Bill Foster (R), Leonard Lance (R)
- Kongresowy Klub Korpusu Pokoju
- John Garamendi (D), Joe Kennedy (D)
- Kongresowy Klub Orzechowy
- Martha Roby (R), Sanford Bishop (D)
- Kongresowe Caucus wodogłowia dla dzieci i dorosłych
- Leonard Lance (R), André Carson (D)
- Kongresowe Caucus Pediatric Trauma Caucus
- Rich Hudson (R), GK Butterfield (D)
- Kongres Ochrony Emerytur dla Pracujących Amerykanów Caucus
- Rick Nolan (D)
- Kongres Pilotów Klubu
- Sam Graves (R), Collin Peterson (D)
- Kongresowy Klub Nauk Planetarnych
- John Culberson (R), Derek Kilmer (D)
- Kongresowe Koło Ochrony Zapylaczy
- Alcee Hastings (D), Jeff Denham (R)
- Kongresowe możliwości portów, odnowienie, handel i bezpieczeństwo (PORTS) Caucus
- Ted Poe (R), Alan Lowenthal (D)
- Kongresowe Caucus Ports-to-Plains
- Adrian Smith (R), Jodey Arrington (R), Vicente González (D), Henry Cuellar (D)
- Kongresowy Klub Portugalski
- David Valadao (R), Jim Costa (D), Lee Zeldin (R), David Cicilline (D)
- Kongresowy Klub Weteranów po 11 września
- Tulsi Gabbard (D), Scott Perry (R)
- Kongresowe Klub Modlitewny
- Mark Walker (R)
- Kongresowy Klub Pre-K
- Joaquin Castro (D), Tom Cole (R), Katherine Clark (D)
- Kongresowe Koło Podstawowej Opieki Medycznej
- Joe Courtney (D), David Rouzer (R)
- Kongresowe Zgromadzenie Prywatności
- Joe Barton (R), Diana DeGette (D)
- Kongres Nagród Kaucus
- Randy Hultgren (R), Dan Lipiński (D)
-
Kongresowy Klub Postępowy (CPC)
- Pramila Jayapal (D), Mark Pocan (D)
- Kongresowy Klub Propanowy
- Kongresowy Klub Nadawców Publicznych
- Earl Blumenauer (D), Ryan Costello (R)
- Kongresowe Koło Zdrowia Publicznego
- Rob Wittman (R), Gene Green (D), Kay Granger (R), Lucille Roybal-Allard (D), Jim McGovern (D)
- Kongresowy Klub Mieszkalnictwa Publicznego
- Steve Stivers (R), Emanuel Cleaver (D)
- Kongres ds. Wybaczania Pożyczek na Służbę Publiczną
- Brendan Boyle (D), Ryan Costello (R)
- Kongresowy Klub Transportu Publicznego
- Dan Lipiński (D), Barbara Comstock (R)
- Kongresowy Klub Odzyskiwania Dźwięku Puget
- Denny Heck (D), Derek Kilmer (D)
- Centrum Kongresowe i Centrum Testowania Caucus
- Kongresowy Klub Ziem Rzadkich
- Hank Johnson (D), Mike Coffman (R)
- Kongresowy Caucus z mieszanego betonu
- Rodney Davis (R), Scott Perry (R), Julia Brownley (D), Dan Lipinski (D)
- Kongresowy Klub Recyklingu
- John Shimkus (R), Frank Pallone (D)
- Kongresowy Klub Reentry
- Danny Davis (D), Dwight Evans (D)
- Kongresowy Klub Rafineryjny
- Pete Olson (R), Cedric Richmond (D), Bob Latta (R), Gene Green (D)
- Kongres Reformatorów Klubu
- Ken Buck (R), Kathleen Rice (D)
- Kongresowe Koło Badań i Rozwoju (B+R)
- Bill Foster (po prawej), Barbara Comstock (po prawej )
- Kongresowe Zgromadzenie Odpornej Budowy
- Mario Díaz-Balart (R), Elizabeth Esty (D), Blaine Luetkemeyer (R), Henry Cuellar (D)
- Kongresowy Klub Rock and Rolla
- Marcia Fudge (D), Marsha Blackburn (R), Collin Peterson (D), Bennie Thompson (D), Dave Joyce (R), Vacant (R)
- Kongresowe Klub Rodeo
- Rick Crawford (R), Jim Costa (D)
- Kongresowy Klub Rugby
- Alex Mooney (R)
- Kongresowy Klub Rumowy
- Jenniffer González (R), Stacey Plaskett (D)
- Kongresowe Koło Wiejskie
- Adrian Smith (R), Tim Walz (D)
- Kongresowe Szpitale Wiejskie Caucus
- Bruce Poliquin (R), Cheri Bustos (D), Derek Kilmer (D)
- Kongresowy Klub Weteranów Wiejskich
- Adrian Smith (R), Collin Peterson (D)
- Kongresowy Klub Wyborów Szkoły
- Łukasz Messer (R)
- Kongresowy Klub Harcerski
- Chris Collins (R), Jim Cooper (D)
-
Kongres Drugiej Poprawki Caucus
- Tom Massie (R)
- Kongresowy Klub Półprzewodników
- Sesje Pete'a (R), Zoe Lofgren (D)
- Kongresowy Klub Serbski
- Ted Poe (R), Emanuel Cleaver (D)
- Klub Usług Kongresowych
- Gregory Meeks (D), Dave Reichert (R), Kenny Marchant (R)
- Kongresowy Klub Gospodarki Współdzielenia
- Eric Swalwell (D), Darrell Issa (R)
- Kongresowy Klub Mięczaków
- Mike Thompson (D), Steve Scalise (R), John Larson (D), Rob Wittman (R)
- Kongresowy Klub Przemysłu Okrętowego
- Rob Wittman (R), Joe Courtney (D)
- Kongresowy Klub Sierpowaty
- Danny Davis (D)
- Kongresowy Klub Sindh
- Brad Sherman (D)
- Kongresowy Klub Singapuru
- Bradley Byrne (R), Denny Heck (D)
- Kongresowe Kluby Narciarskie i Snowboardowe
- Annie Kuster (D), Scott Tipton (R)
- Kongresowy Caucus Raka Skóry
- Jim Cooper (D), David Joyce (R), Carolyn Maloney (D), Vacant (R)
- Kongresowy Klub Słowacki
- Rod Blum (R), Pete Visclosky (D)
- Kongresowe Kluby Małych Firm
- Chellie Pingree (D), Scott Tipton (R)
- Kongresowy Klub Inteligentnych Kontraktacji
- Rob Wittman (R), Gerry Connolly (D)
- Kongresowy Klub Inteligentnego Transportu
- Debbie Dingell (D), Joe Barton (R), Ted Lieu (D), Joe Wilson (R)
- Kongresowy Klub Pracy Socjalnej
- Barbara Lee (D)
- Kongres Glebowy Caucus
- Tom Rooney (R), Jim Costa (D), Jared Huffman (D), Roger Marshall (R)
- Kongresowy Klub Słoneczny
- Raja Krishnamoorthi (D), Ralph Norman (R)
- Klub kompozytorów kongresowych
- Marsha Blackburn (R), Ted Deutch (D)
- Kongresowe Siły Operacji Specjalnych Caucus
- Walter Jones (R), Tim Walz (D), Scott Peters (D), Kathy Castor (D)
- Kongresowy Klub Spina Bifida
- Chris Smith (R), Henry Cuellar (D)
- Kongresowe Klub Sportowców
- Jeff Duncan (R), Austin Scott (R), Gene Green (D), Marc Veasey (D)
-
Kongresowe Caucus Sri Lanki
- Bob Aderholt (R), Dina Titus (D)
- Kongres nauk ścisłych, technologii, inżynierii, sztuki i matematyki (STEAM) Caucus
- Suzanne Bonamici (D), Elise Stefanik (R)
-
Kongresowy Klub Stalowy
- Mike Bost (R), Pete Visclosky (D), Rick Crawford (R)
- Klub Edukacji Kongresowej, Technologii, Inżynierii i Matematyki (STEM)
- Dan Lipiński (D), Susan Davis (D), Randy Hultgren (R)
- Kongresowy Klub Okrętów Podwodnych
- Joe Courtney (D), Jim Langevin (D), Rob Wittman (R), Vacant (R)
- Kongresowy Sudan i Południowy Sudan Caucus
- Tom Rooney (R), Mike Capuano (D), Barbara Lee (D)
-
Kongresowy Klub Tajwanu
- Mario Díaz-Balart (R), Gerry Connolly (D), Albio Sires (D), Gregg Harper (R)
- Kongresowa Grupa Zadaniowa ds. Bezpieczeństwa Wyborów
- Bennie Thompson (D), Bob Brady (D)
- Kongresowy Klub Telezdrowia
- Mike Thompson (D), Gregg Harper (R), Peter Welch (D), Diane Black (R)
- Kongresowe limity kadencji Kaucus
- Rod Blum (R), Beto O'Rourke (D)
- Kongresowy Klub Morski w Teksasie
- Brian Babin (R), Randy Weber (R), Eddie Bernice Johnson (D), Vacant (R)
- Kongresowy zespół Tourette'a Caucus
- Steve Cohen (D), Pete King (R)
- Kongresowe Klub Zabawek
- Chris Collins (R), Ted Lieu (D)
- Kongresowe Zgromadzenie Znaków Towarowych
- John Ratcliffe (R), Ted Deutch (D)
- Kongresowe Zgromadzenie Przejrzystości
- Mike Quigley (D), Darrell Issa (R)
- Klub Kongresowego Transatlantyckiego Partnerstwa w dziedzinie Handlu i Inwestycji (TTIP)
- Erik Paulsen (R), Rich Neal (D), Bill Keating (D), Carlos Curbelo (R)
- Kongresowe Koło Podróży i Turystyki
- Gus Bilirakis (R), Dina Titus (D)
- Kongresowe Wybory ds. Opieki Pourazowej
- Mike Gallagher (R), Danny Davis (D)
-
Kongresowe Wtorkowe Kluby Grupowe
- John Katko (R), Elise Stefanik (R), Wolny (R)
- Congressional Unexploded Ordnance (UXO) i Demining Caucus
- Jackie Speier (D), David Valadao (R)
-
Kongresowe Zgromadzenie Systemów Bezzałogowych
- Dan Lipiński (D), Frank LoBiondo (R)
- Kongresowy Klub Sterowców Ładunkowych USA
- Duncan Hunter (R), Brad Sherman (D)
- Kongresowy Klub Ekspatriantów Stanów Zjednoczonych (Ekspat Klubu)
- Steven Palazzo (P)
-
Kongresowa Grupa Robocza USA-Chiny
- Darin LaHood (R), Rick Larsen (D)
- Kongresowy Klub Przyjaźni USA-Liban
- Darrell Issa (R), Charlie Crist (D)
- Kongresowy Klub Przyjaźni USA-Meksyk
- David Valadao (R)
- Kongresowe Klub Miejski
- Mike Turner (R), Dan Kildee (D)
- Kongresowy Kaukaz Uzbekistanu
- Trent Kelly (R), Vicente González (D)
- Grupa Zadaniowa Congressional Valley Fever Task Force
- Kevin McCarthy (po prawej), Dave Schweikert (po prawej )
- Zespół ds. Wartości Kongresu
- Vicky Hartzler (po prawej ), Randy Hultgren (po prawej ), Bob Aderholt (po prawej ), Jody Hice (po prawej )
- Kongres Weteranów Praca Caucus
- Jeff Denham (R), Tim Walz (D)
- Kongresowy Klub Ofiar Komunizmu
- Dennis Ross (R), Marcy Kaptur (D), Dan Lipiński (D), Chris Smith (R)
- Zgromadzenie Praw Ofiar Kongresu
- Kongresowy Klub Wizji
- Gene Green (D), Ileana Ros-Lehtinen (R), David Price (D), Steve Stivers (R)
- Kongresowy Klub Praw Głosowania
- Marc Veasey (D), Bobby Scott (D), Terri Sewell (D)
- Klub Wojowników Kongresu
- Steve Russell (R), Seth Moulton (D)
- Kongresowy Klub ds. Cięcia Odpadów
- Ralph Norman (R), Dave Brat (R)
-
Kongresowy Kaucus Zachodni
- Paweł Gosar (R)
-
Kongresowe Koło Ochrony Przyrody (CWRC)
- Mike Thompson (D), Rob Wittman (R), Ron Kind (D), Frank LoBiondo (R)
- Kongresowy Klub Dzikiego Łososia
- Don Young (R), Jared Huffman (D)
- Kongresowy Klub Wina
- Mike Thompson (D), Duncan Hunter (R)
- Okręgowe Lasy Robocze Kongresu
- Bruce Westerman (R), Sanford Bishop (D), Jaime Herrera Beutler (R), Collin Peterson (D)
- Kongres pisarzy Caucus
- Marek Takano (D)
- Kongresowe Wyzwanie Młodzieży
- David McKinley (R), Grace Napolitano (D)
- Kongres Zika Caucus
- Filemon Vela (D), Ileana Ros-Lehtinen (R)
- Kongresowe Zoo i Akwarium Caucus
- Jeff Fortenberry (R), Dan Lipiński (D)
- Łączenie Klubu Ameryk
- Tony Cárdenas (D), Carlos Curbelo (R)
- Towarzystwo Konserwatywnej Opportunity
- Steve Król (R)
- Klub Praw Twórczych
- Judy Chu (D), Doug Collins (R)
- Klub Zapobiegania Przestępczości i Rozwoju Młodzieży
- Tony Cárdenas (D), Dave Reichert (R)
D
- Grupa Robocza Demokratycznego Izraela
- Ted Deutch (D), Gene Green (D), Alcee Hastings (D), Linda Sánchez (D), Ted Lieu (D)
- Klub Generacji Rozproszonych
- Mike Doyle (D), Pusty (R)
mi
- Puls elektromagnetyczny Caucus
- Doug Lambborn (R), Yvette Clarke (D), Wolny (R)
- Klub Przedsiębiorczości
- John Delaney (D), Tom MacArthur (R)
- Klub Unii Europejskiej
- Joe Wilson (R), Gregory Meeks (D)
F
- Floryda Porty Caucus
- Frederica Wilson (D), Lois Frankel (D), Mario Díaz-Balart (R), Bill Posey (R)
- Klub Przyjaciół Białorusi
- Marcy Kaptur (D), Bill Keating (D), Chris Smith (R), Joe Wilson (R)
- Przyjaciele Wolnego, Stabilnego i Demokratycznego Klubu Syryjskiego
- Adam Kinzinger (R), Brendan Boyle (D)
- Klub Przyjaciół Finlandii
- Sean Duffy (R), Rick Nolan (D), Vern Buchanan (R), Debbie Dingell (D)
- Klub Zjazdowy Przyjaciół Korpusu Pracy
- Lou Barletta (R), biskup Sanford (D)
- Klub Przyjaciół Kazachstanu
- Bob Aderholt (R), Sheila Jackson Lee (D)
- Przyjaciele Szwajcarii Caucus
- Jim McGovern (D), Jeff Fortenberry (R)
- Przyszłość Klubu Transportowego
- Ayanna Pressley (D), Jesus „Chuy” Garcia (D), Mark Takano (D)
g
- Globalne inwestycje w Ameryce Caucus
- George Holding (R), Jim Himes (D), Andy Barr (R), Gregory Meeks (D)
- Spotkanie lekarzy republiki GOP
- Przewodniczący/ Współ- Phil Roe (po prawej ), Andy Harris (po prawej)
- Rządowy Klub ds. Efektywności
- Jackie Walorski (R), Gerry Connolly (D)
h
- Klub Innowacji Opieki Zdrowotnej
- Mike Kelly (R), Ron Kind (D), Markwayne Mullin (R), Ami Bera (D)
- Klub Ukrytych Bohaterów dla Opiekunów Wojskowych i Weteranów
- Nancy Pelosi (D), Phil Roe (R)
- Historyczny Klub Ochrony
- Mike Turner (R), Earl Blumenauer (D)
- Klub w Hongkongu
- Chris Smith (R), Madeleine Bordallo (D)
- Dom Aerospace Caucus
- Steve Knight (R), Derek Kilmer (D), Steven Palazzo (R), Ed Perlmutter (D)
- Dom Motoryzacyjny Klub
- Mike Kelly (R), Marcy Kaptur (D), Chuck Fleischmann (R), Dan Kildee (D)
-
Dom Bałtycki Caucus
- John Shimkus (R), Adam Schiff (D)
- Izba Kongresu Wolność Prasy
- Adam Schiff (D), Steve Chabot (R)
- Dom Kongresowy Francuski Klub
- Joe Wilson (R), Bill Keating (D), Bob Latta (R), Adam Schiff (D)
- Domowy Zdecentralizowany Klub Recyklingu Ścieków
- Sam Graves (R), Emanuel Cleaver (D)
- Dom Klubu Etiopsko-Amerykańskiego
- John Garamendi (D), Joe Wilson (R), Mike Coffman (R)
- Dom Rolniczy Klub Spółdzielni
- Sam Graves (R), Jim Costa (D)
-
Klub Wolności Domu
- Jim Jordan (po prawej), Mark Meadows (po prawej), Scott Perry (po prawej)
- Dom Przyszłości Klubu
- Carlos Curbelo (R), Kyrsten Sinema (D)
- Dom General Aviation Caucus
- Sam Graves (R), Marc Veasey (D)
- Dom NASA Caucus
- Steve Knight (R), Marcy Kaptur (D)
- Izba Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego
- Liz Cheney (R), Mike Gallagher (R)
- Dom Organiczny Caucus
- Pete DeFazio (D), Ron Kind (D), Dan Newhouse (R)
- Dom Wypoczynek na świeżym powietrzu
- Mike Simpson (R)
- Dom Papieru i Opakowań Caucus
- Bruce Poliquin (R), Kurt Schrader (D)
- Dom Republikański Izrael Caucus
- Peter Roskam (R), Doug Lambborn (R), Leonard Lance (R), Lee Zeldin (R)
- Dom Wydziału Edukacji Wiejskiej
- Sam Graves (R), Dave Loebsack (D)
- Dom Uprawy Specjalne Caucus
- Chris Collins (R), Jim Costa (D)
- Dom Cukrowy
- Alcee Hastings (D), Mike Simpson (R)
- Wybory ds. odpowiedzialności w House Tech
- Robin Kelly (D), Emanuel Cleaver (D)
- Dom Tekstylny Caucus
- Patrick McHenry (R), Bill Pascrell (D)
- Dom Szlaki Caucus
- Jeff Fortenberry (R), Earl Blumenauer (D), Rick Nolan (D)
- Dom UK Caucus
- George Holding (R), Ron Kind (D), Joe Wilson (R), Derek Kilmer (D)
- Domowa Organizacja Ochrony Sygnalistów
- Rod Blum (R), Mike Coffman (R), Kathleen Rice (D), Jackie Speier (D), Elijah Cummings (D), Vacant (R)
- Drut domowy i wyroby z drutu Caucus
- Sam Graves (R), Jim Cooper (D)
- Wodor i ogniwa paliwowe Caucus
- John Larson (D), Wolny (R)
i
- I-69 Klub Kongresowy
- Henry Cuellar (D), Larry Bucshon (R), Wolny (R)
- Członkowie Służby Imigracyjnej i Klub Weteranów
- Jeff Denham (R), Juan Vargas (D)
-
Międzynarodowy Klub Ochrony Przyrody
- Ed Royce (R), Jeff Fortenberry (R), Henry Cuellar (D), Betty McCollum (D)
-
Międzynarodowy Klub Wolności Religijnej
- Juan Vargas (D), Wolny (R)
-
Klub Sojuszników Izraela
- Doug Lambborn (R), Eliot Engel (D), Brad Sherman (D), Wolny (R)
K
L
- Klub Ochrony Ziemi
- Ryan Costello (R), Earl Blumenauer (D), Dave Reichert (R), Mike Thompson (D)
- Klub Egzekwowania Prawa
- John Rutherford (R), Bill Pascrell (D)
m
- Klub Techniki Medycznej
- Anna Eshoo (D), Erik Paulsen (R)
- Klub Zdrowia Psychicznego
- Grace Napolitano (D), John Katko (R)
- Klub Obrony Przeciwrakietowej
- Doug Lambborn (R), Tulsi Gabbard (D), Wolny (R)
- Czarnogóra Caucus
- Doug Lambborn (R), Chellie Pingree (D)
- Komunalny Klub Finansowy
- Randy Hultgren (R), holenderski Ruppersberger (D)
n
- Obszar Dziedzictwa Narodowego Caucus
- Paul Tonko (D), wolny (R)
- Klub Służby Narodowej
- Doris Matsui (D), David Price (D)
-
Nowa Koalicja Demokratyczna
- Jim Himes (D)
- Brak Komitetu Działań Politycznych (PAC) Klub
- Ro Khanna (D), Beto O'Rourke (D)
- Koalicja Kongresowa Północno-Wschodnie-Środkowy Zachód (NEMW)
- Dave Joyce (R), Rick Nolan (D)
- Północna granica Caucus
- Kevin Cramer (R), Brian Higgins (D)
- Klub Energetyczny Północno-Zachodniego
- Pete DeFazio (D), Cathy McMorris Rodgers (P)
O
- Klub naftowy i bezpieczeństwa narodowego (ONS)
- Eliot Engel (D), Ileana Ros-Lehtinen (R)
- Klub Olimpijski i Paraolimpijski
- Jim Langevin (D), Dave Reichert (R), Ed Perlmutter (D), Tom Rooney (R)
P
- Polski Klub
- Marcy Kaptur (D)
-
Wybory rozwiązujące problemy
- Tom Reed (R), Josh Gottheimer (D)
- Klub Robót Publicznych i Infrastruktury
- Ryan Costello (R), Dina Titus (D)
- Purpurowe Serce Caucus
- Paul Cook (R), Mike Thompson (D)
r
- Caucus chorób rzadkich
- Leonard Lance (R), GK Butterfield (D)
- Klub Nieruchomości
- Mike Turner (R), Rich Neal (D)
- Nagrywanie Arts and Sciences Congressional Caucus
- Kevin McCarthy (R), Steny Hoyer (D)
-
Republikański klub przy głównej ulicy
- Rodney Davis (po prawej), Fred Upton (po prawej), Jeff Denham (po prawej ), Mario Díaz-Balart (po prawej )
-
Republikański Komitet Studiów
- Mark Walker (R)
- Klub Bezpieczeństwa Drogowego
- Lou Barletta (R), Elizabeth Esty (D)
- Klub Rumuński
- Mike Turner (R)
S
- Klub Wykwalifikowanej Amerykańskiej Siły Roboczej
- Brenda Lawrence (D), French Hill (R)
- Mały Klub Piwowarów
- Pete DeFazio (D)
- Kosmiczny Klub Mocy
- Doug Lambborn (R), Adam Schiff (D), Holenderski Ruppersberger (D), Vacant (R)
T
- Wystarczająco opodatkowane już Caucus
- Louie Gohmert (R)
- Gruźlica (TB) Miejsce eliminacji
- Eliot Engel (D), Gene Green (D), Don Young (R)
- Tunezja Caucus
- Alcee Hastings (D), Dave Schweikert (R)
U
- Klub Kongresowy United Service Organizations (USO)
- Mac Thornberry (R), Tim Walz (D)
-
Klub Amerykańsko-Japoński
- Dave Reichert (R), Joaquin Castro (D)
- Klub Przyjaźni USA-Filipiny
- Bobby Scott (D), Steve Chabot (R)
V
-
Koło Medycyny Weterynaryjnej
- Kurt Schrader (D), Ted Yoho (R)
- Klub Demokracji Wenezueli
W
- Pracuj dla Klubu Wojowników
- Paul Cook (R), Mark Takano (D)
Kongresowe Organizacje Sztabu (CSO)
- Armeńskie Stowarzyszenie Sztabu
- Sponsor( zy ): Gus Bilirakis (R), Frank Pallone (D), Jackie Speier (D)
- Kongresowe Stowarzyszenie Pracowników Azji i Pacyfiku (CAPASA)
- Sponsor(zy): Judy Chu (D)
- Kongresowi Czarni Współpracownicy
- Sponsor(zy): Yvette Clarke (D)
- Kongresowe Stowarzyszenie Katolików Katolickich
- Sponsor( zy ): Jeff Fortenberry (R), Dan Lipinski (D)
- Stowarzyszenie Pracowników Czystej Energii i Technologii
- Sponsor(zy): Joaquín Castro (D)
- Stowarzyszenie Pracowników Demokratycznej Komunikacji Cyfrowej
- Sponsor(zy): Mark Takano (D)
- Stowarzyszenie Sztabów Kongresu Marzycieli
- Sponsor(zy): Pete Aguilar (D)
- Przyjaciele Węgier
- Sponsor(zy): Andy Harris (R)
- Kongresowe Stowarzyszenie Personelu Latynoskiego (CHSA)
- Sponsor(zy): Veronica Escobar (R), Jenniffer González (D)
- Koreańskie Stowarzyszenie Personelu Amerykańskiego
- Sponsorzy: Mike Kelly (R)
- Stowarzyszenie Pracowników Świętych w Dniach Ostatnich (LDS)
- Sponsor(zy): Rob Bishop (R)
- Stowarzyszenie pracowników kongresu dla lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych (LGBT)
- Sponsor( zy ): Angie Craig (D), Sharice Davids (D), Katie Hill (D), Chris Pappas (D), Mark Pocan (D), Mark Takano (D)
-
Luzo American Staff Association
- Sponsorzy: Jim Costa (D), Stephen Lynch (D)
- Stowarzyszenie Pracowników Akcji Tysiąclecia
- Sponsorzy: Brian Fitzpatrick (R)
- Profesjonalni menedżerowie administracyjni (PAM)
- Sponsor(zy): Jerry Nadler (D)
- Republikańskie Stowarzyszenie Komunikacji (RCA)
- Sponsor(zy): Austin Scott (R)
- Stowarzyszenie pracowników Ameryki Południowej Azji
- Sponsorzy: Ami Bera (D), Pramila Jayapal (D), Ro Khanna (D), Raja Krishnamoorthi (D)
- Zwolennicy kosmosu
- Sponsor(zy): Bill Posey (R)
- Stowarzyszenie personelu technicznego
- Sponsor(zy): Jimmy Gomez (D)
- Stowarzyszenie Pracowników Wegetariańskich
- Sponsor(zy): Jamie Raskin (D)
- Stowarzyszenie Pracowników Kongresu Kobiet
- Sponsor(zy): Lois Frankel (D)
Zobacz też
Bibliografia
Zewnętrzne linki
- Kongresowe organizacje członkowskie i pracownicze – Komisja ds. Administracji Domu